www.fsfu.org.ua

Середа, 02 19th

Last updateвт., 22 трав. 2018 12pm

    EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianUkrainian

Flagman Feeder Masters Final - спортивна фієста!

Нещодавно відбулася унікальна подія - змагання з ловлі риби фідером Flagman Feeder Masters Final.

Зірки світового риболовного спорту з семи країн з'їхалися в Україну, щоб поборотися за звання найсильнішої. Забігаючи наперед, скажемо, що захід привернув увагу не тільки любителів риболовлі та спортивних оглядачів, а й пересічних жителів міста Українка, де проходив міжнародний форум, що перетворився в незабутнє свято. Втім, про все по порядку.

Роль організаторів турніру взяли на себе справжні ентузіасти своєї справи, які здатні запалити людей загальною ідеєю і повести їх за собою. У нашому випадку мова йде про Професійну Фідерну Лігу і її керівника, чемпіона світу з ловлі риби фідером Олексія Страшного. Оскільки масштаби заходу виходили за рамки звичайних спортивних змагань, активісти звернулися з проханням про сприяння в міську раду Українки та отримали необхідну допомогу. Генеральним спонсором виступила компанія Flagman - беззаперечний лідер рибальського ринку України - із загальним призовим фондом 10 000 євро! Унікальність турніру полягала ще і в тому, що в ньому брали участь не тільки імениті, але і початківці-спортсмени, які пройшли відбіркові етапи Flagman Feeder Masters Ukrainka і Flagman Feeder Masters Kiev, що відбулися влітку і восени 2016 року.

Розмах заходу вразив і учасників, і жителів невеликого містечка на берегах Дніпра, для яких змагання з риболовного спорту - звичайний атрибут повсякденного життя. Все почалося з урочистої ходи команд по вулицях Українки в супроводі духового оркестру. Феєрія свята, квіти, взаємні вітання городян і спортсменів зайвий раз підтвердили тезу про те, що рибальський спорт відкритий для всіх і здатний об'єднувати людей різного віку та професій. Крім представників від організаторів, на офіційному відкритті виступили мер Українки Павло Козирєв, голова Федерації риболовного спорту України Віталій Левченко, які побажали всім присутнім перемоги, нових знайомств і незабутніх вражень. Для сімнадцяти команд, суддівського корпусу торжества продовжилися в готельному комплексі Naturalist, де спортсмени могли поспілкуватися в неформальній обстановці і обговорити майбутні тренування і змагання. До речі, зарубіжні гості високо оцінили організацію заходу: трансфер з аеропорту на «базу», до місця змагань і назад, харчування, оперативне вирішення дрібних побутових питань.

Другий день розпочався з виїзду на тренування. Якщо для українських спортсменів умови лову - цілком звичні, то для представників Білорусі, Сербії, Чехії, Молдови, Австрії, Словаччини вони представляли певні труднощі, з якими, судячи з результатів, вони непогано впоралися. Кожна з команд провела «розвідку боєм», в ході якої визначила особливості дна і місця концентрації риби, виробила власну тактику для майбутніх змагань.

Два тури в два дні пролетіли на одному диханні. Хоча спортсменам довелося попотіти, борючись з численними зрізами, вітром і необхідністю утримувати рибу на підгодованих точках. А оскільки її розміри залишали бажати кращого, доводилося прискорюватися. В уловах домінувала дрібна, примхлива густера, і кожен екземпляр був на вагу золота в прямому і переносному сенсах. Спортсмени, які зробили ставку на кількість, а не на розмір риби, не прогадали. В результаті в особистому заліку призові місця розподілилися наступним чином:

1. Олексій Страшний, команда Flagman Feeder Masters (Україна)

2. Володимир Пірея, Moldova Feeder Team 2 (Молдова)

3. Олександр Таранов, Dry the oars (Україна)

Серед 17 команд:

• на першому місці - Flagman Feeder Masters з України;

• на другому - теж наші співвітчизники з Dry the oars;

• на третьому місці - команда Flagman Belarus з Білорусі.

У церемонії нагородження переможців міжнародного турніру Flagman Feeder Masters Final взяв участь генеральний директор компанії Flagman Олексій Уразовський, який підкреслив, що ловити в таких складних умовах непросто, але тим важливіше і цінніше перемога. Справедливості заради відзначимо, грошові призи отримали не тільки призери, а й інші спортсмени, які відзначилися в ході змагань в різних номінаціях. За умовами турніру, найкраща українська команда - Flagman Feeder Masters - отримала суперприз від компанії Flagman у вигляді поїздки в 2017 році на одне з престижних міжнародних змагань в складі Flagman Feeder Team Ukraine. Давайте побажаємо нашим спортсменам ні хвоста, ні луски, на майбутніх турнірах, нових звершень і перемог!Ви тут: Головна Новини Flagman Feeder Masters Final - спортивна фієста!