Кубок України 2019

Анонси змагань з ловлі хижої риби спінінгом з човна, обговорення, реєстрація

Кубок України 2019

Повідомлення Коноваленко Олег » 06 серпня 2019, 16:55

КУ.jpg

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Кубка України
з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2019р.
1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ
1.1.Популяризація риболовного спорту.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів — учасників загальноукраїнських змагань з ловлі спінінгом з човна в сезоні 2019 року.
1.4.Визначення переможців змагань.
2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України. Безпосереднє проведення змагань здійснює ФРСУ і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
Головний суддя змагань – Мінченко Віталій
Секретар змагань – Кондратьєв Андрій.
Адміністратор – Кіріяк Анна
3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Кубок України з ловлі хижої риби спінінгом з човна проводиться
03.10.2019-05.10.2019 року.
Місце проведення: Черкаська обл., р.Дніпро, база «Перлина»
4. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
4.1. Реєстраційний внесок 4800 грн. з команди (1200 грн. з учасника).
4.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань (700 грн. з уасника) та формування фонду збірної України (500 грн з учасника) для виступів на міжнародних змаганнях.
4.3 В залежності від кількості учасників ,сума внеску може змінюватись.
5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
5.1. Змагання проводяться в особовому заліку в двійках, тобто два спортсмени в одному човні, надалі «екіпаж». В командному заліку враховуються результати двох екіпажів, які заявлені за одну команду.
5.2. В складі кожної команди можуть бути зареєстровані два запасних спортсмени (заявлені до першого жеребкування) і один представник команди (тренер). Допускається заміна двійки або одного учасника між турами.
5.3. Змагання проходять в два тури по 8 годин кожен; у разі виникнення непередбачених обставин (наприклад, грози) тур вважається таким, що має силу, якщо його тривалість була мінімум чотири години.
У випадку якщо із-за погодних умов проведення змагання стане неможливим, журі може прийняти рішення про відміну одного туру. Такий тур не враховуватиметься, а рейтинг команд буде складений згідно з результатами залікового туру. Скасований тур знову проводитись не буде.
5.4. Учасники змагань повинні вміти плавати.
5.5. Дозволено застосування ехолотів і GPS навігаторів. Під час змагань учасники можуть використати навушники і рації.
5.6. Човни, що запізнилися до старту, мають право виходити в зону лову, але час фінішу для них не змінюється.
5.7 Човни спортсменів мають бути пронумеровані. Кожен човен має два чітко помітних номери, по одному з кожного борту.
5.8. Човни повинні мати на борту устаткування, необхідне, згідно з місцевими нормами і правилами. Без цього устаткування човни не мають права виходити на акваторію. Спортсмен зобов’язаний мати права на керування моторним човном.
5.9. Кожен човен зобов'язаний прийти на допомогу іншому, що зазнає ускладнень, або що терпить лихо.
5.10. Човни стартують двійками (по два човни від однієї команди) без обмеження швидкості з точки старту визначеної в положенні з інтервалом в 1 хв. між двійками, згідно порядкового номеру, який визначається жеребкуванням напередодні змагань.
На другому етапі, човни стартують в порядку, зворотному старту першого етапу. Наприклад: 20 човнів в одній зоні отримали стартові номери з 1 по 20. Відповідно на другий етап човен з номером старту 1(перший етап) отримає №20, з номером 2 (перший етап) отримає №19, 3-18, 4-17, 5-16 і т.п.;
5.11. Зона «Старт-Фініш» складається з стартового коридору, що позначається чотирма буями зеленого кольору, а наприкінці двома буями жовтого кольору. Після команди судді «Приготуйся», спортсмени стартові номери яких вигукнув суддя, заходять в стартовий коридор, помічений буями зеленого кольору і потім після команди судді «Старт» перетинають лінію між двома жовтими буями і можуть стартувати на необмеженій швидкості. Швидкість пересування в зоні «Старт-Фініш» не більше 5 км/год.
Для того щоб суддя зафіксував фініш спортсменів, вони повинні перетнути лінію між двома жовтими буями і пройти через всю зону «Старт-Фініш». При цьому часом фінішу для екіпажу буде час перетину лінії між двома жовтими буями.
5.12. Здійснення спортсменами лову риби у зоні «Старт/Фініш» забороняється.
5.13. Заміна спортсменом з існуючої двійки в поточному сезоні допускається тільки спортсменом з тієї ж обласної федерації, що не брав участь цього року в ЧУ і КУ.
5.14 Команди повинні подати до мандатної комісії персональну заявку, засвідчену лікарем та обласним спорткомітетом, страхові поліси, а також ознайомитись з правилами змагань, погодитись з ними і зобов’язатися їх виконувати.
4.15 В заявочному листі повинна бути вказана наступна інформація:
заявочний лист КУ 2019.doc
(37.5 Кб) Завантажено 108 разів

- назва відряджуваної організації;
- назва команди;
- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
- рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18 років)
- спортивний розряд;
- відмітка лікаря ЛФД про допуск до змагань;
- відмітка обласного спортивного комітету;
Попередня заявка подається на електронну адресу frsu.lodka@gmail.com
попередній заявчний лист.docx
(14.04 Кб) Завантажено 118 разів

5.16 Внесок сплачується при поданні попередньої заявки від обласної Федерації у формі передплати, реєстрація команди вважається завершеною тільки після отримання Організатором повної суми внеску. Останній день реєстрації 26.09.2019р. У разі неприбуття команди на Змагання (останнім строком прибуття є перша нарада капітанів на місці змагань до початку першого туру) команда виключається зі Змагань, вступний внесок не повертається.
5.17. Учасники зобов’язані допустити в човен під час туру офіційно допущених до змагань відеооператорів та кореспондентів, які повинні мати з собою відповідні перепустки (бейджі).
5.18 Під час проведення Кубку та Чемпіонату України учасники одного екіпажу (на церемонії відкриття , церемонії закриття , а також на церемонії нагородження ) повинні бути одягнені у форму екіпажу , а саме джерсі (футболки, сорочки, тощо) одного зразка.( Як мінімум це повинні бути футболки або сорочки одного кольору )
Учасникам команд дозволяється розміщувати на власній формі та плавзасобі символіку і логотипи особистих та командних спонсорів, а також спонсорів ФРСУ без будь-яких обмежень.

5.19 До участі в змаганнях допускається по дві команди від обласних федерацій
Додаткова квота команд від обласних Федерацій згідно з рейтингом 2018р та згідно організаційних квот:
- Запорізька обласна федерація - 5 команд
- Херсонська обласна федерація - 4 команд
- Полтавська обласна федерація - 1 команда
-ФРСУ - 1 команда - тренерська квота
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ:
- плавзасіб і човновий мотор;
- засоби заміру розмірів риби для порівняння с мінімально дозволеними для лову розмірами.
- рятувальний жилет
- «екшн камери» для відеофіксації ловлі риби.
- Смартфон на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) з установленим додатком «ФРСУ Змагання»
6. ЕЛЕКТРОННА ТЕХНІКА
Розділ екшн камери
6.1. Обов’язкове використання спортсменами “екшн камер”, які є власністю спортсменів. "Екшн камери" під час зйомки розташовані виключно на спортсмені. Спортсмени обирають фірму – виробника, модель камери та її властивості на свій розсуд. Головною вимогою від організаторів змагань є здатність “екшн камери” відзняти 8 годин відео, при будь яких погодних умовах, в будь якій якості, але яка дозволить суддівській колегії розгледіти сцени, на яких видно як була зловлена риба, а також моменти для вирішення спірних ситуацій. Відео, відзняте на камери повинно бути записано на карту пам’яті MicroSD, яка надається організаторам за вимогою головного судді.
6.2. Організатори змагань в особі головного судді обов’язково беруть карти пам’яті з “екшн камер” після кожного туру у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.3. У випадку, якщо відео надане екіпажем не підтвердить факт зловленої та представленої для вимірювання риби, то за кожний такий факт, від загального результату віднімаються бали, нараховані за цю рибу. Якщо розмір цієї риби встановити неможливо, віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
6.4. Відеозйомка, зроблена учасниками змагань та яка надається ними суддівській колегії в підтвердження улову є їх власністю і не може використовуватись суддівською колегією в будь-яких інших цілях, без письмової згоди учасників змагань на таке використання. У разі використання відеозйомки у будь-яких цілях без згоди учасників, особа яка здійснила таке використання несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.5. Організатори мають право використовувати відео спортсменів, надане суддівській колегії для виробництва відеоконтенту, присвяченого поточним змаганням для розміщення в інтернеті або на телевізійних каналах.
6.6. Суддівській колегії та членам журі забороняється в будь-який спосіб розголошувати третім особам без письмової згоди учасників змагань будь-які дані, які стали їм відомі в ході спортивних змагань, та які були зафіксовані учасниками цих змагань (за допомогою відео та фотофіксації; за допомогою GPS навігаторів та інших приладів), які дають можливість встановити кількість улову, ідентифікувати знаряддя лову та встановити місце проведення лову. Суддівська колегія та члени журі до початку змагань заповнюють та підписують особисте зобов’язання про нерозголошення інформації вказаної в цьому пункті. У разі розголошення інформації третім особам без згоди учасників суддівська колегія та члени журі несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.7. Спортсмени зберігають відеоматеріал першого туру до оголошення офіційних результатів І туру, а ІІ туру впродовж двох тижнів після оголошення офіційних результатів змагань.
Розділ GPS модулі
6.8. Всі учасники змагань отримують GPS модулі від організаторів змагань, та несуть повну матеріальну відповідальність за їх справність від початку отримання до повернення організаторам. Отримання та повернення GPS модулів оформлюється актом прийому-передачі. У випадку пошкодження GPS модуля, екіпаж оплачує його вартість організаторам, яка відображена у акті прийому-передачі матеріально-технічної цінності.
6.9. Після завершення кожного туру організатори змагань, в особі головного судді, обов’язково беруть карти пам’яті (у випадку використання таких моделей) з GPS модулів у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.10. У випадку, якщо дані GPS модуля підтвердять, що екіпаж вів ловлю риби за межами зони, його результат в цьому турі буде анульовано. У випадку короткотермінового виходу за зону без ловлі риби, буде винесено жовту картку.

7. ФОТОФІКСАЦІЯ УЛОВУ
7.1. ФРСУ надає спортсменам доступ до фірмового додатку для смартфонів «ФРСУ Змагання», який працює на платформі Андроід.
Смартфони на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) спортсмени забезпечують самостійно.
2.2. Всі учасники змагань отримують доступ до додатку після жеребкування напередодні змагань. Головні функції додатку : зафіксувати улов за допомогою фото, зробленому на смартфоні та відправити його судді. Під час туру, після поїмки риби спортсмени вимірюють рибу на лінійці, виданій організаторами і якщо риба відповідає мінімальним розмірам згідно положення, спортсмени зобов’язані відкрити на смартфоні додаток «ФРСУ Змагання», зайти в подію ( змагання в якому приймає участь спортсмен) і нажати кнопку зробити фото . Після цього спортсмен має можливість переглянути фото і у випадку, якщо якість фото не відповідає вимогам правил має можливість зробити фото ще раз. Після того як спортсмен впевнився, що фото відповідає правилам фотографування, він повинен нажати кнопку «Відправити». Після чого, фото з’явиться у рядку «Фото на відправку» , а після відправки перейде в рядок «Відправлені» . На фото можна прочитати його статус: 1. « Очікування» ( фото відправлене, отримане суддями , але не перевірене) 2. «Перевірене» ( фото перевірено і оцінено суддями, риба прийнята до заліку) 3. «Відхилено» ( риба не прийнята до заліку) У випадку відсутності інтернету фото буде знаходитись у рядку «Фото на відправку» і відправиться тоді, коли з'явиться інтеренет, аж до моменту коли можна підключитися до WIFI.
7.3. Після того як спортсмени зробили фото риби на лінійці, вони повинні негайно відпустити рибу знову у водойму. Забороняється зберігати рибу у човні після фотографування і при цьому знову ловити рибу.
7.4. Після фінішу спортсмени мають 30 хвилин на підключення до інтернету і відправку фото, які не відправились. Після цього судді оприлюднюють попередній протокол для контрольної звірки зі спортсменами по кількісті риб для запобігання втрат внаслідок технічних проблем. Спортсмени мають право на протязі 30 хвилин після оприлюднення попереднього протоколу заявити невідповідність кількості риб в протоколі і надати докази.
7.5. Користувачем додатку «ФРСУ Змагання» може бути тільки один спортсмен, якого призначає фотографом в додатку адміністратор, згідно попередньо поданої заявки. У випадку несподіваної несправності смартфона під час змагань, спортсмени мають право на заміну користувача додатку, зробивши заявку про це головному судді. Для виконання цієї процедури вони повинні бути в зоні доступу до мережі інтернет.
7.6. Правила фотографування: риба при вимірюванні знаходиться на правому боці, щелепа закрита, а кінчик рила має бути зафіксовано до передньої планки лінійки (там де починається відлік см), смартфон повинен бути розташован по центру риби під час фотозйомки. Ці деталі повинні бути видні на фото а також чітко читані цифри.
7.7. Якщо спортсмени спіймали рибу, яка більше 1 м. (крім сома), то вони зобов’язані зателефонувати головному судді і викликати його на водойму для виконання процедури вимірювання риби більше 1 м. Судді використовують для цього звичайну «рулетку», при цьому фото в додаток ФРСУ здійснюється обов’язково.

8. РЕЗУЛЬТАТИ
8.1. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд. + 1;
8.2. Спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
8.3. При фотографуванні в додатку ФРСУ та відправлені на перевірку судді риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);
8.4. Нагородження спортсменів є невід’ємною частиною змагань, тому екіпажі, які в повному складі відсутні на церемонії закриття будуть оштрафовані шляхом додавання 5 (п’яти) балів до рейтингу поточного сезону в особовому заліку або до рейтингу наступного сезону, якщо це фінішне змагання сезону.
8.5. Організатори залишають за собою право корегувати результати змагань у випадку виявлення істотних порушень при дослідженні відеоматеріалів на протязі двох тижнів після оголошення результатів. Рішення про коригування приймається головним суддею змагань та затверджується журі змагань.
8.6. Навмисне багріння заборонене. Зараховується риба, яка спіймана за допомогою приманки, яка під час виважування знаходилась в районі голови риби (не нижче жаберних кришок риби).
8.7. До заліку в змаганнях приймаються наступні види риби без обмеження по кількості:
щука – не менше 45 см.;
окунь - не менше 30 см.;
сом – не менше 75 см ( обмежена залікова довжина сома на змаганнях 1 м. Сома більшої довжини вважати довжиною 1 м.)
судак – не менше 45 см.;
головень – 29 см.;
жерех – 35 см.;
берш – 33 см.;
в’язь – 33 см.
Рибу слід вимірювати з краю голови, коли її щелепа закрита, до кінця її хвоста, на правому боці.
Довжина риби буде вимірюватися в сантиметрах на офіційній лінійці ФРСУ; вимірювання повинні регулюватися за правилом округлення цілих чисел, наприклад, якщо довжина риби між 30,0 і 30,4 см, вона буде зарахована як 30 см; і навпаки, довжина між 30,5 і 31,0 см, буде розглядатися як 31 см. Округлення не стосується мінімального розміру риби, тобто якщо мінімальний розмір щук на змаганнях 45 см. і спортсмен зловив щуку 44,8 см, то ця щука до заліку не приймається.
9. ОБМЕЖЕННЯ
9.1. Використання підсаки є обов'язковим для виважування риби. Якщо другий спортсмен допомагає першому підсакою, то він зобов’язаний або вимотати шнур з приманкою і покласти спінінг в човні, або тримати спінінг з невимотаним шнуром в іншій руці до кінця виважування. В іншому випадку виважування зараховане не буде і від загального результату віднімаються бали, нараховані за цю рибу. Якщо розмір цієї риби встановити неможливо, віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі
9.2. Будь-яка форма прикорму риби заборонена. Дозволяється лише застосування атрактантів і олій, що наносяться на приманки.
9.3. При переміщенні за допомогою мотора внутрішнього згорання носіння рятувального жилета обов'язкове; його також слід надівати за несприятливих погодних умов (дощ, вітер). В процесі лову заборонено користуватися мотором внутрішнього згорання.
9.4. Довжина спінінгу обмежена 2,75 метрів (9 футів).
9.5. Забороняється:
застосовувати снасточки із живих і мертвих рибок;
оснащувати важки гачками;
використовувати дві і більше приманок, оснащених гачками («тандеми»);
ловити рибу поза межею виділеної для змагань зони або ділянки водойми;
застосовувати прямовисне блешніння;
ловити рибу доріжкою;
виходити на берег без дозволу судді;
9.6. Учасники можуть мати із собою необмежену кількість спінінгів. Забороняється використовувати одночасно для ловлі більше одного спінінга одним спортсменом. Спінінгом, що використовується вважається такий, приманка якого знаходиться у воді.
9.7. Дистанція між двома найближчими човнами під час лову має бути не менше 50 метрів, а під час навігації на безпечній відстані. У разі, коли інший човен наближається до спортсмена, який ловить рибу у вузькому місці (ширина менше 50 метрів), він повинен припинити лов і пропустити інший човен, вказавши при цьому з якого боку можливо пройти.
9.8. Швидкість пересування по водоймі під час змагань не обмежується, при умові відсутності човнів в радіусі 100 м. Якщо ж під час руху поблизу є інші човни, які ловлять рибу ( до 100 м відстань), то спортсмени зобов’язані рухатися зі швидкістю до 10 км.
9.9. В разі технічної несправності плавзасобу, час фінішу для цього екіпажу залишається незмінним і у випадку спізнення до нього застосовуються усі санкції, згідно правил. Другий екіпаж з цієї команди, в цьому випадку, має право протягом туру надати допомогу цьому екіпажу, в тому числі й при необхідності – буксування. При цьому потрібно повідомити Головного Суддю.
9.10 При запізненні екіпажу на фініш до 15 хв – до результату двійки додається 2 штрафних бали (місця), у випадку запізнення на більший час – результат туру не зараховується і екіпаж отримує останнє місце.
9.11. Забороняється тролінг, вертикальний джиг (vertical jigging) і ловля з берега. Після закидання приманки у воду вільна рука рибалки обов'язково повинна бути розміщена на ручці котушки. Дозволяється триматися тільки за спінінг і катушку. Суворо забороняється підтягувати шнур пальцями.
9.12Спортсменам забороняється зупинятися й ловити рибу на відстані менше 50 метрів з обох сторін будь-якої інфраструктури електроенергії (включаючи лінії електропередачі, трансформатори, решітки тощо).
9.13. У випадку грози або шторму, головний суддя змагань повинен зупинити змагання, надіславши при цьому в офіційну групу ФРСУ в VIBER відповідне повідомлення. Тур повинен бути негайно зупинений, спінінги повинні бути розміщенні горизонтально на човнах на протилежному боці від рибалок. Спортсмени повинні негайно дістатися найближчого місця висадки й чекати там можливого сигналу відновлення етапу. Офіційним часом зупинення туру або його початку буде вважатися час відправлення повідомлення в групі ФРСУ VIBER. Вся риба зловлена та сфотографована в цей період буде не зарахована.
9.14 Допускається використання будь-яких штучних приманок (drop-shot, Carolina rig та ін.), обладнані одним, двома або трьома крючками, за умови, що вони не спричинять вилов декількох риб (наприклад, використання «Spinner Bait» або подібного до нього дозволяється, у той час коли використання " Alabama Rig " або подібного до нього заборонено). Імітація "Fly" заборонена.
9.15 При першій постановці на якір, перевагу має той екіпаж, який перший опустив якір (в тому числі «ipilot») у воду, голосно повідомивши інших учасників викриком «Якір». Після цього всі інші екіпажі мають відійти від нього мінімум на 50 м.

10. САНКЦІЇ, що застосовуються до спортсменів
За порушення Правил Змагань до спортсменів застосовуються наступні санкції: попередження, незарахування риби, анулювання результатів туру, дискваліфікація. Всі санкції є персональними, застосування санкцій до команди не передбачене.
Риба не зараховується при порушенні наступних пунктів Правил: п.2.13, п.3.3, п.3.6, п.4.1., п.4.3, п.4.6, п.4.7, п.4.15, п.6.3, п.8.3, п.8.6, п.8.7.
Попередження: п.2.7, п.2.12, п.2.13, п.2.20, п.3.3, п.3.4, п.4.1, п.4.3, п.4.6, п.4.7, п.4.8, п.4.15, п.6.1, п.6.3, п.6.10, п.8.3, п.8.6

Дискваліфікація: п.3.6, п.4.2, п.4.5, п.4.10, п.4.11, п.4.12, п.4.13, п.4.14, п.6.10
*ВСІ ПУНКТИ, ВКАЗАНІ ВИЩЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ПУНКТАМ ПРАВИЛ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ З ЛОВЛІ ХИЖОЇ РИБИ СПІНІНГОМ З ЧОВНА

11. ЗОНА ЛОВУ
Карта зони лову додається.
13. РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.
03.10.2019 Четверг
На протязі дня – прибуття учасників, реєстрація, розміщення.
06:00-16:00 – офіційне тренування, ловля риби дозволена (піймана риба негайно
відпускається в воду).
16-00 – 17-00 – реєстрація команд.
18:00 – урочисте відкриття змагань, жеребкування, збір капітанів.
04.10.2019 Пятниця
06:15-06:45 – перевірка човнів, видача GPS трекерів та лінійок
07:00 – роздільний старт I туру
15:00 – фініш I туру
15:00-15:30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності інтернету), здача GPS трекерів та лінійок
15:30 - попереднє оприлюднення протоколів
16:00 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно п.6.2),
16:00 - засідання журі
20:00 – оголошення підсумків першого туру.
05.10.2019 Субота
06:15-06:45 – перевірка човнів, видача GPS трекерів та лінійок
07:00 – роздільний старт IІ туру
15:00 – фініш ІІ туру
15:00-15:30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності інтернету),
здача GPS трекерів та лінійок
15:30 - попереднє оприлюднення протоколів
16:00 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно п.6.2),
16:00 - засідання журі
20:00 – підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.
Примітки:
Реєстрація, офіційне відкриття, вимірювання улову та закриття змагань пройде на базі «Перлина»
Відповідальний за розвиток човна в Україні :
Коноваленко Олег 0503156350 konovalenko73@gmail.com
З приводу організаційних питань та розміщення
на базі «Перлина»: 0993423900 Анна Кіріяк
Головний суддя змагань: Мінченко Віталій 0677793874
заявочний лист КУ 2019.doc
(37.5 Кб) Завантажено 108 разів

Попередня заявка подається на електронну адресу frsu.lodka@gmail.com
попередній заявчний лист.docx
(14.04 Кб) Завантажено 118 разів

123.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 221
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Кубок України 2019

Повідомлення Коноваленко Олег » 23 вересня 2019, 08:47

9.jpg

1. Команда «Jack Pot» Сумської обл.
Одаренко Сергій Олександрович
Лялін Олександр Ігорович
Мацуй Деніс Володимирович
Морозов Петро Ігорович
2. Команда «КОФРС&GURZA» Кіровоградська обл.
Бондарець Олександр Віталійовіч
Тарасенко Максим Ігорович
Куцай Сергій Миколайович
Молодченко Віталій Васильовіч
3. Команда «BONEFISH» Запорізька обл.
Моісеєнко Володимир Петрович
Прудіч Андрій Михайлович
Нетяга Максим Геннадійович
Сидорякін Владислав Іванович
4. Команда «ДонАРС» Донецька обл.
Кутана Микола Миколайович
Бєляєв Алексей Олегович
Бондарєв Євгеній Анатольевич
Шевченко Володимир Вікторович
5. Команда «Опілля ТОФРС»
Рибак Віктор Орестович
Ткачук Леонід Ігорович
Куліковський Андрій Іванович
Петрович Юрій Володимирович
6. Команда «Академія - Фортуна» Волинська обл.
Жалнін Віктор Анатолійович
Карпюк Роман Петрович
Сабуров Андрій Олександрович
Копилов Сергій Георгійович
7. Команда «РОФРС» Рівненська область.
Свірик Микола Володимирович
Поліщук Петро Олександрович
8. команда «Флагман» Львівська обл.
Вільгуцький Олександр Іванович
Ривак Олег Васильович
Краєв Олександр Валентинович
Болехівський Юрій Ігорович
9. команда «GRAFF-FAVORITE» ЛОФРС
Бутов Сергій Дмитрович
Попів Олег Ігорович
Хмарин Павло Федорович
Кириченко Сергій Вікторович
10. Команда - «м. Київ»
Корзенков Дмитро Вікторович
Мельник Андрій Леонідович
Карпач Михайло Євгенійович
Незнайко Євген Григорович
Керезвас Іван Анатолійович
11. Команда «Crazy Fish-Vilkovofishing» Миколаївська обл.
Черниш Юрій Петрович
Дмитришен Сергій Петрович
Бундін Максим Петрович
Пазинич Олександр Олександрович
12. Команда «Рыбацкий рай» Одеська обл.
Чебан Кирило Иванович
Сімонов Кирило Олегович
Дмитришин Костянтин Сергійович
Шполяр Юрій Олексийович
13. Команда - «Каховка-Істок – Zander commander» Херсонська обл.
Грибач Анатолій Миколайович
Ніколаєнко Дмитро Юрійович
Бичко Дмитро Олегович
Лєбєбдєв Андрій Юрійович
14. Команда "Броварня Дрофа" Херсонська обл.
Коноваленко Олег Федорович
Зелінський Юрій Олексійович
Булгак Валерій Миколайович
Черненко Сергій Дмитрович
Галаш Дмитро Михайлович
15. Команда «Успех»-«Дельта Дніпра» Херсонська обл.
Ердман Євген Сергійович
Кафаров Рафик Джаббарович
Афанащенко Ігор Васильович
Досенко Микола Володимирович
16. Команда “FISH-FISH ” Полтавська обл.
Бунчук Микита Олександрович
Дишук Іван Олександрович
Заслон Сергій Вікторович
Ченський Сергій Вадимович
17. «Малі річки України» Полтавська обл.
Безверхий Кирило Олександрович
Чадаєв Сергій Олександрович
18. Команда «MITRAX and DOZOR TEAM» Київська обл.
Сирко Дмитро Олегович
Маргітич Віталій Іванович
Іванов Олександр Валерійович
Борисенко Микола Миколайович
19. КОМАНДА «ЮВФЛ and TUNA-LOWRANCE»
Шульган Дмитро Юрійович
Кривець Дмитро Володимирович
Орлов Юрій Юрійович
Швабій Костянтин Іванович
Байтолоха Сергій Миколайович (запасний)
20. Команда «UFM» Чернівецька обл.
Мацуєв Андрій Миколайович
Кузьмін Ігор Юрійович
Павлюк Андрій Анатолійович
Моспаненко В’ячеслав Віталійович
21. Команда “CRAZI FISH” Миколаївська обл.
Хрістофоров Андрій Олегович
Звонецький Сергій Таісович
22. Команда «Харкiвська область - SpinningLife.com.ua» Харківська обл.
Поляков Володимир Володимирович
Зубков Антон Євгенович
Скарга Юрiй Іванович 0
Єнiкєєв Олексiй Рашитямович
23. Команда «Ялта» Херсонська обл.
Демідко Олег Юрійович
Красовський Андрій Євгенович
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 221
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Кубок України 2019

Повідомлення Коноваленко Олег » 02 липня 2020, 09:31

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 221
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Кубок України 2019

Повідомлення Коноваленко Олег » 02 липня 2020, 09:31

72605194_1416150758542323_6196065519385182208_o.jpg

72356435_1416150468542352_3846200023100424192_o.jpg

71831931_1416151251875607_8645684165150244864_o.jpg

71401962_1416150511875681_8693813306676215808_o.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 221
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС


Повернутись до Спортивна ловля спінінгом хижої риби з човна

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron