Кубок України 14-16 червня 2019 р.Харківська область

Модератори: FSFUpress, Алексей Зайко

Кубок України 14-16 червня 2019 р.Харківська область

Повідомлення PetroTsyban » 26 квітня 2019, 08:14

14-16 червня 2019 р. "Кубок України з ловлі риби поплавцевою вудкою", Артемівська дамба, Харківська область, Печенізький район.
Регламент
Приєднані файли
КУ_2019_регламент.pdf
(28.92 Кб) Завантажено 19 разів
PetroTsyban
 
Повідомлень: 70
З нами з: 01 серпня 2017, 21:24
Прізвище та Ім'я: Цибань Петро
Федерація: Харківська

Re: Кубок України 14-16 червня 2019 р.Харківська область

Повідомлення Veselkov » 02 травня 2019, 18:01

На кубке разрешены любые поплавочные снасти ?
Veselkov
 
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2013, 08:03
Прізвище та Ім'я: Геннадий Веселков
Федерація: КФРС

Re: Кубок України 14-16 червня 2019 р.Харківська область

Повідомлення PetroTsyban » 03 травня 2019, 17:37

Ограничений по снастям нет .
Обмеження відсутні.
Все за правилами
PetroTsyban
 
Повідомлень: 70
З нами з: 01 серпня 2017, 21:24
Прізвище та Ім'я: Цибань Петро
Федерація: Харківська

Re: Кубок України 14-16 червня 2019 р.Харківська область

Повідомлення PetroTsyban » 04 травня 2019, 08:29

1. "FLAGMAN KIEV" м. Київ
Олександр Обломов капітан
Дмитро Борсук
Геннадій Шмирьов
Андрій Міщук
Олексій Пашукевич тренер

2. "Big Fish " м. Харків
Склад уточнюється


3. " Sense". м. Харків
Сергій Момот капітан
Сергій Корнілов
Уточнюється
Олександр Кузьменко тренер
Сергій Кисиленко координатор
PetroTsyban
 
Повідомлень: 70
З нами з: 01 серпня 2017, 21:24
Прізвище та Ім'я: Цибань Петро
Федерація: Харківська

Re: Кубок України 14-16 червня 2019 р.Харківська область

Повідомлення PetroTsyban » 18 травня 2019, 12:34

Головний суддя Сергій Сиротенко суддя національної категорії
Секретар Андрій Бабунов член президї ФРСУ, президент ФРСХО.

Команди:
1. "FLAGMAN KIEV" м. Київ
1.Олександр Обломов капітан
2.Дмитро Борсук
3.Геннадій Шмирьов
4.Андрій Міщук
5.Олексій Пашукевич тренер

2. "Big Fish -1" м. Харків
1. Гончаренко Тарас - капитан
2. Берендей Андрій
3. Ільченко Максим
4. Машта Андрій
5. Чесноков Сергій тренер
6. Берендей Яна координатор



3. " Sense". м. Харків
1.Сергій Момот капітан
2.Сергій Корнілов
3.Петро Цибань
4.
Уточнюється
Олександр Кузьменко тренер
Сергій Кисиленко координатор

4 "Maver FishDream" м. Київ
"Мавер-ФішДрім"
1.Сергій Бурдак капітан
2.Юрій Гаращенко
3.Олександр Рубан
4.Деніс Жалюк
5.Андрій Кузьменков
6.Олександр Онюшкін

5."Alborella Hunters"(Житомир)

1. Вакуленко Максим
2. Веселков Геннадій
3. Дятел Тарас
4. Кубанска Ольга

6. Команда Флагман-Интерсити:
1. Товпик Павло.
2. Синиця Максим.
3. Транский Деніс.
4. Кривич Віталій.

7. "Big Fish -2" м. Харків
1. Веремейчук Сергій капітан
2. Стародубець Ігор
3.Лапін Андрій
4. Ясинський Олексій
PetroTsyban
 
Повідомлень: 70
З нами з: 01 серпня 2017, 21:24
Прізвище та Ім'я: Цибань Петро
Федерація: Харківська


Повернутись до Всеукраінські змагання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron