Flagman Кубок України, мормишка, Тернопіль 01-03.03.19

Анонси змагань з ловлі риби з льоду, обговорення, реєстрація

Flagman Кубок України, мормишка, Тернопіль 01-03.03.19

Повідомлення ксі » 12 лютого 2019, 21:12

кубок.jpg


Регламент проведення
Flagman кубок України з риболовного спорту
з ловлі риби на мормишку з льоду


1. Цілі і завдання

Кубок України з риболовного спорту з ловлі риби на мормишку з льоду проводиться з метою:
-широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
-подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;
-підвищення рівня майстерності спортсменів;
-активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;
-підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

2. Строки та місце проведення змагань

Кубок України проводиться з 01.03 по 03.03. 2019 року на Тернопільському озері в м. Тернополі.


3. Організація та керівництво проведенням змагань

Керівництво в проведенні змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація риболовного спорту України (далі – Федерація).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення кубку України покладається на управління у справах молоді та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, на головного суддю, кандидатура якого рекомендована Федерацією і затверджується Мінмолодьспортом.

4. Учасники змагань

До участі у кубку України допускаються збірні команди Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва, Севастополя.
Рівень допуску до змагань за кваліфікацією:
-дорослі – не нижче ІІІ розряду.
Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами Правил спортивних змагань з риболовного спорту (далі – Правила).
Склад команди 6 чоловік: 5 спортсменів та 1 тренер-представник. Допускається наявність одного запасного спортсмена.5. Характер заходу

Змагання особисто-командні, проводяться відповідно до Правил.

6. Програма проведення змагань

Кубок України проводиться з 01 по 03 березня 2019 року на Тернопільському озері в м. Тернополі. Адреса управління у справах молоді та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації: м. Тернопіль, вул.
Програма змагань:
01 березня – тренування:
9.00 - 15.00 – офіційне тренування.
02 березня – перший тур:
07.00 - 08.00 – реєстрація учасників команд, жеребкування команд;
08.00 - відкриття кубку України з лову риби на мормишку;
8.30 - 9.30 – підготовка до старту;
10.00 – старт І туру;
13.00 – фініш І туру;
14.00 - 15.00 – зважування та підведення підсумків першого туру змагань.
17 лютого – другий тур:
7.00 - 8.30 – підготовка до старту;
09.00 – старт ІІ туру;
12.00 – фініш ІІ туру;
12.30 - 13.30 – зважування та підведення підсумків змагань;
14.30 - 15.30 – оголошення результатів, нагородження переможців, урочисте закриття змагань.7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів".
Відповідальність за підготовку спортсменів та дотримання спортсменами вимог правил безпеки під час змагань несуть представники команд.
Під час змагань кожен учасник самостійно приймає необхідні засоби безпеки й несе відповідальність за свої дії. Не виконання вимог із забезпечення безпеки під час змагань тягне за собою відповідальність до відсторонення від змагань та спортивної дискваліфікації.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у кубку України в особистому заліку, нагороджуються дипломами та медалями відповідних ступенів Федерації.
Команди, які посіли 1, 2, 3 місця у кубку України, нагороджуються дипломами відповідних ступенів Федерації.
Командні результати визначаються відповідно до Правил.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення кубку України здійснюються за рахунок Федерації та інших позабюджетних коштів, залучених Федерацією.
Участь у змаганнях здійснюється за рахунок організацій, що відряджають.

10. Строки та порядок подання заявок на участь

Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються до Федерації та дублюються на електронну адресу організатора Kopchak@meta.ua
Заявки приймаються до 24:00 26.03.2019 року. Прийняті заявки будуть опубліковані на форумах Федерації.
Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки за підписом та печаткою керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей, мм Києва і Севастополя, підписом лікаря та печаткою лікарсько-фізкультурного диспансеру, копія паспорту, класифікаційні книжки, страхові поліси, дійсні на термін проведення змагань.
Протоколи з результатами змагань, оригінали заявок, звіт головного судді подаються до Мінмолодьспорту протягом п'яти календарних днів після закінчення змагань на адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42.
……Оперативна інформація про кількість команд, учасників, регіонів та призові місця команд і спортсменів подаються до Мінмолодьспорту після закінчення змагань (не пізніше 8.00 год. наступного дня) на електронні адреси: bb.nikkor@gmail.com та Yarik7879@i.ua.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання
Начальник відділу спортивно-технічних
та прикладних видів спорту
департаменту фізичної культури
та неолімпійських видів спорту В. Д. ДовгодькоПОГОДЖЕНО
Президент Федерації
риболовного спорту України

_____________М. Аманов
“___”_____________ 2019 р.

Реєстраційний внесок 600 грн, з яких 100 грн іде на організаційні витрати і нагороджувальну атрибутику
та 500 грн на збірну.


Правила з лову риби з льоду на мормишку.

1.Організація
Офіційні змагання національного рівня можуть бути організовані тільки Федераціями які є членами Федерації риболовного спорту України, Федерація, що організовує змагання, офіційно відповідальна за його проведення.
Змагання слід організовувати на водоймах, наприклад річках, каналах або ж на підходящих ділянках води, таких як озера і т.д.
Вибрана ділянка повинна бути настільки прямою, наскільки це можливо, вона повинна забезпечувати однакові умови для всіх учасників змагань. Місце проведення не повинне піддавати учасників чи глядачів жодному виду небезпеки.
Розташування секторів повинне бути визначено у погодженні з керівником напрямку ловлі риби з льоду на мормишку.
2. Збори капітанів
У випадку, якщо представник чи капітан команди відсутні, делегований представник проводить жеребкування.
1-е засідання - напередодні першого туру.
Під час цієї першої зустрічі, призначається журі.
2-е засідання – вранці, перед початком І туру.
- жеребкування зон (A, B, C, D, Е) в першому турі для кожного з спортсменів, що є членами команд.
3-є засідання – вранці, перед початком ІІ туру.
- жеребкування зон (A, B, C, D, Е) в другому турі для кожного з спортсменів, які є членами команд.
Судді зобов»язані бути присутніми на зборах капітанів команд.
3. Жеребкування
Жеребкування для кожного туру повинно проходити не менше ніж за 120 хвилин до початку туру, під пильним наглядом організаторів, у присутності капітанів команд або делегатів від кожної команди. Під час цього жеребкування проводиться розіграш зон (A, B, C, D, Е) у яких будуть виступати по одному спортсмену з кожної команди. Для другого туру, жеребкування проводиться у зворотному порядку. У водоймах з течією, зона А повинна завжди бути нижче за течією, у водоймах (озера, ставки і т.д.), зона А завжди повинна знаходиться зліва, дивлячись з берега на водойму, та розміщення зон буде зліва направо.
4. Загальні положення
4.1 Змагання повинні проводитися тільки, якщо лід не менш 10 см завтовшки. Допустима температура повітря для змагань визначається організаторами залежно від відповідних кліматичних зон.
4.2 Під час змагань, спортсменам дозволяється ловитити тільки однією вудкою, оснащеною однією мормишкою. Максимальний розмір мормишки не повинен перевищувати 15 мм без гачка. Гачок розташований в корпусі мормишки, колір і форма мормишки довільні. Використання інших елементів не допускається. Спортсмени можуть мати з собою необмежену кількість запасних вудочок.
4.3 Організатори зобов’язані надати кожному спортсмену два прапорці з номерами, що відповідають їх номерам, для позначення лунок (отвори, які спортсмени роблять в льоду (отвори повинні бути просвердлені крізь товщину льоду). Прапорці повинні бути добре видимими спортсменам і суддям.
4.4 Дозволяється застосовувати будь-які насадки й підгодовування, крім живих, мертвих і штучних рибок і їх частин, а також ікри риб і мурашиних яєць. Приманки повинні бути повністю природного походження.
4.5 Забороняється використання стаціонарних годівниць, після підгодівлі годівниці не повинні залишатись у воді. Після закінчення тренування чи І туру забороняється викидати в воду залишок наживки чи прикорму.
4.6 На випадок травмування під час змагань, учасник основного складу, може бути замінений під час туру резервним учасником, зазначеним в офіційній заявці. У всіх інших випадках заміна можлива тільки після закінчення І туру. Заміни рибалок повинні бути затверджені членом журі.
5. Місце проведення змагань
5.1 Обране місце проведення змагань повинне відповідати, якщо це можливо, однаковим рибальським умовам для всіх учасників (рельєф дна, глибини). Місце проведення повинне бути розділене на 5 зон (A, B, C, D і E), не менше 400 квадратних метрів на учасника (наприклад: 5 рибалок-учасників в зоні = 2000 квадратних метрів сектор).
Місце проведення повинно бути вибрано організаторами, враховуючи умови водойми. Довжина найближчого боку зони до берега, повинна відповідати кількості рибалок в зоні - щонайменше 11 метрів для кожного рибалки (приклад: 11 учасників х 11 метрів = мінімальний


121 метровий сектор). Розміри можуть змінюватись в залежності від особливостей водойми.
По периметру кожної зони повинна бути виділена нейтральна зона шириною не менше 5м. Зони позначаються плакатами з літерами A, B, C, D, E і бути видні учасникам і глядачам. Межі зон повинні бути відзначені стрічками або банерами.
5.2 Тільки тренери команд (по 2 на команду-учасника), фотографи, оператори, судді та члени журі мають право доступу до нейтральної зони. Тренери команд, фотографи, оператори можуть бути допущені в нейтральні зони після першого сигналу, який означає вхід рибалок в зони.
5.3 Особи, яким дозволений вхід в нейтральні зони, зобов’язані рухатися обережно і безшумно всередині нейтральних зон, вони не повинні турбувати учасників. Для другого туру, зони повинні бути розташовані в іншому місці території виділеної для проведення змагань.
5.4 Суворо заборонено проводити змагання на відстані менш ніж 25 метрів, з обох сторін, від будь-якого електричного об’єкта (електричні лінії, трансформатори, і т.д.).
6. Порядок проведення змагань
6.1 Перед першим сигналом, старший суддя кожної зони повинен перевірити список учасників його зони, виконати перевірку снастей, наживки і підкормки, перевірка відбувається за межами нейтральної зони. Після того, як проведена перевірка, спортсменам забороняється отримувати додаткову наживку чи підкормку.
Кожен спортсмен повинен представити для перевірки наживку та прикорм, передбачені в програмі. У разі недотримання цієї вимоги учасник отримує попередження - (відповідно до пункту 13.1 Правил риболовного спорту) Список порушень правил спортсменами, повинен бути представлений на журі. Якщо порушення вчинено знову в другому турі або протягом наступного чемпіонату, спортсмен повинен бути дискваліфікований через "рецидив" (відповідно до пункту 13.2 Правил риболовного спорту).
6.2 Наживка та прикорм повинні знаходитись в спеціально маркованій об`ємній тарі. Коробки повинні бути представлені закритими, без використання допоміжних утримувачів які тримають їх закритими (наприклад, клейкою стрічкою, резинкою щоб тримати кришку закритою). Після перевірки наживки та прикорму, спортсмени входять в нейтральну зону і тільки по команді старшого судді зони учасникам дозволяється розійтись по периметру нейтральній зони.
Будь-який учасник може бути перевірений суддями після контролю і за наявності більшої кількості наживки чи прикорму, ніж дозволено для участі в змаганнях, отримує червону картку = останнє місце в зоні + 1, для всіх днів змагань, у яких він брав участь. Якщо порушення було встановлено протягом першого туру чемпіонату, учасник не допускається до другого туру змагань. Керівник напрямку риболовного спорту з ловлі риби з льоду на мормишку залишає за собою право - залежно від порушення - не допустити спортсмена до участі в майбутніх чемпіонатах на певний періоду часу.
6.3 Перший сигнал дозволяє вхід в зону (не менш ніж за 5 хвилин до початку змагань). Спортсмен бере з собою в зону всі речі, необхідні для здійснення лову. Після входу в зону спортсмен не має права забирати з нейтральної зони ніякі речі, окрім запасного буру, з дозволу судді. Учасники увійшовши в свої зони мають право вибрати місце для буріння лунки, яке повинно бути розміщене не ближче 5м від місця вибраного сусіднім (сусідніми) спортсменом(..нами). Кожен учасник повинен помітити таке місце прапорцем, заборонено кидати прапорці для того, щоб позначити місце. У разі розміщення спортсменів (з наміром
пробурити лунку) ближче 5м, суддя повинен врегулювати спір мирним шляхом, або за жеребом, завжди віддаючи пріоритет спортсмену, який зробив свій вибір першим, поставивши прапорець. Перший спортсмен, який відзначає обрану точку прапорцем повинен отримати перевагу. В разі, спірних ситуацій з визначення першої лунки та для врегулювання спору, суддя розводить обох чи більше спортсменів на дозволену відстань, не менше 5м від ближніх країв лунок. При вході в зону, леза льодобурів повинні бути захищені чохлом. Учасникам дозволяється зняти чохол тільки після того, як вони зайняли свої позиції на окремих точках.
6.4 Другий сигнал означає початок туру. Учасникам дозволяється ловити рибу і вільно переміщатися в своїх зонах, свердлити необмежену кількість лунок. Ловити рибу дозволяється тільки з позначених своїми прапорцями лунок. Місце відзначене прапорцем вважається зайнятим, як тільки почнуться операції з буріння льоду. Буріння буде вважатися дійсним, як тільки льодобур лезами поставлено на лід. Дозволяється ловити рибу на дистанції не менше 5 метрів до чужої лунки, позначеною прапорцем. Відстань вимірюється між ближніми краями лунок. Прапорці повинні бути розміщені не більше 50 см від зайнятої лунки і повинні бути чітко видимі учасникам і суддям.
Учасникам на льоду не дозволяється залишати свої речі (вудки, рибу, приманки, прикорм і т.д.) окрім льодобурів, ящиків, контейнерів і т.п. для перенесення своїх снастей. Інше спорядження спортсмена може бути поміщене тільки поруч з одною з двох лунок, де спортсмен ловить рибу (відзначене прапорцем). Спортсменам забороняється прикривати (приховувати) будь-які вільні лунки укриттями або льодобурами. Відповідний спортсмен отримує за це жовту картку.
Забороняється ловити рибу в лунці, яка не позначена прапорцем. До лову прирівнюється будь-


яке використання лунки, включаючи буріння та прикормлювання. Під час змагань, з причин безпеки, леза льодобурів без чохлів, повинні завжди бути закріплені на льоду, вертикально або похило, повністю в лід;
6.5 Третій сигнал попереджає спортсменів, що до кінця туру залишилося 5 хвилин;
6.6 Четвертий сигнал означає кінець змагань, після цього сигналу, тільки спіймана риба , що вже не знаходиться у воді, повинна бути включена в підрахунок.
Сигнали для різних фаз чемпіонату повинні бути короткими. У кожному разі, до уваги береться початок сигналу.
6.7 У ході туру, учасники не мають права отримувати будь-яку зовнішню допомогу, за винятком медичної допомоги.
6.8 З дозволу суддів спортсменам дозволяється заміна льодобура.
6.9 Кожна зона повина мати старшого суддю та суддів з розрахунку 1 суддя на кожних 5 спортсменів.
Судді повинні мати глибокі знання правил змагань.
7. Судді зобов’язані:
- слідкувати за поведінкою учасників змагань, за яких вони несуть відповідальність;
- по закінченні туру, судді тримають під контролем улови спортсменів, забороняють доступ до секторів стороннім особам.
- перевірити кількість сухої прикорми, яка повинна становити не більше 2 літрів, (в вологому чи сухому стані) включаючи землю, гравій і т.д., або будь-які додаткові добавки, які не шкідливі для фауни і водного середовища. Рішення зборів капітанів може змінити вказану кількість, за пропозицією організаторів;
- перевірити кількість живих компонентів наживки та прикорму, яка не повинна перевищувати 1 літр для водних личинок (мотиля). Рішення зборів капітанів може змінити вказану кількість, за пропозицією організаторів;
- збирати надлишки чи залишені приманки і прикормку під час проведення перевірок.
8. Правила змагань
8.1 Учасники повинні дотримуватися правил рибальства, щодо видового складу риби та її допустимих розмірів. Такі дані мають бути оприлюднені на 1-х зборах капітанів (це відповідальність керівника команди, щоб переконатися, що учасники повідомлені).
Будь-яка спіймана риба, яка є меншою, за встановлений мінімальний розмір та пред’явлена спортсменом до зважування, повинна бути зважена, учасник отримує жовту картку, а вага цієї риби відмінусована від результату даного спортсмена.
8.2 Змагання проводяться по зонах в двох турах, по 3 год. кожен. У разі вимушеної перерви (наприклад низька температура, гроза, демонстрації, стихійне лихо і т.д.), Журі може прийняти рішення по зарахуванню результатів туру, якщо його тривалість була не менше 1 год. Трива-лість туру може бути скорочена керівником напрямку у разі поганих погодних умов (сильний мороз). Якщо це відбудеться, то рішення має бути оголошено до початку відповідного туру.
8.3 Виловлена риба зараховується, навіть якщо вона виловлена не за рот. Умисне багріння риби забороняється. Риба, впіймана з порушенням правил відстані між лунками, не зараховується.
Використання підводних камер заборонено, в тому числі під час тренування. Під час змагань, спортсменам забороняється використання будь-якої слухової апаратури або рацій.
8.4 Під час тренування дозволено використання ехолоту. Дозволено промір глибин навкруги кожної зони, включаючи ділянки між зонами, де лов риби під час тренування заборонено.
8.5 Учасники можуть мати необмежену кількість вудочок, але одночасно можуть ловити тільки на одну. Під час лову вудочка повинна перебувати в руці, заборонено залишати вудочки з мормишкою в воді без нагляду.
8.6 Тільки учасникам дозволяється використовувати багорики, щоб взяти рибу з води, яку вони вже спіймали.
8.7 У своїх зонах спортсмени пересуваються довільно, однак вони повинні рухатися безшумно. Забороняється вихід спортсменів в нейтральну зону.
8.8 Кожен учасник повинен повністю дотримуватися правил змагань, морально-етичних норм поведінки в суспільстві.
8.9 Для виявлення порушень пунктів 4.2 та 4.4, суддя протягом туру має право перевірити оснащення риболова, не чекаючи закінчення туру. При виявленні такого порушення, спортсмен зобов’язаний виправити дане порушення.
8.10 Під час змагань, судді повинні стояти з правого чи лівого боку від спортсменів, не заважати їм, але одночасно мати можливість контролювати роботу інших учасників.
8.11 В разі необхідності, в зону змагання може допускатися оператор або оператори для відео зйомки. Рішення про допуск оператора в зону змагання приймає керівник напрямку.
9. Процедура зважування
9.1 Зважування повинні бути виконані суддями відповідної зони.
Суддя несе відповідальність за процедуру зважування та зобов»язаний записати вагу в


офіційному протоколі. Контейнери, які використовуються для зважування риби повинні мати
отвори, для стоку води. Зважувальні операції повинні бути виконані в однакових контейнерах і
без сумок. Вага повинна бути зареєстрована в грамах. Коли зловлена дуже мала риба, наприклад мальки, котрі не можна зважити на вагах (вага показує 0 грамів), спортсмени повинні бути оціненими залежно від кількості риб ними спійманих і займають нижчі місця від тих спортсменів, які отримали місця на основі ваги риби, яку вони впіймали.
9.2 Після сигналу про закінчення змагань, кожен учасник повинен стояти поруч з лункою де він був наприкінці змагань. Риба, в мішках, повинна бути зібрана суддями відповідної зони. Після зважування улов буде знаходитися в розпорядженні організаторів (якщо інше не передбачено відповідними національними правилами і положеннями). Улов повинен бути представлений для зважування чистим, в однакових пакетах, які будуть надані організаторами. Спортсменам забороняється додавання до пакетів з уловами води, снігу, льоду та інших складових, які можуть вплинути на збільшення ваги улову спортсмена.
9.3 Кожен учасник повинен бути присутнім і має засвідчити операцію зважування, для того, щоб контролювати її і укладення відповідного документа, де вказана вага риби, яку він піймав. Після закінчення зважування і після того, як протокол зважування був підписаний, ніякі скарги, пов'язані з вагою улову не приймаються.
10. Журі
10.1 Журі призначається для розгляду будь-яких поданих скарг чи протестів і застосовування штрафних санкцій відповідно до правил. Журі обирається на першому зібранні капітанів команд. Чисельний склад не менше 3 членів журі. Якщо це число не може бути досягнуте, делегати з різних федерацій обираються шляхом жеребкування, для того, щоб мати принаймні 3-х членів.
При розгляді питання про порушення учасником правил змагань, член журі, який є членом тієї ж команди, що учасник, питання якого розглядають, не бере участі в голосуванні (за винятком, якщо він є головою журі).
10.2 Будь-які скарги чи протести, за винятком протестів щодо розподілу місць, повинні бути представлені до уваги журі протягом 1 години після закінчення туру. Протести можуть подаватися в усній формі, але вони повинні бути негайно підтверджені в письмовій формі. Якщо члени Журі вважатимуть за необхідне, то Журі може розглянути будь-яке відео чи фото підтвердження порушень правил, наданих представником команди, яка подає скаргу.
10.3 Протести, які стосуються розподілу місць, повинні бути подані протягом 30 хвилин після публікації офіційних результатів. Час публікації має бути записано в офіційному протоколі результатів.
10.4 Всі порушення і попередження повинні бути доведені до відома Журі, оскільки Журі є єдиним органом, що може дискваліфікувати рибалок. Будь-який учасник, який отримує покарання, має бути негайно про це повідомлений.
10.5 Члени Журі та всі судді повинні слідкувати за дотриманням правил всіма учасниками змагань. Правила, повинні бути доступні для Журі та команд. Журі буде приймати свої рішення на основі простої більшості, у випадку рівності голосів, голова Журі має право вирішального голосу.
11. Розподіл місць
11.1 Розподіл місць по зонах повинен бути складений на основі ваги уловів спортсменів (1 очко за 1 грам).
Учасник, в якого зареєстрована найвища вага, отримує 1 місце, в той час як учасник з другою вагою 2 місце і т.д..
11.2 У разі рівності очок (та ж вага) в двох спортсменів, вони отримують середньоарифметичну суму місць.
Приклад № 1: два спортсмени займають 5 місце і повинні отримати (5 +6): 2 = 5,5 кожний.
Приклад №2: троє спортсменів зайняли 8 місце, підсумовуємо (8 + 9 + 10): 3 = 9 кожний.
11.3 Спортсмени, які не зловили жодної риби, отримають місце, рівне середньоарифметичному значенню.
Приклад №1: 24 спортсмена, 12 з яких займають перші 12 місць в діапазоні від 1 до 12, наступні спортсмени отримують (13 + 24): 2 = 18,5 кожен.
Приклад № 2: 29 спортсменів, з них 5 спіймали рибу і зайняли від 1 до 5 місця. 24 спортсмена, які не зловили рибу відповідно (6 + 29): 2 = 17,5 кожен.
Приклад № 3: 29 спортсменів, 26 з яких спіймали рибу, в той час як 3 не зловили рибу : (27 + 29): 2 = 28 кожному . Якщо в зоні є тільки 1 спортсмен, який не спіймав жодної рибини або відсутній, він отримує місце рівне кількості спортсменів в зоні.
Приклад: 29 спортсменів, 28 з яких спіймали рибу, а 1-ні, останній одержить 29 місце.
11.4 Командний залік. A- І-ий тур.
11.4.1 Сума місць отриманих в кожній зоні спортсменами команди.
Команда, що заробила найменшу суму місць посідає 1-е місце, і так далі.
11.4.2 У разі рівності суми місць, вище місце займає команда з більшою вагою уловів.
11.4.3 У разі подальшого нічийного рахунку, вище місце займає команда з найбільшою вагою
улову в турі отриманим одним з спортсменів команди.
11.4.4 Якщо конфлікт все ще існує, команди повинні бути ранговані на основі найменшої кількості отриманих штрафів командою.
В - ІІ- ий тур. Розподіл місць проходить таким же чином, як і для першого туру.
11.5 Загальний командний залік.
11.5.1 Сума місць, отриманих командою в двох турах. Команда, що отримала найменшу суму місць займає 1-е, і так далі.
11.5.2 У разі однакової суми місць, вище місце займає команда з загальною більшою вагою уловів у двох турах.
11.5.3 У разі однакової ваги в двох турах, вище місце займає команда з загальною більшою вагою уловів в любому турі.
11.5.4 У разі рівності і по цьому показнику, перевагу отримує команда з меншою кількістю штрафів отриманих нею за любий тур.
11.6 Індивідуальний залік. A- І - ий тур
11.6.1 Спортсмени повинні бути розподілені згідно місць, одержаними ними в відповідному секторі. Спортсмени, які отримали 1 місце, займають 1-ші місця, далі слідують ті, хто отримав 2–гі місця і так далі.
11.6.2 У разі рівності отриманих місць, вище місце займає спортсмен з більшою вагою отриманого улову.
В- ІІ - ий тур. Розподіл місць встановлюється таким же чином, як і для першого туру.
11.7 Загальний індивідуальний залік.
11.7.1 Спортсмен, який одержав найменшу суму місць за результатами двох турів, займає 1-е місце і так далі.
11.7.2 У разі рівної ваги в двох або більше спортсменів, вище місце займає спортсмен з більшою загальною вагою отриманою в двох турах.
11.7.3 У разі однакової ваги в двох турах, вище місце займає спортсмен з більшою вагою уловів в любому турі.
11.7.4. Спортсмени, що беруть участь тільки в одному турі, займають місця наприкінці турнірної таблиці індивідуального заліку, в залежності від зайнятих ними місць.
11.8 Розподіл місць здійснюють організатори в присутності керуючого напрямком ловлі риби з льоду на мормишку або його представника та членів Журі.
12. Тренування
12.1 Офіційне тренування проводиться на відповідному водному об’єкті, але за межами офіційно відведеного місця змагань. Однак, місце тренування повинно бути розташованим якомога ближче до місця проведення офіційних змагань. Кожна команда повинна мати можливість тренування.
12.2 Офіційне місце проведення змагань повинне бути організоване таким чином:
12.2.1 Організатори повинні виділити місце для тренувань для того, щоб гарантувати аналогічні умови риболовлі для всіх команд, що беруть участь в змаганнях. Місце для тренування повинно бути рівноцінним (з однаковими умовами, такими як глибина, риба і т.д.).
12.2.2 Під час тренувальних днів, дозволений для тренування час повинен бути вказаний звуковим сигналом. Команди повинні дотримуватися таких сигналів.
12.2.3 На тренуваннях дозволяється використання прикорму та наживки в тій самій кількості, що і на змаганнях.
13. Штрафні санкції.
13.1 Попередження (жовта картка) за порушення статей 4,5; 5,2; 6,1; 6,3; 6,4; 6,7; 8.1; 8.5; 8.7; 8.8; 9.2.
13.2 Дискваліфікація (червона картка) за порушення статті 4,2; 4,4; 6,2; 8.3 і після другого попередження за порушення статей 4,5; 5,2; 6,1; 6,3; 6,4; 6,7; 8.1; 8.5; 8.7; 8.8; 9.2.
13.3 При дискваліфікації спортсмена він займає місце рівне кількості команд представлених в зоні. В спортсменів які розташовані нижче дискваліфікованого спортсмена залишаються ті ж самі місця (для прикладу: якщо спортсмен X, який займає 8-е місце дискваліфікований, наступні спортсмени відповідно займають подальші місця 9, 10 і так далі ).
13.4 Винесене команді попередження дійсне на протязі 3 років. Будь-яке нове порушення на протязі 3 років вважається повторним і суддівська колегія приймає рішення з урахуванням такого рецидиву і штрафних санкцій.
13.5 Будь-яке попередження, винесене спортсмену, повинно бути записане у файл спортсмена і воно дійсне протягом 3 років. Будь-яке нове порушення вважається повторним, при цьому Журі
приймає рішення з урахуванням такого нового порушення і штрафних санкцій.
Журі та судді вправі, як під час змагань, так і потім накладати штрафні санкції на спортсменів,
капітанів або резервний склад, якщо вони порушують правила або погано себе поводять, навіть якщо вказане порушення не передбачене в офіційних правилах;
13.6 Особи, яким дозволено перебування в нейтральних зонах, не повинні перешкоджати суддям
у виконанні своїх обов’язків, необґрунтовано оскаржувати їх рішення. В іншому випадку, ці особи отримують попередження. У разі нового порушення протягом 3 років, вони повинні бути розглянуті в якості повторного і журі по цьому порушенні приймає рішення.

Керівник напрямку лову риби з льоду на мормишку
Левченко В.В.


РЕЄСТРАЦІЯ

1. Команда Кіровоградської обл. FLAGMAN-Кропивницький

1. Кубанський Віталій (к)
2. Кигим Володимир
3. Матях Антон
4. Кубанська Ольга
5. ...

2. Команда "FLAGMAN-ЗРК" (ЗОФРС)

1. Сидорякин Владислав (капитан)
2. Виноградов Артем (спортсмен)
3. Дементьев Виктор (спортсмен)
4. Синица Максим ( спортсмен)
5. Новиков Антон (спортсмен)
6. Жутенко Максим (Тренер/запасной)

3. Команда Рівненської області

1. Свірик Микола
2. Міхненко Олександр
3. Круглик Павло
4. Лопачук Дмитро
5. Щевич Іван (к)

4. Команда Чернівецької області

1. Машенцев Сергій 0505254942
2. Чепишко Максим
3. Тівілік Руслан
4. ?
5. ?

5. Команда "G.STREAM", ДОФРС г. Днепр

1. Зайко Алексей (К)
2. Гордиенко Михаил
3. Білошицький Костянтин
4. Стадниченко Виталий
5. Перепелица Роман
6. Андрусенко Федор- тренер.

6. Команда м. Київ

1. Знак Роман
2. Новіков Валентин
3. Корзенков Дмитро
4. Набойченко Іван
5. Коструб Олександр

7. Команда "Делівері", ФРСВО, Волинська обл.

1. Андрій Сітовський
2. Віталій Яцина, капітан
3. Віктор Жалнін, тренер
4. Роман Карпюк
5. Святослав Халєєв

8. Команда ТОФРС, Тернопільська обл.

1. Музичка Ігор (капітан)
2. Конюшенко Андрій
3. Хвас Павло
4. Івасишин Ігор
5. Голенок Богдан
6. Скоробогатов Андрій

9. Команда КОФРС, Київська обл.

1. Левченко Віталій (капітан)
2. Новгородський Денис
3. Новгородський Ігор
4. Іщенко Сергій
5. Суржик Олександр

10. Команда "ВОФРС" Вінницька обл.

1. Даценко Володимир (капітан)
2. Балабанов Максим
3. Ільніцький Олександр
4. Марчук Андрій
5. Петрунько Руслан
Востаннє редагувалось ксі в 01 березня 2019, 07:55, всього редагувалось 8 разів.
Аватар користувача
ксі
 
Повідомлень: 39
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:57
Прізвище та Ім'я: Копчак Сергій
Федерація: Тернопільська ОФРС

Re: Flagman кубок України з риболовного спорту з ловлі риб

Повідомлення Vitaha » 20 лютого 2019, 08:05

Команда Кіровоградської обл.
FLAGMAN-Кропивницький

1. Кубанський Віталій (к)
2. Кигим Володимир
3. Матях Антон
4. Кубанська Ольга
5. ...
Аватар користувача
Vitaha
 
Повідомлень: 25
З нами з: 27 вересня 2012, 07:57
Звідки: Кіровоград
Прізвище та Ім'я: Кубанський Віталій
Федерація: Кіровоградська

Re: Flagman кубок України з риболовного спорту з ловлі риб

Повідомлення Винни » 21 лютого 2019, 21:04

Команда "FLAGMAN-ЗРК" (ЗОФРС)

Сидорякин Владислав (капитан)
Виноградов Артем (спортсмен)
Дементьев Виктор (спортсмен)
Синица Максим ( спортсмен)
Новиков Антон (спортсмен)
Жутенко Максим (Тренер/запасной)
Винни
 
Повідомлень: 13
З нами з: 27 лютого 2014, 11:35
Прізвище та Ім'я: Дементьев Виктор
Федерація: ЗОФРС

Re: Flagman кубок України з риболовного спорту з ловлі риб

Повідомлення expert » 23 лютого 2019, 09:51

Команда Рівненської області
1.Свірик Микола
2.Міхненко Олександр
3.Круглик Павло
4.Лопачук Дмитро
5.Щевич Іван (к)
expert
 
Повідомлень: 18
З нами з: 19 жовтня 2014, 07:54
Прізвище та Ім'я: Щевич Іван
Федерація: Рівненська

Re: Flagman кубок України з риболовного спорту з ловлі риб

Повідомлення MSB » 25 лютого 2019, 08:09

Команда Чернівецької області
Машенцев Сергій 0505254942
?
?
?
?
Востаннє редагувалось MSB в 28 лютого 2019, 21:44, всього редагувалось 1 раз.
MSB
 
Повідомлень: 7
З нами з: 27 лютого 2016, 11:24
Прізвище та Ім'я: Машенцев Сергей
Федерація: ФРСУ

Re: Flagman кубок України з риболовного спорту з ловлі риб

Повідомлення Vodan » 25 лютого 2019, 09:22

Команда "ВОФРС" Вінницька обл.
Даценко Володимир (капітан)
Балабанов Максим
Ільніцький Олександр
Марчук Андрій
Петрунько Руслан
Vodan
 
Повідомлень: 15
З нами з: 04 вересня 2013, 18:00
Прізвище та Ім'я: Даценко Володимир Іванович
Федерація: ВОФРС

Re: Flagman кубок України з риболовного спорту з ловлі риб

Повідомлення Алексей Зайко » 25 лютого 2019, 12:34

Команда "G.STREAM", ДОФРС г. Днепр
Зайко Алексей (К)
Гордиенко Михаил
Білошицький Костянтин
Стадниченко Виталий
Перепелица Роман
Андрусенко Федор- тренер.
Удача улыбается подготовленному разуму!
Аватар користувача
Алексей Зайко
 
Повідомлень: 97
З нами з: 26 вересня 2012, 10:25
Звідки: г. Днепропетровск
Прізвище та Ім'я: Зайко Алексей
Федерація: Днепропетровская Федерация

Re: Flagman кубок України з риболовного спорту з ловлі риб

Повідомлення Vitaha » 25 лютого 2019, 14:56

Ищем 5-го в команду FLAGMAN-Кропивницкий, для участия в Кубке Украины!
звоните 0661226366
Аватар користувача
Vitaha
 
Повідомлень: 25
З нами з: 27 вересня 2012, 07:57
Звідки: Кіровоград
Прізвище та Ім'я: Кубанський Віталій
Федерація: Кіровоградська

Re: Flagman Кубок України, мормишка, Тернопіль 01-03.03.19

Повідомлення Vodan » 28 лютого 2019, 20:32

ксі написав:РЕЄСТРАЦІЯ
.
.
.
.
.Не вижу в списке зарегистрированных команд команды - "ВОФРС" Вінницька обл.
Vodan
 
Повідомлень: 15
З нами з: 04 вересня 2013, 18:00
Прізвище та Ім'я: Даценко Володимир Іванович
Федерація: ВОФРС

Re: Flagman кубок України з риболовного спорту з ловлі риб

Повідомлення MSB » 28 лютого 2019, 21:45

Vitaha написав:Ищем 5-го в команду FLAGMAN-Кропивницкий, для участия в Кубке Украины!
звоните 0661226366


Машенцев Сергей - без команды
MSB
 
Повідомлень: 7
З нами з: 27 лютого 2016, 11:24
Прізвище та Ім'я: Машенцев Сергей
Федерація: ФРСУ

Далі

Повернутись до Спортивна ловля риби з льоду

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron