Керівник фідерного напрямку ФРСУ

Анонси змагань з ловлі фідером, обговорення, реєстрація

Керівник фідерного напрямку ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 21 січня 2019, 15:26

Доброго дня.

Ця тема на форумі створена з метою інформування риболовної спільноти про проведену роботу у фідерному напрямку ФРСУ.

Доводилось чути інформацію щодо відсутності будь-якого контакту зі мною. Маю запевнити, що завжди відкритий до спілкування. Завжди готовий до конструктивного діалогу, тому прошу всіх, хто готовий не тільки говорити, а й діяти, звертатись. Мій контактний номер телефону - 097-946-31-24.

Враховуючи час, коли мене було обрано на посаду керівника фідерному напрямку ФРСУ та нагальність прийняття рішень, поставив собі чіткі першочергові завдання: погодження графіку всеукраїнських змагань та підготовка національної команди до поїздки на чемпіонат світу в ПАР.

Одноособово приймати рішення важко, і вони доволі часто можуть бути хибними. Тому з метою уникнення непорозумінь та невірних рішень, виникла пропозиція створити орган для обговорення фідерних питань – «фідерну раду». Для прийняття рішень попросив висловлюватись: Зайко Олексія, Ковальова Віталія, Ріпку Сергія. Вважаю, така система прийняття рішень показала себе ефективно та може використовуватися й надалі.

Паралельно проходить організаційна підготовка до чемпіонату світу з лову риби фідером в Африці. Вже придбані авіаквитки, сплачено депозит за проживання в готелі, спортсмени та тренерський штаб отримали візи.

Зважаючи, що спортсмени вирішили за свої кошти поїхати на чемпіонат світу, вважав за необхідне звернутись з письмовою пропозицією до багатьох компаній риболовної індустрії щодо дольової участі в спонсорстві команди, адже це імідж країни. На мої письмові прохання, відгукнулась тільки компанія Флагман, яка стала титульним спонсором збірної України.

Це тільки початок довгої роботи. Наступними обов’язковими кроками для реалізації вважаю: адаптацію українських правил до міжнародних, пошук спонсорів для всеукраїнських змагань, налагодження роботи з федераціями, в яких напрямок фідеру розвинутий слабко.

З повагою, Віталій Чергавий.
Максим Аманов

Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Повернутись до Спортивна ловля фідером

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей