Кубок України 2018 Запоріжжя

Анонси змагань з ловлі хижої риби спінінгом з човна, обговорення, реєстрація

Модератори: Булгак Валерий, Коноваленко Олег

Кубок України 2018 Запоріжжя

Повідомлення Коноваленко Олег » 18 липня 2018, 13:54

Офіціний спонсор ФРСУ у 2018 році
листовка а4-01.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Кубок України 2018 Запоріжжя

Повідомлення Коноваленко Олег » 18 липня 2018, 17:02

КУ.jpg


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Кубка України
з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2018р.

1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ
1.1.Популяризація риболовного спорту.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів — учасників загальноукраїнських змагань з ловлі спінінгом з човна в сезоні 2017 року.
1.4.Визначення переможців змагань.
2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України і Запорізька федерація риболовного спорту. Безпосереднє проведення змагань здійснює ФРСУ і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
Головний суддя змагань – Мінченко Віталій
Секретар змагань – Кондратьєв Андрій.
3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Кубок України з ловлі хижої риби спінінгом з човна проводиться
06.09.2018-08.09.2018 року.
Місце проведення: Запорізька обл., р.Дніпро, база «Порто Ріва»
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
4.1. Кубок України проводиться в особисто-командному заліку.
4.2. До участі в змаганнях допускається по дві команди від обласних федерацій риболовного спорту, а також міста Київ, АР Крим та м. Севастополь.
4.3. Склад команди – 4 чоловіка, які змагаються по два учасника в човні (дві двійки).
4.4. В складі кожної команди можуть бути зареєстровані два запасних спортсмени (заявлені до першого жеребкування) і один представник команди (тренер). Допускається заміна двійки або одного учасника між турами.
4.5 Додаткова квота команд від обласних Федерацій згідно з рейтингом 2017р та згідно організаційних квот:
- Запорізька обласна федерація - 2 команда
- Львівська обласна федерація - 2 команда
- Миколаївська обласна федерація - 2 команда
- Одеська обласна федерація - 1 команда
- Київська міська федерація – 1 команда
- Київська обласна федерація - 1 команда
-ФРСУ - 1 команда - тренерська квота
4.6. Команда вважається допущенною до ЧУ, після того як подала до мандатної комісії персональну заявку, засвідчену лікарем та обласним спорткомітетом, страхові поліси, а також ознайомилась з правилами змагань, згодна з ними і зобов’язується їх виконувати.
4.7 В заявці повинна бути вказана наступна інформація:
- назва відряджуваної організації;
- назва команди;
- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
- рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18 років) - спортивний розряд;
- відмітка лікаря ЛФД про допуск до змагань;
- відмітка обласного спортивного комітету;
4.8 Попередня заявка подається на електронну адресу konovalenko73@gmail.com (зразок додається)
попередній заявчний лист.docx
(13.54 Кб) Завантажено 140 разів

4.9 Учасники змагань зобов'язані:
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ:
- плавзасіб і човновий мотор;
- засоби заміру розмірів риби для порівняння с мінімально дозволеними для лову розмірами.
- засоби зберігання риби ( кукани, аератори або пластикові контейнери).
- рятувальний жилет
- «екшн камери» для відеофіксації ловлі риби.
- Смартфон на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) з установленим додатком «ФРСУ Змагання»
5. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
5.1. Реєстраційний внесок 4000 грн. з команди (1000 грн. з учасника).
5.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань та формування фонду збірної України для виступів на міжнародних змаганнях.
5.3 В залежності від кількості учасників ,сума внеску може змінюватись.
6. ЕЛЕКТРОНА ТЕХНІКА
Розділ екшн камери
6.1. Обов’язкове використання спортсменами “екшн камер”, які є власністю спортсменів. "Екшн камери" під час зйомки розташовані виключно на спортсмені. Спортсмени обирають фірму – виробника, модель камери та її властивості на свій розсуд. Головною вимогою від організаторів змагань є здатність “екшн камери” відзняти 8 годин відео, при будь яких погодних умовах, в будь якій якості, але яка дозволить суддівській колегії розгледіти сцени, на яких видно як була зловлена риба, а також моменти для вирішення спірних ситуацій. Відео, відзняте на камери повинно бути записано на карту пам’яті MicroSD, яка надається організаторам за вимогою головного судді.
6.2. Організатори змагань в особі головного судді обов’язково беруть карти пам’яті з “екшн камер” після кожного туру у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.3. У випадку, якщо відео надане екіпажем не підтвердить факт зловленої та представленої для вимірювання риби, то за кожний такий факт, від загального результату віднімаються бали, нараховані за цю рибу. Якщо розмір цієї риби встановити неможливо, віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
Учасникам змагань будуть роздані протоколи ловлі риби, в яких спортсменам потрібно вказати вид риби та час її піймання. Неналежне ведення протоколу або його відсутність несе за собою покарання у вигляді жовтої картки. Протоколи здаються спортсменами разом з рибою на офіційному вимірюванні. Якщо екіпаж фінішував без залікової риби, то «протокол ловлі» не подається.
6.4. Відеозйомка, зроблена учасниками змагань та яка надається ними суддівській колегії в підтвердження улову є їх власністю і не може використовуватись суддівською колегією в будь-яких інших цілях, без письмової згоди учасників змагань на таке використання. У разі використання відеозйомки у будь-яких цілях без згоди учасників, особа яка здійснила таке використання несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.5. Суддівській колегії та членам журі забороняється в будь-який спосіб розголошувати третім особам без письмової згоди учасників змагань будь-які дані, які стали їм відомі в ході спортивних змагань, та які були зафіксовані учасниками цих змагань (за допомогою відео та фотофіксації; за допомогою GPS навігаторів та інших приладів), які дають можливість встановити кількість улову, ідентифікувати знаряддя лову та встановити місце проведення лову. Суддівська колегія та члени журі до початку змагань заповнюють та підписують особисте зобов’язання про нерозголошення інформації вказаної в цьому пункті. У разі розголошення інформації третім особам без згоди учасників суддівська колегія та члени журі несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.6. Спортсмени зберігають відеоматеріал першого туру до оголошення офіційних результатів І туру, а ІІ туру впродовж двох тижнів після оголошення офіційних
результатів змагань.

6.7. Час та дата на екшин камерах повинні бути синхронізовані з поточним часом та датою.
Розділ GPS модулі

6.8. Всі учасники змагань отримують GPS модулі від організаторів змагань, та несуть повну матеріальну відповідальність за їх справність від початку отримання до повернення організаторам. Отримання та повернення GPS модулів оформлюється актом прийому-передачі. У випадку пошкодження GPS модуля, екіпаж оплачує його вартість організаторам, яка відображена у акті прийому-передачі матеріально-технічної цінності.
6.9. Після завершення кожного туру організатори змагань, в особі головного судді, обов’язково беруть карти пам’яті (у випадку використання таких моделей) з GPS модулів у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.10. У випадку, якщо дані GPS модуля підтвердять, що екіпаж вів ловлю риби за межами зони, його результат в цьому турі буде анульовано. У випадку короткотермінового виходу за зону без ловлі риби, буде винесено жовту картку.
Фотофіксація улову
6.11. ФРСУ надає спортсменам доступ до фірмового додатку для смартфонів «ФРСУ Змагання», який працює на платформі Андроід.
Смартфони на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) спортсмени забезпечують самостійно.
6.12. Всі учасники змагань отримують доступ до додатку після жеребкування напередодні змагань. Головні функції додатку : зафіксувати улов за допомогою фото, зробленому на смартфоні та відправити його судді. Під час туру, після поїмки риби спортсмени вимірюють рибу на лінійці, виданій організаторами і якщо риба відповідає мінімальним розмірам згідно положення, спортсмени зобов’язані відкрити на смартфоні додаток «ФРСУ Змагання», зайти в подію ( змагання в якому приймає участь спортсмен) і нажати кнопку зробити фото . Після цього спортсмен має можливість переглянути фото і у випадку, якщо якість фото не відповідає вимогам правил має можливість зробити фото ще раз. Після того як спортсмен впевнився, що фото відповідає правилам фотографування, він повинен нажати кнопку «Відправити». Після чого, фото з’явиться у рядку «Фото на відправку» , а після відправки перейде в рядок «Відправлені» . На фото можна прочитати його статус: 1. « Очікування» ( фото відправлене, отримане суддями , але не перевірене) 2. «Перевірене» ( фото перевірено і оцінено суддями, риба прийнята до заліку) 3. «Відхилено» ( риба не прийнята до заліку) У випадку відсутності інтернету фото буде знаходитись у рядку «Фото на відправку» і відправиться тоді, коли з'явиться інтеренет, аж до моменту коли можна підключитися до WIFI.
6.13. Після того як спортсмени зробили фото риби на лінійці, вони повинні негайно відпустити рибу знову у водойму. Забороняється зберігати рибу у човні після фотографування і при цьому знову ловити рибу.
6.14. Після фінішу спортсмени мають 30 хвилин на підключення до інтернету і відправку фото, які не відправились. Після цього судді оприлюднюють попередній протокол для контрольної звірки зі спортсменами по кількісті риб для запобігання втрат внаслідок технічних проблем. Спортсмени мають право на протязі 30 хвилин після оприлюднення попереднього протоколу заявити невідповідність кількості риб в протоколі і надати докази.
6.15. Користувачем додатку «ФРСУ Змагання» може бути тільки один спортсмен, якого призначає фотографом в додатку адміністратор, згідно попередньо поданої заявки. У випадку несподіваної несправності смартфона під час змагань, спортсмени мають право на заміну користувача додатку, зробивши заявку про це головному судді. Для виконання цієї процедури вони повинні бути в зоні доступу до мережі інтернет.
6.16. Правила фотографування: риба при вимірюванні знаходиться на правому боці, кінчик рила має бути зафіксован до передньої планки лінійки (там де починається відлік см), смартфон повинен бути розташован по центру риби під час фотозйомки. Ці деталі повинні бути видні на фото а також чітко читані цифри.

7. ЗАГАЛЬНІ ДАНІ.
7.1. Правила лову та спорядження учасників, порядок тренування, склад і робота суддівської колегії, порядок застосування штрафних санкцій до спортсменів — порушників, порядок підрахунку результатів змагань, правила поведінки учасників в умовах грози визначаються діючими правилами загальноукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом.
В порядку уточнення окремих положень правил, організатори змагань встановлюють наступні обмеження та доповнення, які діють під час проведення змагань:
- змагання проводяться в два етапи по вісім годин кожний;
- спортсмени змагаються в одній загальній зоні. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд. + 1;
У залік йдуть такі види риб: окунь, щука, судак, жерех, головень, сом.
До заліку в змаганнях приймаються наступні види риби без обмеження по кількісті:
-щука – не менше 45 см. для р.
-окунь- не менше 25 см.;
-сом – не менше 75 см.;
-судак – не менше 45 см.;
-головень – 29 см.;
-жерех – 35 см.;
-берш – 33 см.;
-в’язь – 33 см.
Вся риба вимірюється від початку голови до закінчення хвостового плавця.
7.2. Порядок старту спортсменів визначається жеребкуванням номерів човнів, яке проходить напередодні змагань. Спортсмени стартують «двійками» однієї команди через кожні 30 сек. Відповідно жеребкуються одразу два стартових послідовних номери для кожної команди (1,2 – для першої команди; 3,4 – для другої; 5,6- для третьої і т.д.) Наступного дня команди стартують під тими же номерами, але спочатку команди з найбільшими порядковими номерами і т.д.
7.3. Швидкість переміщення плавзасобів необмежена, при підході до інших плавзасобів на відстань 100м, швидкість повинна бути зменшена до 10 км\год;
7.4. Якщо спортсмени використовують підсак під час виважування риби в човен і другий спортсмен допомагає першому, то він зобов’язаний або вимотати шнур з приманкою і покласти спінінг в човні, або тримати спінінг з не вимотаним шнуром в іншій руці до кінця виважування. В іншому випадку виважування зараховане не буде і від загального результату віднімаються бали, нараховані за цю рибу. Якщо розмір цієї риби встановити неможливо, віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі
7.5.В разі технічної несправності плавзасобу, час фінішу для цього екіпажу залишається незмінним і у випадку спізнення до нього застосовуються усі санкції, згідно правил. Другий екіпаж з цієї команди, в цьому випадку, має право протягом туру надати допомогу цьому екіпажу, в тому числі й при необхідності – буксування. При цьому потрібно повідомити Головного Суддю.
7.6. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд + 1;
-спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
- при здачі до вимірювання риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);
7.7. Нагородження спортсменів є невід’ємною частиною змагань, тому екіпажі, які в повному складі відсутні на церемонії закриття будуть оштрафовані шляхом додавання 5 (п’яти) балів до рейтингу поточного сезону в особовому заліку або до рейтингу наступного сезону, якщо це фінішне змагання сезону.
7.8. Організатори залишають за собою право корегувати результати змагань у випадку виявлення істотних порушень при дослідженні відеоматеріалів на протязі двох тижнів після оголошення результатів. Рішення про коригування приймається головним суддею змагань та затверджується журі змагань.
8. ЗОНА ЛОВУ

9. РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.
06.09.2018 Четверг
На протязі дня – прибуття учасників, реєстрація, розміщення.
09:00-16:00 – офіційне тренування, ловля риби дозволена (піймана риба негайно
відпускається в воду).
16-00 – 17-00 – реєстрація команд.
18:00 – урочисте відкриття змагань, жеребкування збір капітанів.
07.09.2018 П’ятниця
06.15-6.45 – перевірка човнів, видача GPS трекерів та лінійок
07:00 – роздільний старт I туру
15:00 – фініш I туру
15.00-15.30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності інтернету),
здача GPS трекерів та лінійок
15.30 - попереднє оприлюднення протоколів
16.00 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно п.6.2),
засідання журі
20:00 – оголошення попередніх підсумків першого туру.
08.09.2018 Субота
06.15-6.45 – перевірка човнів, видача GPS трекерів та лінійок
07:00 – роздільний старт IІ туру
15:00 – фініш ІІ туру
15.00-15.30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності інтернету),
здача GPS трекерів та лінійок
15.30 - попереднє оприлюднення протоколів
16.00 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно п.6.2),
засідання журі
20:00 – підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.
Примітки:
Реєстрація, офіційне відкриття, вимірювання улову та закриття змагань пройде на базі «Порта Ріва»
Відповідальний за розвиток човна в Україні :
Коноваленко Олег 0503156350 konovalenko73@gmail.com
З приводу організаційних питань та розміщення
на базі «Порто Ріва»: 0993423900 Анна Кіріяк
Головний суддя змагань: Мінченко Віталій 0677793874
Приєднані файли
ЗАЯВОЧНИЙ ЛИСТ КУ 2018.docx
(13.56 Кб) Завантажено 148 разів
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Кубок України 2018 Запоріжжя

Повідомлення Коноваленко Олег » 20 липня 2018, 09:56

Зона змагань

зона КУ 2018.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Кубок України 2018 Запоріжжя

Повідомлення Булгак Валерий » 20 серпня 2018, 15:34

38425230_1087750714715664_149508636207480832_n.jpg


Кубок України з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2018
Реєстрація команд
1. Команда «UPSTREAM-FAVORITE» Львівська обл.
Бутов Сергій Дмитрович
Попів Олег Ігорович
Гейц Євген Анатолійович
Князєв Сергій Ігорович

2. Команда «BONEFISH» Запорiзької обл.
Моісеєнко Володимир Петрович
Прудіч Андрій Михайлович
Нетяга Максим Геннадійович
Сидорякин Владислав Іванович

3. Команда «INTECH» Запорiзької обл.
Гіріч Павло Павлович
Макагон Євгеній Вікторович
Демидко Олег Юрійович
Красовський Андрій Євгенович

4. Команда «ДонАРС – Steel Fish» Донецької обл.
Кутана Микола Миколайович
Федоров Руслан Олександрович
Рибачук Вадим В’ячеславович
Бондарев Євген Анатолійович

5. команда «UFM» Кропівницької обл.
Левашов Юрій Володимирович
Кузьмін Ігор Юрійович
Доронін Євгеній Олександрович
Гунько Антон Олександрович
Павлюк Андрій Анатолійович (запас)
Моспаненко В’ячеслав Віталійович (запас)

6. Команда «Каховка»-«Істок»
Шилін Дмитро Вікторович
Ніколаєнко Дмитро Юрійович
Грибач Анатолій Миколайович
Хахалєв Сергій Федорович

7. Команда "Finval-Fahrenheit"-"Восточный эксперсс"
Коноваленко Олег Федорович
Зелінський Юрій Олексійович
Булгак Валерій Миколайович
Черненко Сергій Дмитрович

8. Команда «Успех»-«Дельта Дніпра»
Саяпін Андрій Олександроаич
Кафаров Рафик Джаббарович
Афанащенко Ігор Васильович
Досенко Микола Володимирович

9.Команда «Миколаїв» Миколаївська обл.
Гречко Андрій Валентинович
Бундін Максим Петрович
Пазинич Олександр Олександрович
Юда Анатолій Борисович

10. Команда "CRAZY FISH"Миколаївська обл.
Звонецкий Сергей Таисович
Годовиченко Вячеслав Олегович
Дмитришен Сергей Петрович
Черниш Юрий Петрович
Исаенко Александр Дмитриевич

11.Команда “FISH-FISH ”Полтавська обл.
Бунчук Никита Александрович (к)
Дышук Иван Александрович
Белик Антон Валерьевич
Белик Валерий Николаевич

12. Команда «МАРЛИН» Полтавська обл.
Міщенко Роман Юрійович (капітан)
Пругло Андрій Анатолійович
Бичко Дмитро Олегович
Лебедєв Андрій Юрійович

13. команда «АКАДЕМІЯ» Волинська обл.
Гузь Олексій Миколайович
Смаль Михайло Миколайович
Сітовський Андрій Миколайович
Григор’єв Роман Вікторович

14. команда «ДЕЛІВЕРІ» Волинська обл.
Жалнін Віктор Анатолійович
Карпюк Роман Петрович
Сметюх Богдан Володимирович
Халєєв Святослав Станіславович

15. команда «Рибацький Рай» Одеська обл.
Чебан Кирило Іванович
Сімонов Кирило Олегович
Лисенко Володимир Вікторович
Курков Віктор Михайлович

16. команда «КОФРС 1» Київська обл.
Орлов Юрій Юрійович
Швабій Костянтин Іванович
Тупіцин Ян Вікторович
Волинець Ігор Романович

17. команда «КОФРС 2» Київська обл.
Плечун Володимир Володимирович
Мацуєв Андрій Миколайович
Корф Андрій Анатолійович
Лук’яненко Володимир

18. команда «КОФРС 3» Київська обл.
Сирко Дмитро Олегович
Маргітич Віталій Іванович
Новгородський Ігор
Немчінов Олег Миколайович

19. Команда ФЛАГМАН (ЛОФРС) Львівська обл.
Вільгуцький Олександр Іванович
Ривак Олег Васильович
Краєв Олександр Валентинович
Болехівський Юрій Ігорович

20. команда «Флагман»
Вільгуцький Олександр Іванович
Краєв Олександр Валентинович
Болехівський Юрій Ігорович

21. команда «Києв-2»
Смойловський Андрій Дмитрович
Литвиненко Вадим Олександрович
Гущін Володимир Олексійович
Макій Сергій Михайлович
Макій Андрій Сергійович
Аватар користувача
Булгак Валерий
 
Повідомлень: 63
З нами з: 26 вересня 2012, 08:27
Звідки: г.Николаев
Прізвище та Ім'я: Булгак Валерий
Федерація: ХОФРС

Re: Кубок України 2018 Запоріжжя

Повідомлення Максим Аманов » 21 серпня 2018, 08:50

Регламент.
Приєднані файли
36BB403D-65E3-4F8C-902B-A8F4B48384F3.jpeg
E8FF07BE-7619-497E-B3C6-046F9F6667BA.jpeg
7BFBB371-19E7-4194-913F-A9388C65ACA4.jpeg
3AA3EA13-1A04-4CDB-A372-7818BD3A855B.jpeg
Максим Аманов
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Кубок України 2018 Запоріжжя

Повідомлення Коноваленко Олег » 11 вересня 2018, 09:23

Протоколи Кубка України з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2018
В особистому заліку
41393524_1127478547409547_8940830456555765760_n.jpg

41305852_1127478514076217_1182839989092745216_n.jpg

В командному заліку

41223357_1127478484076220_2502927870037327872_n.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Кубок України 2018 Запоріжжя

Повідомлення Коноваленко Олег » 11 вересня 2018, 09:37

41162403_1126324024191666_5095796628745355264_n.jpg


41172677_1126323857525016_1036870371577430016_n.jpg


41197461_1126087367548665_2520586134153592832_o.jpg


41268437_1126323977525004_788087603592167424_n.jpg


41287717_1126323730858362_3918076292209049600_n.jpg


40993470_1126323634191705_6424898164280524800_n.jpg


41002153_1126323780858357_5346148872269856768_n.jpg


41039228_1126323920858343_664055248800710656_n.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Кубок України 2018 Запоріжжя

Повідомлення Коноваленко Олег » 11 вересня 2018, 09:49

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС


Повернутись до Спортивна ловля спінінгом хижої риби з човна

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron