Протоколи засідання Президії ФРСУ

Збори, нагальні питання та їх обговорення...

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 08 листопада 2018, 20:25

Протокол голосування Президіїї ФРСУ 08.11.18р.
Питання обрання виконуючого обов'язки керівника фідерного напрямку.
Кандидати: Чергавий Віталій; Ріпка Сергій.
Підтримали Чергавого В. - 9
Підтримали Ріпку С. - 2
Не підтримав жодного кандидату -1.
Ухвалили: Затвердити на посаді ВО керівника фідерного напрямку Чергавого Віталія.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 66
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 22 лютого 2019, 18:51

Затвердити: зміни до календарного плану змагань з ловлі риби спінінгом з берега. Змінити місце проведення Чемпіонату України 2019р. Провести Чемпіонат України з ловлі риби спінінгом з берега 12-14 квітня 2019р. в Одеській області вдх.Барабой. Керівництву Федерації риболовного спорту Одеської області забезпечити проведення змагань.
Запропоновано: Погостинським К.
Голосували: Левченко В, Ручкін А, Блескун С. Петраш Ю, Коноваленко О, Зайко О, Сендега Т, Мельник А, Бабунов А, Даценко В, Аманов М.
Голосували одностайно ЗА.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 66
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 20 квітня 2019, 19:28

Протокол голосування Президії ФРСУ. 09.04.2019.
Питання затвердження змін до календарного плану, у змаганнях з ловлі риби спінінгом з човна. Затвердити перенесення дати проведення Чемпіонату України з 27-29 на 26-28 червня 2019р .
Запропоновано: Коноваленко О.
Голосували: ЗА -----Левченко В, Блескун С. Петраш Ю, Коноваленко О, Зайко О, Сендега Т, Мельник А, Бабунов А, Даценко В, Аманов М. Зелінський Ю.
Ухвалили: Затвердити зміни до календарного плану.
Питання затвердження редакції правил з ловлі риби спінінгом з берега .
Голосували: ЗА -----Левченко В, Блескун С. Петраш Ю, Коноваленко О, Зайко О, Сендега Т, Мельник А, Даценко В, Аманов М. Зелінський Ю.
Ухвалили: Затвердити редакцію.
Питання по протоколу дисциплнарної комісії що до порушень виявлених під час проведення змагань з ловлі риби мормишкою, буде опрацьовано на чергових зборах.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 66
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 22 травня 2019, 09:44

Протокол голосування Президії ФРСУ. 23.04.2019.
Питання затвердження нової редакції правил з ловлі риби фідером. Запропоновано: Чергавим В
Голосували: ЗА -----Левченко В, Блескун С. Петраш Ю, Коноваленко О, Зайко О, Сендега Т, Мельник А, Бабунов А, Даценко В, Аманов М. Зелінський Ю.
Ухвалили: Затвердити нову редакцію правил 2019 року.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 66
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 22 травня 2019, 09:55

Протокол голосування Президії ФРСУ. 09.05.2019.
Питання затвердження нової редакції правил з ловлі риби спінінгом з човна. Запропоновано: Коноваленко О.
Голосували: ЗА -----Левченко В, Блескун С. Коноваленко О, Зайко О, Сендега Т, Мельник А, Бабунов А, Даценко В, Аманов М. Зелінський Ю.
Ухвалили: Затвердити нову редакцію правил 2019 року.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 66
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 08 грудня 2019, 12:08

Протокол №1 .
Зборів Президії.
Федерації риболовного спорту України.
28 вересня 2019 р. м.Київ.
Голова зборів: Аманов М.
Секретар зборів: Левченко В.
Присутні члени Президії ФРСУ : Левченко В, Мельник А, Блескун С, Коноваленко О, Зелінський Ю,
Петраш Ю, Сендега Т. Даценко В. Довіреності : Бабунов А.
Керівники напрямків : Чергавий В.
Порядок денний.
1. Питання керівника фідерного напрямку щодо зміни правил, та затвердження принципу формування команди для участі у клубному чемпіонаті світу.
2. Питання керівника берегового спінінгового напрямку щодо затвердження умов участі спортсменів у відборах.
3. Прийняття рішення по результатам роботи Дисциплінарної комісії.
4. Організаційні питання проведення ЧС 2019р. з ловлі коропа в Україні.
5. Оптимізація суддівської роботи.
6. Поточні питання.
Голосували: «за» - одноголосно.
Рішення прийняти порядок денний.
- Слухали Чергавого Віталія. Керівника фідерного напрямку що до внесення змін до правил проведення змагань з спортивної ловлі фідером.
Доповнити правила наступним нормами.

2.9.8. Два представники (тренер, тренер-координатор, запасаний) від команди мають право входу в сектор спортсменів команди. Одночасно в секторі спортсмена може знаходитись лише один представник команди. Ці особи повинні мати відповідні розпізнавальні знаки (бейдж, нагрудний номер). Питання переліку осіб, які мають право доступу до секторів спортсменів команди вирішує команда самостійно.

4.6. Промір дна може здійснюватися виключно грузилом (маркерний груз). Промір заборонено здійснювати за допомогою годівнички. Використання грузила для проміру після сигналу «Старт лову» заборонено. Порушення цих правил карається попередженням (мінус один бал до рейтинга спортсмена в турі коли було виявлено порушення).

5.6. У разі, якщо спортсмен з дозволу судді залишає сектор він зобов’язаний дістати свою оснастку з води. У разі не виконання цих вимоги на спортсмена накладення стягнення визначене у третьому реченні пункту 4.6.


5.14. Під час змагань спортсменам дозволяється користуватися платформами, розміри яких не перевищують 1.5 метра по довжині і 1 метр по ширині. Платформи, ящики, стільці і т.д., на яких розміщується спортсмен, повинні розташовуватися в одну лінію. Дозволяється занурення передніх ніг у воду, в той же час обов’язковим є знаходження задніх ніг платформи на суші. Поруч з місцем розміщення спортсмена в одну лінію з основною платформою можуть бути встановлені додаткові платформи, столи, призначені виключно для допоміжного устаткування і пристосувань. Під час туру спортсмен може відсунути платформу тільки назад (у бік від води). У разі значного падіння рівня води платформу вперед можна посунути тільки за рішенням суддівської бригади.


6.4. В одному турі спортсмен має право використовувати - не більше 12 літрів готової прикормочной суміші (включаючи ароматизатори, грунти, пісок, гравій, глину, рослинні добавки, як то кукурудза, пшениця, конопля і т.д. та інші нетоксичні для фауни добавки) в зволоженому стані, а також з компонентами, що використовуються для ділення мотиля.

Водні личинки (джокер та мотиль) можуть бути пред’явлені не більше ніж в двух ємностях (1/4 насадочного мотиля в банці об’ємом 1/4 літра та 1/4 джокера в банці об’ємом 1/4 літра. Мірні ємності повинні бути пред’явлені в закритому стані. На них не повинно бути слідів стискання. Обмотування мірних ємностей ізолентою (скотч, шнурок та інше) заборонено.

У разі, якщо організаторами змагань буде прийняте рішення щодо зміни об’єму водних личинок в бік зміни загального об’єму мотиля (зазначене положення повинно бути вказане у регламенті змагань) то за цих підстав загальний об’єм насадочного мотиля повинен становити 1/8 літра (банка об’ємом 1/8 літра), а загальних об’єм джокера повинен становити 1/2 літра (банка об’ємом 1/2 літра).

Загальний об’єм черв’яка, які спортсмен може взяти в один тур становить 1/2 літра. Черв’як повинен бути представлений не в подрібненому стані.
Максимальний об’єм живих компонентів, які можливо використати спортсмену становить 2,5 літри. (1/2 літра черв’яка та 1/2 літра водних личинок (джокер та мотиль), включаючи максимальний об’єм мотиля 1/4 літра ).
У разі внесення змін до загального об’єму живих компонентів зазначеного у третьому абзаці цього пункту максимальний об’єм живих компонентів не змінюється, окрім як в частині водних личинок: насадочний мотиль 1/8 літра (банка об’ємом 1/8 літра), який не входить до загальному об’єму живих компонентів, джокера повинен становити 1/2 літра (банка об’ємом 1/2 літра).


6.8. Просіювання прикормки (через сито, решета, голову підсаки та інше) та перемішування (механічним шляхом) заборонено після проведення перевірки прикормки. Пред’явлення прикормки у рідкоподібному стані заборонено. Не виконання цієї вимоги на спортсмена накладається стягнення визначене у третьому реченні пункту 4.6.
Після проведення перевірки прикормки забороняється додаткове зволоження прикормки та землі за допомогою води або будь-якими ліквідами та в будь-який спосіб (руками, розпилювачами, губками на інше). Після сигналу «стартове годування» дозволяється використання спреїв (пульверизаторів) для зволоження прикормки та землі. В спреях (пульверизаторах) можуть знаходитись адитиви. Зволоження чи ароматизація (рідкими речовинами) не через спреї (пульверизатори) заборонена.

Використання в турі адитивів (в сухому стані) для прикормки дозволяється тільки в тому об’ємі, який був пред’явлений та перевірений при перевірці прикормки та входив до складу 12 літрів готової прикормочної суміші.

Обмежень щодо рідини для діпування насадки не має.
Голосували: «за» - одноголосно.
Рішення – затвердити зміни до правил.
Запропонований керівником напрямку варіант принципу формування команди для участі у клубному чемпіонаті світу .
Після обговорення керівнику напрямку було запропоновано до наступного засідання привести текс умов участі до відповідності вимог міжнародної федерації.

2. Питання керівника берегового спінінгового напрямку щодо затвердження умов участі спортсменів у відборах.
Після ознайомлення зі зверненням керівника напрямку Погостинського К.Б. обговорення було перенесене на наступне засідання , початок 2020 року. (Виникла низка питань необхідна присутність керівника на зборах) .
1. Прийняття рішення по результатам роботи Прийняття рішення по результатам роботи Дисциплінарної комісії.
.
1. Детально ознайомившись з протоколом роботи роботи Дисциплінарної комісії, що до порушень які були допущені під час проведення всеукраїнських змагань з ловлі риби мормишкою. Детально ознайомившись з протоколом роботи дисц. Ком. Керуючись пунктом №7 Дисциплінарного кодеку ФРСУ, Президія постановила:
- Анулювати результати спортсмена.
- Винести попередження головному судді змаганнь.
- Керівнику суддівської колегії ФРСУ додатково провести роботу щодо попередження та не допущення схожих випадків під час організації та проведенні змагань.
Голосували: «за» - одноголосно.

1. Організаційні питання проведення ЧС 2019р. з ловлі коропа в Україні.
Слухали Аманова М.М що до умов проведення, та додаткового фінансування належної організації ЧС з ловлі коропа у вересні місяці в Україні. Слухали Сендегу Т. який зауважив що коштів які очікуються після сплати організаційного внеску збірними країн світу буде недостатньо. Було запропоновано укласти угоду про співпрацю між ФРСУ та «Культурне рибне господарство «Яворівське».
Оптимізація суддівської роботи.
Слухали Аманова М. який зауважив що за останній рік значно збільшились випадки недбалої суддівської роботи під час обслуговування Чемпіонатів ка Кубків України з різних дисциплін риболовного спорту. З метою оптимізації суддівської роботи Аманов запропонував закріпити за за кожною з риболовних дисциплін найбільш досвідчених суддів які виконують обов’язки головного судді. Під час обговорення було вирішено. Гол.суддівської колегії провести додаткову семінарську роботу по поліпшенню суддівської роботи в ФРСУ.

Слухали керівника напрямку Коноваленка О. Який запропонував Зміни до правил проведення всеукраїнських змагань з ловлі риби спінінгом з човна з сезону 2020 року а саме:
1. прибрати в пункті правил 3.7 коли її щелепа закрита та в пункті 8.6 щелепа закрита
2. З 2020 року ввести 3 тури тривалістю 6 годин кожен, згідно змін у правилах FIPSed.
Голосували: «за» - одноголосно.
Слухали керівника напрямку Левченка В.
Відбір в збірну України з ловлі риби мормишкою пройде в Литві
26 січня - розбивка зон, вивчення периметру.
27- тренування.
28,29,30,31 - тури.
Голосували: «за» - одноголосно.
Вирішили затвердити дати відборів.
Слухали Аманова М. який зауважив про необхідність залучення додаткових коштів на поточні адміністративні витрати ФРСУ. Вирішили
Залишити суму членського внеску 5000 тис грн. для регіональних федерацій на 2020 р.
Додатково з кожного спортсмена, учасника Всеукраїнських змагань, Чемпіонатів та Кубків України з усіх без винятку дисциплін, утримувати 200 грн на користь ФРСУ. Організаторам змаганнь при формуванні суми організаційного внеску враховувати ці видатки.
Голосували: «за» - одноголосно.
Всі питання порядку денного опрацьовані, інших питань не надходило.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 66
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Поперед.

Повернутись до FSFU - ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron