Чемпіонат України 2018 с. Дніпряни Херсонська обл.

Анонси змагань з ловлі хижої риби спінінгом з човна, обговорення, реєстрація

Модератори: Булгак Валерий, Коноваленко Олег

Чемпіонат України 2018 с. Дніпряни Херсонська обл.

Повідомлення Коноваленко Олег » 20 вересня 2018, 13:24

888.jpg

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України
з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2018р.

1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ
1.1.Популяризація риболовного спорту.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів — учасників загальноукраїнських змагань з ловлі спінінгом з човна в сезоні 2018 року.
1.4.Визначення переможців змагань.
2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України і Херсонська федерація риболовного спорту. Безпосереднє проведення змагань здійснює ФРСУ і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
Головний суддя змагань – Мінченко Віталій
Секретар змагань – Кондратьєв Андрій.
3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна проводиться
25.10.2018-27.10.2018 року.
Місце проведення: Херсонська обл., с.Дніпряне, база «Рибацький Хутір»
Зона змагань: р. Дніпро (крім ями у Львівського елеватора), р. Річище, р. Козак, р. Конка, р. Какань і усі озера які знаходяться в зоні.
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
4.1. Чемпіонат України проводиться в особисто-командному заліку.
4.2. До участі в змаганнях допускається по дві команди від обласних федерацій риболовного спорту, а також міста Київ, АР Крим та м. Севастополь.
4.3. Склад команди – 4 чоловіка, які змагаються по два учасника в човні (дві двійки).
4.4. В складі кожної команди можуть бути зареєстровані два запасних спортсмени (заявлені до першого жеребкування) і один представник команди (тренер). Допускається заміна двійки або одного учасника між турами.
4.5 Додаткова квота команд від обласних Федерацій згідно з рейтингом 2017р та згідно організаційних квот:
- Запорізька обласна федерація - 2 команди
- Львівська обласна федерація - 2 команди
- Миколаївська обласна федерація - 2 команди
- Одеська обласна федерація - 1 команда
- Київська міська федерація – 1 команда
- Київська обласна федерація - 1 команда
-ФРСУ - 1 команда - тренерська квота
4.6. Команда вважається допущенною до ЧУ, після того як подала до мандатної комісії персональну заявку, засвідчену лікарем та обласним спорткомітетом, страхові поліси, а також ознайомилась з правилами змагань, згодна з ними і зобов’язується їх виконувати.
4.7 В заявці повинна бути вказана наступна інформація:
- назва відряджуваної організації;
- назва команди;
- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
- рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18 років) - спортивний розряд;
- відмітка лікаря ЛФД про допуск до змагань;
- відмітка обласного спортивного комітету;
4.8 Попередня заявка подається на електронну адресу konovalenko73@gmail.com (зразок додається)
попередній заявчний лист.docx
(13.6 Кб) Завантажено 457 разів

4.9 Учасники змагань зобов'язані:
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ:
- плавзасіб і човновий мотор;
- рятувальний жилет
- «екшн камери» для відеофіксації ловлі риби.
- Смартфон на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) з установленим додатком «ФРСУ Змагання»
5. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
5.1. Реєстраційний внесок 4000 грн. з команди (1000 грн. з учасника).
5.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань та формування фонду збірної України для виступів на міжнародних змаганнях.
5.3 В залежності від кількості учасників ,сума внеску може змінюватись.
6. ЕЛЕКТРОНА ТЕХНІКА
Розділ екшн камери
6.1. Обов’язкове використання спортсменами “екшн камер”, які є власністю спортсменів. "Екшн камери" під час зйомки розташовані виключно на спортсмені. Спортсмени обирають фірму – виробника, модель камери та її властивості на свій розсуд. Головною вимогою від організаторів змагань є здатність “екшн камери” відзняти 8 годин відео, при будь яких погодних умовах, в будь якій якості, але яка дозволить суддівській колегії розгледіти сцени, на яких видно як була зловлена риба, а також моменти для вирішення спірних ситуацій. Відео, відзняте на камери повинно бути записано на карту пам’яті MicroSD, яка надається організаторам за вимогою головного судді.
6.2. Організатори змагань в особі головного судді обов’язково беруть карти пам’яті з “екшн камер” після кожного туру у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.3. У випадку, якщо відео надане екіпажем не підтвердить факт зловленої та представленої для вимірювання риби, то за кожний такий факт, від загального результату віднімаються бали, нараховані за цю рибу. Якщо розмір цієї риби встановити неможливо, віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
6.4. Відеозйомка, зроблена учасниками змагань та яка надається ними суддівській колегії в підтвердження улову є їх власністю і не може використовуватись суддівською колегією в будь-яких інших цілях, без письмової згоди учасників змагань на таке використання. У разі використання відеозйомки у будь-яких цілях без згоди учасників, особа яка здійснила таке використання несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.5. Суддівській колегії та членам журі забороняється в будь-який спосіб розголошувати третім особам без письмової згоди учасників змагань будь-які дані, які стали їм відомі в ході спортивних змагань, та які були зафіксовані учасниками цих змагань (за допомогою відео та фотофіксації; за допомогою GPS навігаторів та інших приладів), які дають можливість встановити кількість улову, ідентифікувати знаряддя лову та встановити місце проведення лову. Суддівська колегія та члени журі до початку змагань заповнюють та підписують особисте зобов’язання про нерозголошення інформації вказаної в цьому пункті. У разі розголошення інформації третім особам без згоди учасників суддівська колегія та члени журі несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.6. Спортсмени зберігають відеоматеріал першого туру до оголошення офіційних результатів І туру, а ІІ туру впродовж двох тижнів після оголошення офіційних
результатів змагань.
6.7. Час та дата на екшин камерах повинні бути синхронізовані з поточним часом та датою.
Розділ GPS модулі
6.8. Всі учасники змагань отримують GPS модулі від організаторів змагань, та несуть повну матеріальну відповідальність за їх справність від початку отримання до повернення організаторам. Отримання та повернення GPS модулів оформлюється актом прийому-передачі. У випадку пошкодження GPS модуля, екіпаж оплачує його вартість організаторам, яка відображена у акті прийому-передачі матеріально-технічної цінності.
6.9. Після завершення кожного туру організатори змагань, в особі головного судді, обов’язково беруть карти пам’яті (у випадку використання таких моделей) з GPS модулів у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.10. У випадку, якщо дані GPS модуля підтвердять, що екіпаж вів ловлю риби за межами зони, його результат в цьому турі буде анульовано. У випадку короткотермінового виходу за зону без ловлі риби, буде винесено жовту картку.
Фотофіксація улову
6.11. ФРСУ надає спортсменам доступ до фірмового додатку для смартфонів «ФРСУ Змагання», який працює на платформі Андроід.
Смартфони на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) спортсмени забезпечують самостійно.
6.12. Всі учасники змагань отримують доступ до додатку після жеребкування напередодні змагань. Головні функції додатку : зафіксувати улов за допомогою фото, зробленому на смартфоні та відправити його судді. Під час туру, після поїмки риби спортсмени вимірюють рибу на лінійці, виданій організаторами і якщо риба відповідає мінімальним розмірам згідно положення, спортсмени зобов’язані відкрити на смартфоні додаток «ФРСУ Змагання», зайти в подію ( змагання в якому приймає участь спортсмен) і нажати кнопку зробити фото . Після цього спортсмен має можливість переглянути фото і у випадку, якщо якість фото не відповідає вимогам правил має можливість зробити фото ще раз. Після того як спортсмен впевнився, що фото відповідає правилам фотографування, він повинен нажати кнопку «Відправити». Після чого, фото з’явиться у рядку «Фото на відправку» , а після відправки перейде в рядок «Відправлені» . На фото можна прочитати його статус: 1. « Очікування» ( фото відправлене, отримане суддями , але не перевірене) 2. «Перевірене» ( фото перевірено і оцінено суддями, риба прийнята до заліку) 3. «Відхилено» ( риба не прийнята до заліку) У випадку відсутності інтернету фото буде знаходитись у рядку «Фото на відправку» і відправиться тоді, коли з'явиться інтеренет, аж до моменту коли можна підключитися до WIFI.
6.13. Після того як спортсмени зробили фото риби на лінійці, вони повинні негайно відпустити рибу знову у водойму. Забороняється зберігати рибу у човні після фотографування і при цьому знову ловити рибу.
6.14. Після фінішу спортсмени мають 30 хвилин на підключення до інтернету і відправку фото, які не відправились. Після цього судді оприлюднюють попередній протокол для контрольної звірки зі спортсменами по кількісті риб для запобігання втрат внаслідок технічних проблем. Спортсмени мають право на протязі 30 хвилин після оприлюднення попереднього протоколу заявити невідповідність кількості риб в протоколі і надати докази.
6.15. Користувачем додатку «ФРСУ Змагання» може бути тільки один спортсмен, якого призначає фотографом в додатку адміністратор, згідно попередньо поданої заявки. У випадку несподіваної несправності смартфона під час змагань, спортсмени мають право на заміну користувача додатку, зробивши заявку про це головному судді. Для виконання цієї процедури вони повинні бути в зоні доступу до мережі інтернет.
6.16. Правила фотографування: риба при вимірюванні знаходиться на правому боці, кінчик рила має бути зафіксован до передньої планки лінійки (там де починається відлік см), смартфон повинен бути розташован по центру риби під час фотозйомки. Ці деталі повинні бути видні на фото а також чітко читані цифри.
7. ЗАГАЛЬНІ ДАНІ.
7.1. Правила лову та спорядження учасників, порядок тренування, склад і робота суддівської колегії, порядок застосування штрафних санкцій до спортсменів — порушників, порядок підрахунку результатів змагань, правила поведінки учасників в умовах грози визначаються діючими правилами загальноукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом.
В порядку уточнення окремих положень правил, організатори змагань встановлюють наступні обмеження та доповнення, які діють під час проведення змагань:
- змагання проводяться в два етапи по вісім годин кожний;
- спортсмени змагаються в одній загальній зоні. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд. + 1;
У залік йдуть такі види риб: окунь, щука, судак, жерех, головень, сом.
До заліку в змаганнях приймаються наступні види риби без обмеження по кількісті:
-щука – не менше 45 см.;
-окунь- не менше 30 см.;
-сом – не менше 75 см.;
-судак – не менше 45 см.;
-головень – 29 см.;
-жерех – 35 см.;
-берш – 33 см.;
-в’язь – 33 см.
Вся риба вимірюється від початку голови до закінчення хвостового плавця.
7.2. Порядок старту спортсменів визначається жеребкуванням номерів човнів, яке проходить напередодні змагань. Спортсмени стартують «двійками» однієї команди через кожні 30 сек. Відповідно жеребкуються одразу два стартових послідовних номери для кожної команди (1,2 – для першої команди; 3,4 – для другої; 5,6- для третьої і т.д.) Наступного дня команди стартують під тими же номерами, але спочатку команди з найбільшими порядковими номерами і т.д.
7.3. Швидкість переміщення плавзасобів необмежена, при підході до інших плавзасобів на відстань 100м, швидкість повинна бути зменшена до 10 км\год;
7.4. Якщо спортсмени використовують підсак під час виважування риби в човен і другий спортсмен допомагає першому, то він зобов’язаний або вимотати шнур з приманкою і покласти спінінг в човні, або тримати спінінг з не вимотаним шнуром в іншій руці до кінця виважування. В іншому випадку виважування зараховане не буде і від загального результату віднімаються бали, нараховані за цю рибу. Якщо розмір цієї риби встановити неможливо, віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі
7.5.В разі технічної несправності плавзасобу, час фінішу для цього екіпажу залишається незмінним і у випадку спізнення до нього застосовуються усі санкції, згідно правил. Другий екіпаж з цієї команди, в цьому випадку, має право протягом туру надати допомогу цьому екіпажу, в тому числі й при необхідності – буксування. При цьому потрібно повідомити Головного Суддю.
7.6. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд + 1;
-спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
- при здачі до вимірювання риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);
7.7. Нагородження спортсменів є невід’ємною частиною змагань, тому екіпажі, які в повному складі відсутні на церемонії закриття будуть оштрафовані шляхом додавання 5 (п’яти) балів до рейтингу поточного сезону в особовому заліку або до рейтингу наступного сезону, якщо це фінішне змагання сезону.
7.8. Організатори залишають за собою право корегувати результати змагань у випадку виявлення істотних порушень при дослідженні відеоматеріалів на протязі двох тижнів після оголошення результатів. Рішення про коригування приймається головним суддею змагань та затверджується журі змагань.
8. ЗОНА ЛОВУ

9. РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.
25.10.2018 Четверг
На протязі дня – прибуття учасників, реєстрація, розміщення.
до 16.00 – офіційне тренування, ловля риби дозволена (піймана риба негайно
відпускається в воду).
16.00 – 17.00 – реєстрація команд.
18.00 – урочисте відкриття змагань, жеребкування, збір капітанів.
26.10.2018 П’ятниця
06.15-6.45 – перевірка човнів, видача GPS трекерів та лінійок
07.00 – роздільний старт I туру
15.00 – фініш I туру
15.00-16.00 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності інтернету),
здача GPS трекерів та лінійок
16.00 - попереднє оприлюднення протоколів
16.30 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно п.6.2),
засідання журі
20.00 – оголошення попередніх підсумків першого туру.
27.10.2018 Субота
06.15-6.45 – перевірка човнів, видача GPS трекерів та лінійок
07:00 – роздільний старт IІ туру
15:00 – фініш ІІ туру
15.00-16.00 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності інтернету),
здача GPS трекерів та лінійок
16.00 - попереднє оприлюднення протоколів
16.30 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно п.6.2),
засідання журі
20.00 – підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.
Примітки:
Реєстрація, офіційне відкриття, вимірювання улову та закриття змагань пройде на базі «Рибацький Хутір»
Відповідальний за розвиток човна в Україні :
Коноваленко Олег 0503156350 konovalenko73@gmail.com
З приводу організаційних питань та розміщення
на базі «Рибацький Хутір» на дні змагань: 0993423900 Анна Кіріяк
Адміністратор «Рибацький Хутір» 0952547755
Головний суддя змагань: Мінченко Віталій 0677793874
Приєднані файли
ЗАЯВОЧНИЙ ЛИСТ ЧУ 2018.docx
(13.71 Кб) Завантажено 463 разів
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Чемпіонат України 2018 с. Дніпряни Херсонська обл.

Повідомлення Коноваленко Олег » 24 вересня 2018, 08:19

зона.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Чемпіонат України 2018 с. Дніпряни Херсонська обл.

Повідомлення Коноваленко Олег » 12 жовтня 2018, 12:33

43103840_1147372758753459_8006267533113950208_o.jpg

Чемпіонат України 2018 з ловлі хижої риби спінінгом з човна
Зареєстровані команди:
1. Команда ”Рибацький рай” Одеська обл.
Чебан Кирило Іванович
Сімонов Кирило Олегович
Кириченко Олександр Миколаевич
Семик Олександр Володимирович
2. Команда ДонАРС «ДонАРС / Steel Fish» Донецька обл.
Кутана Микола Миколайович
Федоров Руслан Олександрович
Бондарев Евгений Анатольевич
Буря Игорь Евгеньевич
Рибачук Вадим В’ячеславович ( запасной)
3. Команда «BONEFISH» Запорiзька обл.
Моісєєнко Володимир Петрович
Прудіч Андрій Михайлович
Нетяга Максим Геннадійович
Сідорякін Владислав Іванович
4. Команда «INTECH» Запорізька обл.
Гiрiч Павло Павлович
Макогон Євгенiй Вiкторович
Красовський Андрiй Євгенiйович
Демiдко Олег Юрiєвич
5. Команда «GOLD FISH» Волинська обл.
Ладнєв Андрій Аркадійович
Смаль Михайло Миколайович
Сітовський Андрій Миколайович
Григор’єв Роман Вікторович
6. Команда «ДЕЛІВЕРІ-АКАДЕМІЯ» Волинська обл.
Жалнін Віктор Анатолійович
Карпюк Роман Петрович
Сметюх Богдан Володимирович
Халєєв Святослав Станіславович
7. Команда «Флагман» ЛОФРС Львівська обл.
Вільгуцький Олександр Іванович
Ривак Олег Васильович
Краєв Олександр Валентинович
Болехівський Юрій Ігорович
8. Команда - «Каховка»-«Істок» Херсонська обл.
Грибач Анатолій Миколайович
Хахалєв Сергій Федорович
Шилін Дмитро Вікторович
Ніколаєнко Дмитро Юрійович
9. Команда "Finval-Fahrenheit"-"Восточный эксперсс" Херсонська обл.
Коноваленко Олег Федорович
Зелінський Юрій Олексійович
Булгак Валерій Миколайович
Черненко Сергій Дмитрович
10. Команда «Успех»-«Дельта Дніпра» Херсонська обл.
Саяпін Андрій Олександроаич
Кафаров Рафик Джаббарович
Афанащенко Ігор Васильович
Досенко Микола Володимирович
11. Команда «UFM» Кропівницька обл.
Левашов Юрій Володимирович
Кузьмін Ігор Юрійович
Павлюк Андрій Анатолійович
Моспаненко В’ячеслав Віталійович
Гунько Антон Олександрович (запас)
12. Команда «Балтіка-Харків» Харківська обл.
Енікеев Олексій Рашитямович
Скарга Юрій Іванович
Тесля Сергій Володимирович
Борщев Олександр Валерійович
13. Команда “FISH-FISH ” Полтавська обл.
Бунчук Микита Олександрович
Дишук Іван Олександрович
Бєлик Антон Валерійович
Бєлик Валерій Миколайович
14. команда «ZANDER COMANDER» Полтавська обл.
Лєбєдєв Андрій Юрійович
Бичко Дмитро Олегович
Пругло Андрій Анатолійович
Аманов Максим Мирфазилович
15. команда КОФРС Київська обл.
Сирко Дмитро Олегович
Маргітич Віталій Іванович
Корф Андрій Анатолійович
Лук’яненко Володимир Георгійович
16. команда КОФРС 2 Київська обл.
Тупіцин Ян Вікторович
Дяченко Юрій Костянтинович
Орлов Юрій Юрійович
Швабій Костянтин Іванович
17. CRAZY FISH" Миколаївська обл.
Звонецький Сергій Таїсович
Годовиченко Вячеслав Олегович
Дмитришен Сергій Петрович
Черниш Юрій Петрович
Ісаєнко Олександр Дмитрович
18. Команда «Київ» м. Київ
Смойловський Андрій Дмитрович
Литвиненко Вадим Олександрович
19. Команда «Zander» Одеська обл.
Лисенко Володимир Вікторович
Кауфман Максим Рафаїлович
Удіс Ян Петрович
Окунь Христина Вікторівна
20. Команда «Миколаїв» Миколаївська обл.
Гречко Андрій Валентинович
Бундін Максим Петрович
Пазинич Олександр Олександрович
Юда Анатолій Борисович
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: Чемпіонат України 2018 с. Дніпряни Херсонська обл.

Повідомлення Максим Аманов » 23 жовтня 2018, 13:17

Регламент
Приєднані файли
ЧУ спінінг з човна.jpg
ЧУ спінінг з човна 001.jpg
ЧУ спінінг з човна 002.jpg
ЧУ спінінг з човна 003.jpg
Максим Аманов
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Чемпіонат України 2018 с. Дніпряни Херсонська обл.

Повідомлення Коноваленко Олег » 02 листопада 2018, 16:57

44964372_1162281687262566_5852121944161255424_n.jpg

43738041_1162281737262561_6763636200486993920_n.jpg

44945988_1162281780595890_3442069602278834176_n.jpg


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 206
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС


Повернутись до Спортивна ловля спінінгом хижої риби з човна

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron