FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 2017

Анонси змагань з ловлі хижої риби спінінгом з човна, обговорення, реєстрація

Модератори: Булгак Валерий, Коноваленко Олег

FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 2017

Повідомлення Коноваленко Олег » 01 вересня 2017, 16:55

Зображення
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення FLAGMAN Кубка України
з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2017р.
1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ
1.1.Популяризація риболовного спорту.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів — учасників загальноукраїнських змагань з ловлі спінінгом з човна в сезоні 2017 року.
1.4.Визначення переможців змагань.
2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України і Херсонська федерація риболовного спорту. Безпосереднє проведення змагань здійснює ФРСУ і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
Головний суддя змагань – Мінченко Віталій
Секретар змагань – Кондратьєв Андрій.
3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
FLAGMAN Кубок України з ловлі хижої риби спінінгом з човна проводиться
12.10.2017-14.10.2017 року.
Місце проведення: Херсонська обл., База «Дельта Дніпра», р.Дніпро
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
4.1. FLAGMAN Кубок України проводиться в особисто-командному заліку.
4.2. До участі в змаганнях допускаються команди обласних федерацій риболовного спорту, а також міста Київ.
4.3. Склад команди – 4 чоловіка, які змагаються по два учасника в човні (дві двійки).
4.4. В складі кожної команди можуть бути зареєстровані два запасних спортсмени (заявлені до першого жеребкування) і один представник команди (тренер). Допускається заміна двійки або одного учасника між турами.
4.5 Додаткова квота команд від обласних Федерацій згідно з рейтингом 2016р та згідно організаційних квот:
- Київська міська федерація – 1 команда
- Київська обласна федерація – 2 команди
- Дніпропетровська обласна федерація - 2 команди
- Херсонська обласна федерація - 3 команди
- Сумська обласна федерація - 1 команда
- Харківська обласна федерація - 1 команда
- Запорізька обласна федерація - 1 команда
- FLAGMAN - спонсорська квота
-ФРСУ - 1 команда - тренерська квота
4.6. Команда вважається допущенною до ЧУ, після того як подала до мандатної комісії персональну заявку, засвідчену лікарем та обласним спорткомітетом, страхові поліси, а також ознайомилась з правилами змагань, згодна з ними і зобов’язується їх виконувати.
4.7 В заявці повинна бути вказана наступна інформація:
- назва відряджуваної організації;
- назва команди;
- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
- рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18 років) - спортивний розряд;
- відмітка лікаря ЛФД про допуск до змагань;
- відмітка обласного спортивного комітету;
4.8 Попередня реєстрація подається на електронну адресу (зразок попередньої заявки додоється
попередній заявочний лист 2017 КУ.docx
(13.29 Кб) Завантажено 78 разів
): konovalenko73@gmail.com
4.9 Учасники змагань зобов'язані:
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ:
- плавзасіб і човновий мотор;
- засоби заміру розмірів риби для порівняння с мінімально дозволеними для лову розмірами.
- засоби зберігання риби ( кукани, аератори або пластикові контейнери).
- рятувальний жилет
- «екшн камери» для відеофіксації ловлі риби.
5. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
5.1. Реєстраційний внесок 3200 грн. з команди (800 грн. з учасника).
5.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань, закупівлю наградної атрибутики (400 грн. з учасника), для формування фонду збірної України для виступів на міжнародних змаганнях (400 грн. з учасника).
5.3 В залежності від кількості учасників ,сума внеску може змінюватись.
6. ЕЛЕКТРОНА ТЕХНІКА
Розділ екшн камери
6.1. Обов’язкове використання спортсменами “екшн камер”, які є власністю спортсменів. "Екшн камери" під час зйомки розташовані виключно на спортсмені. Спортсмени обирають фірму – виробника, модель камери та її властивості на свій розсуд. Головною вимогою від організаторів змагань є здатність “екшн камери” відзняти 8 годин відео, при будь яких погодних умовах, в будь якій якості, але яка дозволить суддівській колегії розгледіти сцени, на яких видно як була зловлена риба, а також моменти для вирішення спірних ситуацій. Відео, відзняте на камери повинно бути записано на карту пам’яті MicroSD, яка надається організаторам за вимогою головного судді.
6.2. Організатори змагань в особі головного судді обов’язково беруть карти пам’яті з “екшн камер” після кожного туру у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.3. У випадку, якщо відео надане екіпажем не підтвердить факт зловленої та представленої для вимірювання риби, то за кожний такий факт, від загального результату віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
Учасникам змагань будуть роздані протоколи ловлі риби, в яких спортсменам потрібно вказати вид риби та час її піймання. Неналежне ведення протоколу або його відсутність несе за собою покарання у вигляді жовтої картки. Протоколи здаються спортсменами разом з рибою на офіційному вимірюванні. Якщо екіпаж фінішував без залікової риби, то «протокол ловлі» не подається.
6.4. Відеозйомка, зроблена учасниками змагань та яка надається ними суддівській колегії в підтвердження улову є їх власністю і не може використовуватись суддівською колегією в будь-яких інших цілях, без письмової згоди учасників змагань на таке використання. У разі використання відеозйомки у будь-яких цілях без згоди учасників, особа яка здійснила таке використання несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.5. Суддівській колегії та членам журі забороняється в будь-який спосіб розголошувати третім особам без письмової згоди учасників змагань будь-які дані, які стали їм відомі в ході спортивних змагань, та які були зафіксовані учасниками цих змагань (за допомогою відео та фотофіксації; за допомогою GPS навігаторів та інших приладів), які дають можливість встановити кількість улову, ідентифікувати знаряддя лову та встановити місце проведення лову. Суддівська колегія та члени журі до початку змагань заповнюють та підписують особисте зобов’язання про нерозголошення інформації вказаної в цьому пункті. У разі розголошення інформації третім особам без згоди учасників суддівська колегія та члени журі несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.6. Спортсмени зберігають відеоматеріал , до оголошення офіційних результатів І етапу або загальних офіційних результатів змагань.
Розділ GPS модулі
6.7. Всі учасники змагань отримують GPS модулі від організаторів змагань, та несуть повну матеріальну відповідальність за їх справність від початку отримання до повернення організаторам. Отримання та повернення GPS модулів оформлюється актом прийому-передачі. У випадку пошкодження GPS модуля, екіпаж оплачує його вартість організаторам, яка відображена у акті прийому-передачі матеріально-технічної цінності.
6.8. Після завершення кожного туру організатори змагань, в особі головного судді, обов’язково беруть карти пам’яті (у випадку використання таких моделей) з GPS модулів у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.9. У випадку, якщо дані GPS модуля підтвердять, що екіпаж вів ловлю риби за межами зони, його результат в цьому турі буде анульовано. У випадку короткотермінового виходу за зону без ловлі риби, буде винесено жовту картку.
7. ЗАГАЛЬНІ ДАНІ.
7.1. Правила лову та спорядження учасників, порядок тренування, склад і робота суддівської колегії, порядок застосування штрафних санкцій до спортсменів — порушників, порядок підрахунку результатів змагань, правила поведінки учасників в умовах грози визначаються діючими правилами загальноукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом.
В порядку уточнення окремих положень правил, організатори змагань встановлюють наступні обмеження та доповнення, які діють під час проведення змагань:
- змагання проводяться в два етапи по вісім годин кожний;
- спортсмени змагаються в одній загальній зоні. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х турів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
У залік йдуть такі види риб: окунь, щука, судак, жерех, головень, сом.
До заліку приймаються тільки такі мінімальні розміри риб:
- Окунь, кількість без обмеження (але довжина не менше 25 см.);
- Щука (довжина не менше 45 см.)
- Судак (довжина не менше 45 см.);
- Жерех (довжина не менше 30 см.);
- Сом (довжина не менше 75 см.);
- Головень (довжина не менше 24см.);
- до заліку приймається не більше 15 хвостів;
- вся риба вимірюється від початку голови і до закінчення хвостового плавця;
7.2. Порядок старту спортсменів визначається жеребкуванням номерів човнів, яке проходить на передодні змагань. Спортсмени стартують «двійками» однієї команди через кожні 30 сек. Відповідно жеребкуються одразу два стартових послідовних номери для кожної команди (1,2 – для першої команди; 3,4 – для другої; 5,6- для третьої і т.д.) Наступного дня команди стартують під тими же номерами, але спочатку команди з найбільшими порядковими номерами і т.д.
7.3. Швидкість переміщення плавзасобів необмежена, при підході до інших плавзасобів на відстань 100м, швидкість повинна бути зменшена до 10 км\год;
7.4. Якщо спортсмени використовують підсак під час виважування риби в човен і другий спортсмен допомагає першому, то він зобов’язаний або вимотати шнур з приманкою і покласти спінінг в човні, або тримати спінінг з не вимотаним шнуром в іншій руці до кінця виважування. В іншому випадку виважування зараховане не буде і , від загального результату віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
7.5. Риба вимірюється на березі водойми і відпускається у водойму. Спортсмени на вимірюванні не мають право залишати човен доки в ньому знаходиться риба, хоча б один спортсмен повинен бути у човні під час вимірювання риби. Також забороняється знаходження спортсмена з іншого екіпажу в човні в якому є залікова риба, яка ще не надана для вимірювання суддівській колегії. Надавати рибу для вимірювання мають право тільки спортсмени екіпажу, якому належить ця риба. Рибу дозволяється зберігати в аераторах, садках або на кукані.
За всі порушення цього пункту виноситься жовта картка.
7.6. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд + 1;
-спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
- при здачі до вимірювання риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);
7.7. нагородження спортсменів є невід’ємною частиною змагань, тому екіпажі, які в повному складі відсутні на церемонії закриття будуть оштрафовані шляхом додавання 5 (п’яти) балів до рейтингу поточного сезону в особовому заліку або до рейтингу наступного сезону, якщо це фінішне змагання сезону.
7.8. організатори залишають за собою право корегувати результати змагань у випадку виявлення істотних порушень при дослідженні відеоматеріалів на протязі двох тижнів після оголошення результатів. Рішення про коригування приймається головним суддею змагань та затверджується журі змагань.
8. ЗОНА ЛОВУ
9. РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.
12.10.2017
На протязі дня – прибуття учасників, реєстрація, розміщення.
09:00-16:00 – офіційне тренування, ловля риби дозволена (піймана риба негайно
відпускається в воду).
16-00 – 17-00 – реєстрація команд.
18:00 – урочисте відкриття змагань, жеребкування збір капітанів.
13.10.2017
06.30 – вихід човнів до місця старту
07:00 – роздільний старт I етапу
15:00 – фініш I етапу
15:30 – вимірювання улову
20:00 – оголошення попередніх підсумків першого етапу.
14.10.2017
06:30 – вихід човнів до місця старту
07:00 – роздільний старт II етапу
15:00 – фініш II етапу
15:30 – вимірювання улову
20.00 – підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.
Примітки:
Реєстрація, офіційне відкриття, вимірювання улову та закриття змагань пройде на базі «Дельта Дніпра»
Відповідальний за розвиток човна в Україні :
Коноваленко Олег 0503156350 konovalenko73@gmail.com
З приводу організаційних питань та розміщення
на базі «Дельта Дніпра»: 0993423900 Анна
Головний суддя змагань: Мінченко Віталій 0677793874
Приєднані файли
офіційний заявочний лист КУ 2017.docx
(13.77 Кб) Завантажено 66 разів
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 201

Повідомлення Коноваленко Олег » 12 вересня 2017, 10:01

Інформація для капітанів команд або відповідальних осіб, які оформлюють заявки на КУ: вперше ми використовуємо два заявочних листа. Один офіційний для міністерства, з печатками та підписами, який надається безпосередньо на регістрації команд, а другий попередній, для суддівської колегії, який надсилається на вказану електронну пошту. В ньому головна інформація, це прізвище, ім'я, по-батькові для протоколів та телефони всіх учасників команди, включаючи запасних( для роботи з gps приладами)
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 201

Повідомлення Коноваленко Олег » 20 вересня 2017, 13:53

Зображення
1. Команда м. Київ
Макій Андрій Сергійович
Макій Сергій Михайлович
Литвиненко Вадим Олександрович
Смойловський Андрій Дмитрович

2. Команда КОФРС- 1 м. Київ
Плечун Володимир Володимирович
Мацуєв Андрій Миколайович
Орлов Юрій Юрійович
Швабій Костянтин Іванович

3. Команда «Рибацкий рай» – м. Одеса
Чебан Кирило Iванович
Сімонов Кирило Олегович
Лисенко Володимир Вікторович
Курков Віктор Михайлович

4. Команда «Steel Fish» - Донецька обл.
Кутана Микола Миколайович
Рибачук Вадим В’ячеславович

5. Команда «FINVAL-FAHRENHEIT»- "МегаБас" Херсонської обл.
Коноваленко Олег Федорович
Зелінський Юрій Олексійович
Сьомик Олександр Володимирович
Дружинський Павло Валерійович

6. Команда «Дельта Дніпра - Успех» Херсонської обл.
Афанащенко Ігор Васильович
Досенко Микола Володимирович
Саяпін Андрій Олександроаич
Кафаров Рафик Джаббарович

7. Команда ХОФРС 4 «Варяги-Исток» Херсонської обл.
Шилін Дмитро Вікторович
Ніколаєнко Дмитро Юрійович
Івашко Руслан Васильович
Товстокорий Олексій Олегович

8. Команда ХОФРС 3 «Каховка-Бас» Херсонської обл.
Булгак Валерій Миколайович
Грибач Анатолій Миколайович
Бокулін Євген Вікторович
Мієнко Роман Володимирович

9. Команда Shimano-Rapala ЗОФРС
Гирич Павел Павлович
Макогон Евгений Викторович
Демидко Олег Юрьевич
Красовский Андрей Евгеньевич

10. Команда Рыбалка.net – ПОФРС
Міщенко Роман Юрійович
Пругло Андрій Анатолійович
Бичко Дмитро Олегович
Лебедєв Андрій Юрійович

11.Команда Flagman Lviv Львів
Вільгуцький Олександр Іванович
Ривак Олег Васильович
Краєв Олександр Валентинович
Болехівський Юрій Ігорович

12. Команда КОФРС - 2
Волинець Ігор Романович
Тупіцин Ян Вікторович
Сирко Дмитро Борисович
Артюх Cергій Володимирович

13. Команда «Делівері»
Халєєв Святослав Саніславович
Смаль Михайло Миколайович
Жалнін Віктор Анатолійович
Карпюк Роман Петрович
Сметюх Богдан Володимирович
Ладнєв Андрій Аркадійович

14. Команда Миколаївської обл.
Звонецький Сергій Таїсович
Бутурлін Сергій Юрійович
Гречко Андрій Валентинович
Бундін Максим Петрович
Ісаєнко Олександр Дмитрович

15. Команда "Дніпро"
Шам Алексей Валерьевич
Русаков Алексей Сергеевич
Юрченко Юрий Николаевич
Юрченко Юрий Юрьевич

16. Команда Харківської обл_Finval-Major Craft
Поляков Володимир Володимирович
Зубков Антон Євгенович
Скарга Юрій Іванович
Енікєєв Олексій Рашитямович

17. Команда Харківської обл.
Трегуб Ігор Юрійович 1970г
Буря Ігор Євгенович 1960г
Тарасовський Олександр Васильович
Тарасовський Дмитро Васильович

18. Команда Харківської обл. ФРСУ
Тесля Сергій Володимирович
Савенко Олексій Васильович
Бережний Генадій Миколайович
Лавров Сергій Федорович 1962г

19. Команда Tuna – VoblerOK м. Київ
Корзенков Дмитро Вікторович
Мельник Андрій Леонідович
Казімко Максим Сергійович
Мартьянов Артем Валерійович
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 201

Повідомлення Коноваленко Олег » 03 жовтня 2017, 19:43

Посилання скачування карти для єхолоту:
1 Варіант
https://drive.google.com/open?id=0B2Olh ... AtOUdTOEpN
2 Варіант
https://drive.google.com/open?id=0B2Olh ... lxVHE1VjdF
3 Варіант
https://drive.google.com/open?id=0B2Olh ... B3VHJFQk5F

22047724_894219304068807_8225697606191826074_o.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 201

Повідомлення Коноваленко Олег » 14 жовтня 2017, 13:51

Шановні спортсмени просимо звернути увагу на ведення протоколу впійманої риби!! Колонка *довжина риби* повинна залишатись пустою, її заповнює суддя змагань! Нижче наведені протоколи з порушеннями!
Увага за повторне порушення ведення протоколу екіпажу буде винесена жовта картка!

22366531_900568110100593_3980819026848924041_n (1).jpg


22366756_900568043433933_6407704323789964267_n.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 201

Повідомлення Коноваленко Олег » 14 жовтня 2017, 13:58

Результати першого туру Кубка України 2017

22406316_900539973436740_305500712172169820_n.jpg


22448626_900540000103404_3482855291664198772_n.jpg


22489881_900540030103401_8422126133796755429_n.jpg


22406294_900540046770066_5755379210175403738_n.jpg


22405871_901027603387977_1409994177014413421_n.jpg


22339532_901027600054644_2349255393994747088_o.jpg


22448515_901027596721311_6783662334780330294_n.jpg


22339532_901027686721302_3167737857315888616_o.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 201

Повідомлення Коноваленко Олег » 16 жовтня 2017, 17:44

Підсумкові протоколи Кубка України з ловлі хижої риби спінінгом з човна
1.jpg

2.jpg


3.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 201

Повідомлення Коноваленко Олег » 16 жовтня 2017, 17:44

4.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 201

Повідомлення Коноваленко Олег » 16 жовтня 2017, 17:48

Рейтинг 2017 ловля хижої риби спінінгом з човна

22491692_901359613354776_8730826861024832479_n.jpg


321.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Re: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 201

Повідомлення Коноваленко Олег » 16 жовтня 2017, 18:05

Фото
DSC_8895_resize.jpg

DSC_8920_resize.jpg

DSC_8926_resize.jpg

DSC_8930_resize.jpg

DSC_8906-Пано_1_resize.jpg

DSC_8832_resize.jpg

DSC_8778_resize.jpg

DSC_8766_resize.jpg
Приєднані файли
DSC_8823_resize.jpg
DSC_8714_resize.jpg
Коноваленко Олег
 
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 10:43
Прізвище та Ім'я: Коноваленко Олег
Федерація: ХОФРС

Далі

Повернутись до Спортивна ловля спінінгом хижої риби з човна

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість