Отборы 2018 СПИННИНГ БЕРЕГ

Анонси змагань з ловлі хижої риби спінінгом з берега, обговорення, реєстрація

Отборы 2018 СПИННИНГ БЕРЕГ

Повідомлення Кирилл Погостинский » 14 вересня 2017, 12:47

18952609_434865076912309_2701776807715254163_n.jpg

''Затверджую’’
Президент федерації Рибалського
спорту України
/_______________________/Левченко В.В.

Положення
про проведення відбіркових змагань 2018 з ловлі хижої риби спінінгом з берега.

1. Цілі та завдання.

1.1 Визначення складу збірної України для участі в Чемпіонаті світу 2018
1.2 Популяризація риболовного спорту.
1.3 Підвищення спортивної майстерності, удосконалення техніки володіння
сучасними снастями.
2. Місце та час проведення.

2.1 Змагання проводяться 6-8 жовтня 2017року.
Місце проведення –буде визначено не пізніше чим за 10 днів до змагань.

3. Статус та характер змагань.

3.1 Змагання проводяться під егідою Федерації риболовного спорту України і не є комерційними.
3.2 Учасники вносять добровільні реєстраційні внески, які витрачаються на:
- Закупівлю і транспортування риби для запуску у водойму на час змагань;
- Організаційні витрати.
3.3 Сума реєстраційного внеску становить 3000 грн. з учасника. Попередня оплата на банківску картку 1600 грн.
3.4. Змагання проводяться протягом трьох днів.
3.5. 6-8 жовтня відбираються спортсмени з 1-го по -8 е місце. (Якщо кількість учасників не перевищує 13 чоловік,положення може бути змінено і буде відібраний основний склад збірної України) .Відбори основного складу збірної команди ,четвірка, можуть бути проведені на місці Чемпіонату Світу 2018,або в іншому місці не пізніше 1 місяця до початку ЧС.
3.6. П’ятого спортсмена назначає тренер збірної України.
3.7. Відібрана п’ятірка являється збірною України взірця 2018року.
4. Учасники.

4.1 До участі в змаганнях допускаються:
- Кращі 10 спортсменів за результатами змагального сезону береговой спиннинг;
- Кращі 30% спортсменів Української форелевої ліги сезону 2017 р .;
- Члени збірної України 2017р. (5 осіб).
Якщо в перших 30% участников по рейтингу УФЛ або в першу десятку берегового спінінга входять члени збірної, то наступний спортсмен по рейтингу до відбору не допускаеться.

4.2 Учасникам присвоюється реєстраційний номер.
4.3 Учасники зобов'язані:
- Дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- Дотримуватися правил змагань і даного положення;
- Дотримуватися морально-етичної норми поведінки в суспільстві;
- Бути екіпірованим належним чином для безпечної участі в змаганнях;
- Беззастережно дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів;
- При погіршенні стану здоров'я терміново поставити до відома головного суддю.
4.4 Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, правил техніки безпеки, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
4.5 Учасникам змагань забороняється:
- Використовувати інші, відмінні від спінінгових методи лову;
- Починати ловлю до початку змагань (сигналу старту);
- Продовжувати ловити після закінчення змагань (сигналу фінішу);
- Приймати допомогу від сторонніх осіб;
- Приймати або передавати виловлену рибу від інших учасників або третіх осіб;
- Використовувати токсичні або отруйні речовини, які можуть привести до загибелі або хвороби риби;
- Тренуватися в зоні проведення змагань в невідведених для цього час;
- Розводити ватру, вживати спиртні напої;
- Купатися в зоні змагань.
- Усі тренери, вболівальники, глядачі і т.п. під час змагань находяться в центрі зони.
5. Організатори та Суддівство.

5.1 Організатори змагання: Федерація риболовного України.
5.2 Загальну підготовку до змагань проводить Федерація риболовного спорту. Відповідальні за підготовку: Погостінський Кирило.
5.3 Загальне керівництво проведенням змагань здійснює: Погостінський Кирило.
5.4 Безпосереднє проведення та суддівство здійснюється Суддівської колегією згідно Правил УФЛ і даного Положення. Головний суддя змагань - ……………………………….
5.5 Судді здійснюють контроль за діями учасників, ведуть протоколи змагань, підводять підсумки. Контроль за роботою суддів здійснює головний суддя змагань. У разі виявлення лояльного або навпаки упередженого ставлення до учасників, такий суддя підлягає заміні та дискваліфікації.
5.6 Суддівська бригада складається з 3-5осіб.

6. програма змагань.

6.1. Змагання проводяться протягом трьох днів(6-8 жовтня 2017)

6.2. 6 жовтня 2017р.:
- 08.00 - 12.00 Заїзд, реєстрація та розміщення учасників.
- 08.00 - 12.00 Тренування в зоні змагань до початку запуску риби
- 12.00 - 14.00 Запуск риби в зону змагань.
- З 14.00 до 16.00 Збори учасників. Жеребкування стартів на два тури.

6.3. 7 жовтня 2017р.:
- 07.00 - 08.00 Підйом, підготовка до змагань.
- 09.00 - 09.30 Шикування. Огляд учасниками зон змагань.
- 09.45 - 13.45 І тур змагань.
- 09.45 Збір учасників в центрі своєї зони.
- 09.50 - 10.00. Розміщення учасників по секторам.
- 10.00 Старт 1-го етапу І туру.
- 10.45 Фініш 1-го етапу.
- 10.45 - 11.00 Збір в центрі зони. Розміщення учасників по секторам.
- 11.00 Старт 2-го етапу І туру.
- 11.45 Фініш 2-го етапу.
- 11.45 - 12.00 Збір в центрі зони. Розміщення учасників по секторам.
- 12.00 Старт 3-го етапу І туру.
- 12.45 Фініш 3-го етапу.
- С 12.45 до 13.00 Збір в центрі зони. Розміщення учасників по секторам.
- 13.00 Старт 4-го етапу І туру.
- 13.45 Фініш І туру змагань.

6.3. 8 жовтня 2017р.:
- 07.00 - 08.00 Підйом, підготовка до змагань.
- 09.00 - 09.30 Шикування. Огляд учасниками зон змагань.
- 09.45 - 13.45 ІІ тур змагань.
- 09.45 Збір учасників в центрі своєї зони.
- 09.50 - 10.00. Розміщення учасників по секторам.
- 10.00 Старт 1-го етапу ІІ туру.
- 10.45 Фініш 1-го етапу.
- 10.45 - 11.00 Збір в центрі зони. Розміщення учасників по секторам.
- 11.00 Старт 2-го етапу ІІ туру.
- 11.45 Фініш 2-го етапу.
- 11.45 - 12.00 Збір в центрі зони. Розміщення учасників по секторам.
- 12.00 Старт 3-го етапу ІІ туру.
- 12.45 Фініш 3-го етапу.
- С 12.45 до 13.00 Збір в центрі зони. Розміщення учасників по секторам.
- 13.00 Старт 4-го етапу ІІ туру.
- 13.45 Фініш ІІ туру змагань
.
- С 13.45 до 14.30 Підведення підсумків змагань.
- С 14.30 Від'їзд учасників.

7. Правила змагань.

7.1 Правила проведення змагань повністю відповідають правилам УФЛ.
7.2 Відбіркові змагання з ловлі хижої риби спінінгом з берега - змагання особисті і проводяться у два тури. Тривалість туру 3 години 45 хвилин. У кожному турі 4 проміжних єтапу по 45 хвилин. Перерви між проміжними стартами складають 15 хвилин. Тривалість активного лову в одному турі 3:00.
7.3 Зона лову ділиться на сектори. Сектором вважається позначений ділянка суші і акваторія напроти нього. Ширина сектора - не менше 8 метрів. Кількість секторів перевищує кількість учасників у два рази.
7.4 Жеребкування стартів здійснюється на два тури ( два тури для всіх учасників, два тури для восьми). Учасники перед початком кожного проміжного етапу займають по одному сектору в своїй зоні згідно з підсумками жеребкування.
7.5 Учасникам змагань забороняється виходити за межі зони і заходити в неї без дозволу судді.
7.6 Спортсмени використовують для ловлі лише одне вудилище спінінга. Запасні вудилища (кількість не обмежена).
7.7 Довжина вудилища не повинна перевищувати 2,75 м.
7.8 Риба вважається залікової тільки взята в підсак і після підтвердження лінійного судді.
7.9 В залік йде тільки риба, спіймана в область голови до передніх плавників. Розмір риби не лімітований. (до заліку приймається тільки форель)
7.10. Дозволено застосування тільки штучних приманок. Для лову на м'які приманки дозволено застосовувати гачки з вантажем, закріпленим жорстко, або шарнірно (гачок з розбірним “ушастіком” без заводного кільця); заборонено розміщувати вантаж на жилціі або на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними чи потрійними гачками. Дозволено використовувати тільки спортивні гачки (без борідок). Заборонено використання одночасно двох і більше приманок.
7.11. Зараховується лише та риба, яка на момент фінішу була виведена спортсменом в підсак и піднята з води.
7.12. При взятті в підсак забороняється піднімати рибу на вазі за допомогою вудилища (риба не зараховується).
7.13. Забороняється здійснювати закидання в чужі сектори, навіть якщо вони вільні. Риба, що клюнули в чужому секторі, не зараховується.
7.14. Спортсмен повинен вивести рибу, не виходячи зі свого сектора. В іншому випадку риба не зараховується.
7.15. При виявленні у спортсмена прив'язаною до жилки приманки з бородочними гачками, його результат за тур анулюється.
7.16. Спортсмени, які неодноразово (три і більше разів) порушують правила змагань, за рішенням суддівської колегії можуть бути зняті зі змагань.
7.17. Реєстраційні внески порушникам не повертаються.
7.18. Підбиття підсумків здійснюється на основі протоколів суддівської колегії. Критерій оцінки улову - кількість спійманих риб (штуки).
7.19. Проміжний етап (45 хв.) Являє собою самостійний нетривалий тур - зі зміною секторів, зі своїм стартом і фінішем. Тому результат спортсмена за даний тур визначається сумою місць, зайнятих в кожному проміжному етапі. Наприклад, у першому етапі спортсмен зайняв 3-е місце, у другому - 5-е, в третьому - 7-е, в четвертому - 1-е. Результат спортсмена за тур - 16 балів.
При рівності суми місць визначаеться сума балів, при рівності суми балів визначаеться кількістю спійманої риби. При рівності і цього показника місце спортсмена визначається кращий результат в останньому старті.
Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне сумі місць всіх спортсменів з нульовим результатом ділене на кількість цих спортсменів (наприклад, загальна кількість учасників 10 з них 3 учасника з нульовим результатами вони займають 8 + 9 + 10 = 27/3 = 9 Кожен з трьох спортсменів займає в підсумку 9 місце).
7.20. Загальний результат спортсмена на змаганнях визначається сумою місць, набраних у двох турах. При рівності суми місць наступним критерієм є сума балів, набрана спортсменом. При рівності балів враховується кількість спійманих спортсменом риб.
8. Протесты.

8.1 Кожен учасник має право подати протест в суддівську колегію.
8.2 Для розгляду протестів створюється журі у складі Головного судді змагань, керівника напряму і двох спортсменів з числа відбирантів. При рівності голосів перевагу має голос керівника напряму.
8.3 Протест подається письмово на ім'я головного судді в довільній формі. Протест на дії спортсменів, суддів подається не пізніше 30 хвилин після закінчення туру. Протест на результати змагань подається не пізніше 30 хвилин після їх оголошення.
8.3. Протест супроводжується сплатою мита в розмірі 1000 грн. і надходить до бюджету збірної України.

9. Умови прийому.

9.1 Свою участь у відборах спортсмен зобов'язаний підтвердити до 4 жовтня 2016 року, повідомивши по телефону керуючого напрямку Погостинського Кирила або на e-mail. kirilopogostinskiy@gmail.com.
9.2 Учасники прибувають на місце змагань самостійно за свій рахунок.
9.3 Проживання в наметовому містечку на березі або в готелі (мати при собі необхідне устаткування).
9.4 Харчування за рахунок учасників (мати при собі).
9.5 З організаційних питань (місце збору, схема проїзду) дзвонити: Погостінський Кирило (тел. +380504645036)
9.6. При реєстрації потрібно мати:
- посвідчення члена ФРСУ з відміткою про сплату членськіх внесків (оригінал);
- індівідуальну страховку.
Примітка:
- Оплата на банківську картку: Номер карти буде вислано на почту після підтвердження
участі у відборах.
Правила і суддівство: Погостінський Кирило.‬
Кирилл Погостинский

Прізвище та Ім'я: Погостинский Кирилл Борисович
Федерація: Черкасская Областная Федерация

Re: Отборы 2018 СПИННИНГ БЕРЕГ

Повідомлення rex1 » 14 вересня 2017, 14:44

"- Кращі 10 спортсменів за результатами змагального сезону береговой спиннинг;"

Кто эти 10 счастливчиков!? Ах да они же только 1 ноября узнают, что они "могут" отбираться! А уже 6 числа им нужно быть на отборах! Или может быть уже известна счастливая десятка? Мне не понятно, нафига береговикам такие отборы, к которым они идут через десятки соревнований в год, тратят кучу денег! И на тебе, что бы не расслаблялся, такой финт ушами. Я уже просто уверен, что все ЧУ и КУ по береговому спиннингу существуют только для того, что бы собрать деньги для членов форелевой лиги (ИХ поездки на ЧМ).
P.S. Надеюсь на комментарии!
rex1

Прізвище та Ім'я: Одаренко Сергей
Федерація: Сумская федерация

Повідомлення Vad » 14 вересня 2017, 23:41

rex1 написав:"- Кращі 10 спортсменів за результатами змагального сезону береговой спиннинг;"

Кто эти 10 счастливчиков!? Ах да они же только 1 ноября узнают, что они "могут" отбираться! А уже 6 числа им нужно быть на отборах! Или может быть уже известна счастливая десятка? Мне не понятно, нафига береговикам такие отборы, к которым они идут через десятки соревнований в год, тратят кучу денег! И на тебе, что бы не расслаблялся, такой финт ушами. Я уже просто уверен, что все ЧУ и КУ по береговому спиннингу существуют только для того, что бы собрать деньги для членов форелевой лиги (ИХ поездки на ЧМ).
P.S. Надеюсь на комментарии!

сколько человек из 10-ки обычно участвует в отборах?
в том году времени было предостаточно для подготовки к отборам, и что?
Vad

Прізвище та Ім'я: Вадим І
Федерація: ЧЕРНІВЕЦЬКА

Повідомлення Кирилл Погостинский » 18 вересня 2017, 07:19

Постараюсь прокомментировать пост. В этой статье радует одно - человек прочитал положение о отборах в национальную сборную. Возможно, автор также ответит - с чего он решил,что лучшая береговая десятка спортсменов будет названа только 1 ноября,где он взял такую дату?? Лучшие 15 спортсменов по итогам года называются перед строем по окончании соревнований , в этом году 3-х. Календарь соревнований опубликован на сайте уже 11 месяцев, о чем сейчас пишет автор ? Перенос отборов на 5 дней вызвал такую реакцию, или есть что-то другое???
Если есть конкретные предложения, то готов их прокомментировать,
Кирилл Погостинский

Повідомлення rex1 » 18 вересня 2017, 09:17

Прошу прощения по поводу даты. Я действительно ошибся. Конечно же 1 октября. Так суть как раз в том что всего пять дней между оглашением 15 лучших и отборами. Кирилл! Я глубоко Уважаю и понимаю насколько тяжела та ноша которую ты несешь, взяв на себя обязанности руководителя направления. Но так же понимаю, что на данный момент береговиков форелевая лига рассматривает, как спонсоров поездки на чемпионат мира. Это может и не страшно, но совсем не правильно. Предлагаю, для начала, выложить таблицу финансов по обеспечению сборной на ЧМ в разрезе взносов от форелевой лиги и от берегового направления (ты говорил, что мы имеем право знать как расходуются средства). А дальше можно говорить о других предложениях, что бы не быть голословным. с Ув. Одаренко С.
rex1

Повідомлення Кирилл Погостинский » 18 вересня 2017, 16:58

Сергей,добрый день. Вы без проблем можете подсчитать сумму от каждого направления и я никогда не рассматривал береговой спиннинг,как спонсора. При переносе даты ,учитывался опыт прошлого года, когда 18 октября выпал снег.
Дата соревнований, была перенесена после консультаций со многими спортсменами, в том числе и с представителем Вашей команды.
Еще - меряться ,кто больше дает в копилку сборной, считаю ,не правильно, т.к. до этого сезона УФЛ давала больше чем берег.Что будет в следующем, увидим.
Если есть идеи, жду до 20 сентября.
Предложения по месту проведения соревнований и изменения к правилам будут опубликованы на ФБ после 25 сентября.
Кирилл Погостинский

Повідомлення rex1 » 18 вересня 2017, 17:53

Кирилл! По Вашему совету без проблем и подсчитал за сезон 2016 года береговики собрали с ЧУ и КУ 44 100, а УФЛ около(не нашел данных за первый этап, но думаю что сумма не больше) 16 800 за два этапа. По поводу опроса, я не говорил, что у меня не спросили "удобно ли мне". Действительно был звонок Лялину и он правильно сказал, что даже войдя в рейтинг мы не поедем на отборы. Но я знаю людей которые могут войти в этот рейтинг, которым не звонил никто. Кирилл! Я еще раз обращаю внимание на тот момент, что эта переписка затевалась не ради "срача" на форуме, а дабы найти общее "правильное" решение по поводу отбора береговиков на ЧМ. И мое конкретное предложение, разделить финансы береговиков и УФЛ. С Ув.
rex1

Повідомлення Fisher » 19 вересня 2017, 20:38

Интересный вопрос поднялся.
Интересный и актуальный. Только наверное нужно его в другую ветку.
Fisher

Прізвище та Ім'я: Баринов Костянтин
Федерація: ПОФРС

Повідомлення Кирилл Погостинский » 21 вересня 2017, 07:40

Список кандидатов в сборную Украины по результатам УФЛ
1.Овелько Тимофій 1980г.р.
2.Ремешівський Олександр 1995г.р
3.Скульчук Віталій 1999г.р.
4.Свита Євгеній 1999г.р.
5.Черноморець Павло 1994г.р.
6.Погостинський Кирило 1975г.р.
7.Порхун Ігор 1985г.р.
8.Овелько Антон 1986г.р.
9.Коцуба Юрій 1985г.р.
10.Мацуєв Андрій 1982г.р
Члены национальной сборной Украины 2017
11.Боженко Назарий 1998г.р
12.Вильгуцкий Владислав 1987г.р.
Кирилл Погостинский

Повідомлення O.Sizon » 22 вересня 2017, 17:53

rex1 написав:Кирилл! По Вашему совету без проблем и подсчитал за сезон 2016 года береговики собрали с ЧУ и КУ 44 100, а УФЛ около(не нашел данных за первый этап, но думаю что сумма не больше) 16 800 за два этапа. По поводу опроса, я не говорил, что у меня не спросили "удобно ли мне". Действительно был звонок Лялину и он правильно сказал, что даже войдя в рейтинг мы не поедем на отборы. Но я знаю людей которые могут войти в этот рейтинг, которым не звонил никто. Кирилл! Я еще раз обращаю внимание на тот момент, что эта переписка затевалась не ради "срача" на форуме, а дабы найти общее "правильное" решение по поводу отбора береговиков на ЧМ. И мое конкретное предложение, разделить финансы береговиков и УФЛ. С Ув.

Сергей, ты бы разобрался вначале, а потом волну поднимал.
1. из берегового направления выходили в отборы уже довольно многие. Я, в том числе, выходил. Процедура работает достаточно надежно: чуваки, которые прошли в 10ку, узнают об этом на финальном построении последнего турнира. После этого те, кто хочет - едут. Кто не хочет - ищет причину. Есть ли смысл ехать? Разумеется, есть. Можно "зацепиться" за стрим-форель и серьезно ею заняться. Можно сразу пройти во второй этап отборов, высадив несколько "лиговцев". Можно и в сборную выйти, и сразу же выиграть призовое место на ЧМ (случай был). Нормально все работает - это я тебе говорю, как прошедший этот путь.
2. Разделим финансы береговиков и форели. ОК. А финансы фидеристов и поплавочников не будем делить? А лодочников? Как я понимаю, касса ФРСУ - общий котел, и расходуются эти средства не обязательно пропорционально поступлению. Не вижу ничего неправильного в том, что они идут туда, куда решил Президиум.
не спеши ломать систему. Разберись, как она работает. То, что тебя консультирует по этому вопросу Лялин - это офигенно, конечно. Это у тебя ценная информация. Почти что инсайд )
O.Sizon

Прізвище та Ім'я: Олег Сизон
Федерація: ФРСХО (Харьков)

Далі

Повернутись до Спортивна ловля спінінгом хижої риби з берега

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість