Протоколи засідання Президії ФРСУ

Збори, нагальні питання та їх обговорення...

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 21 серпня 2018, 13:50

Протокол голосування Президії ФРСУ. 21.08.2018.
Питання затвердження календарного плану,у змаганнях з ловлі риби фідером. Затвердити дати проведення відборів до лав збірної України для участі у Чемпіонаті Світу в ОАЕ. Дати проведення відборів: 10-15 вереся 2018р. Місце проведення: Київська обл, Баришевський район, Вовкове озеро.
Запропоновано: Машковським С.
Голосували: ЗА -----Левченко В, Ручкін А, Блескун С. Петраш Ю, Коноваленко О, Зайко О, Сендега Т, Мельник А, Даценко В, Аманов М. Зелінський Ю.
Утримався: Бабунов А.
Ухвалили: Затвердити дати відборів.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 03 жовтня 2018, 12:47

Протокол голосування Президії ФРСУ. 03.10.2018.
Питання про затвердження "Статуту члена збірної команди України з риболовного спорту".
Голосували: ЗА -----Левченко В, Петраш Ю, Коноваленко О, Зайко О, Мельник А, Даценко В, Аманов М. Зелінський Ю.
Утримався: Ручкін А, Блескун С. Сендега Т.
Ухвалили: Затвердити даний Статут. Статут набуває чинності з моменту публікації.
Контроль за виконнаням покладається на керівників напрямків.ЗАТВЕРДЖЕНО
Президією ФРСУ
Протокол голосування від 03.10.2018р.
_______________М.М.АмановСтатут члена збірної команди України з риболовного спорту.1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
ВГО ФРСУ – Всеукраїнська громадська організація Федерація риболовного спорту України.
ЦІПС – Міжнародна Конфедерація риболовного спорту.
ФІПС – Міжнародна Федерація риболовного спорту у прісній воді.
ВАДА – Всесвітнє антидопінгове агенство.
Статут – Правове положення.

2.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Даний Статут розроблений з урахуванням положень Закону України « Про фізичну культуру і спорт», а також Статуту Всеукраїнської громадської організації Федерація риболовного спорту України (далі-Федерація).
2.2. Даний Cтатут регулює права та обов’язки спортсменів, порядок підготовки і умови їх виступу на міжнародних змаганнях у складі збірної команди України з риболовного спорту. Порядок вирішення суперечок між спортсменами і Федерацією у зв’язку з їх виступами на міжнародних змаганнях у складі збірної команди України, а також інші пов’язані з цим громадські стосунки. Під спортсменами розуміються кандидати у збірну команду України , затверджені в установленому порядку, а також члени збірної команди України з риболовного спорту (далі-Спортсмени).
2.3. Кандидатами у збірну з України з риболовного спорту можуть стати спортсмени які відповідають критеріям формування списків кандидатів у збірну України. Представлення та включення спортсмена до складу кандидатів у збірну України оформляє Федерація.
2.4. Спортсмен що підписав зобов’язання (додаток 1) вважається членом збірної України з риболовного спорту з моменту затвердження в установленому порядку складу членів збірної України, і до чергового затвердження складу збірної України з риболовного спорту. При виключенні спортсмена з членів збірної України він втрачає статус члена збірної, та не має права виступати за збірну України на міжнародних змаганнях.
2.5. Склад збірної України команди України по кожній дисципліні риболовного спорту визначається згідно:
- Положення про збірну команду України
- Положення про рейтингову систему кваліфікації та систему відборів спортсменів спортивних дисциплін з риболовного спорту.
2.6 Усі спори що виникають між Спортсменом та Федерацією у зв’язку з даним Статутом вирішуються шляхом переговорів, у порядку встановленому Федерацією.
2.7. У тексті цього Статуту термін «Спортсмен» відноситься в рівній мірі як до чоловіків так і до жінок.
3. ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ СПОРТСМЕНА
3.1 Спортсмени мають право:
3.1.1. Готуватися до участі у міжнародних змаганнях відповідно до плану індивідуальної, або командної підготовки затвердженого Федерацією. Виступати у складі збірної команди України на офіційних та товариських міжнародних змаганнях.
3.1.2. Користуватися правами члена офіційної спортивної делегації при участі у міжнародних змаганнях з риболовного спорту: при оформленні виїзних документів, при наданні спортивної форми.
3.1.3. Отримувати за рішенням Федерації грошову, матеріальну та інші винагороди за високі спортивні досягнення на міжнародних змаганнях.
3.2. СПОРТСМЕНИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ
3.2.1. Гідно представляти Україну на міжнародних змаганнях виступаючи у складі збірної України та своїми досягненнями зміцнювати спортивну славу та авторитет України.
3.2.2. Своїм особистим прикладом прагнути створенню у збірній команді духу товариства, ділового суперництва, шанобливого ставлення до керівництва та помічників збірної команди України, суддів, глядачів, дотримуватися режиму встановленому у збірній команді.
3.2.3. В ході тренувального процесу і змагань виконувати вказівки керівництва збірної команди України, вимоги і рекомендації тренерського складу, що стосуються спортивних аспектів підготовки, режиму, тренувального процесу та виступу на змаганнях.
3.2.3. Боротися за чистоту спортивної боротьби, не порушувати спортивний режим, не застосовувати стимулюючі засоби (алкоголь, наркотики, допінг) і методи заборонені медичною комісією Міжнародного Олімпійського Комітету і міжнародними спортивними федераціями з видів спорту та внесені в список заборонених речовин і методів Всесвітнього антидопінгового агентства (Список ВАДА).
3.2.4. Неухильно дотримуватися і виконувати вимоги правил і регламентів проведення міжнародних змагань, затверджених компетентними органами.
3.2.5. Компенсувати витрати Федерації, пов’язані з оплатою штрафів, накладених у зв’язку з порушенням Спортсменом діючих правил, положень, інших нормативно правових документів.
3.2.6. За викликом Федерації брати участь в усіх офіційних спортивних заходах, що проводяться на території України. А також у заходах що популяризують риболовний спорт.
3.2.7. Виступати у складі збірної команди України з риболовного спорту на міжнародних змаганнях у тому числі на тренуваннях, фотосесіях, відеозйомках, церемоніях нагородження , пресконференціях і інших публічних засобах у зв’язку з цими змаганнями (у разі її надання ) тільки в екіпіровці наданій, (погодженою) Федерацією і атрибутами ( банери, нашивки, прапори та подібне) Федерації та її партнерами. Використання додаткової реклами у разі наявності особистих спонсорських контрактів допускається тільки за письмової згоди Федерації.
3.2.8. У встановлений термін надати у Федерацію документи, необхідні для оформлення виїзду, та здачі звіту.
3.2.9. Сумлінно виконувати план індивідуальної підготовки, підтримувати гарну спортивну форму, вести здоровий спосіб життя, підвищувати свою спортивну кваліфікацію.
3.2.10. Дбайливо відноситись до спортивного інвентаря, устаткування, і екіпіровки наданої федерацією.
3.2.11. У разі отримання травм або захворювання негайно звернутись до відповідної медичної установи і сповістити про це старшого тренера збірної команди України з подальшим представленням у Федерацію підтверджувальних документів.
3.2.12. Не розголошувати відомості що отримані від Федерації і тренерського складу які стосуються методики учбово тренувального процесу.
3.2.13. Не поширювати відомості без згоди Федерації публічно, у засобах масової інформації(електронних, друкарських,.) і в інших інформаційно-телекомунікаційних засобах поширення інформації з питань матеріально технічного забезпечення і екіпіровки команди, роботи або кваліфікації тренерів або колег по команді, керівництва і партнерів Федерації, з питань підготовки і формування збірної команди, учбово-тренувального процесу і побудови тактичної схеми дій спортсмен-команда.
3.2.13. Неухильно виконувати вказівки старшого тренера що стосуються спортивних аспектів підготовки, режиму, тренувального процесу і виступу на змаганнях.
3.2.14. Виконувати інші обов’язки встановлені чинним законодавством України, основоположними документами міжнародних спортивних організацій, ЦІПС, ФІПС, Міністерством молоді та спорту України, ФРСУ.
3.2.15. Спортсмен несе відповідальність за порушення положень, встановлених цім Статутом, які спричинили несприятливі для Федерації наслідки, у тому числі пов’язані з штрафами і стягненнями з боку спонсорів які сталися з вени спортсмена. Спортсмен повністю компенсує ц і витрати Федерації.
4. УМОВИ І ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНА ДЛЯ ВИСТУПУ У СКЛАДІ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З РИБОЛОВНОГО СПОРТУ
4.1. Федерація затверджує (за поданням старшого тренера по кожній дисципліні окремо) терміни зборів, семінарів, спеціальні нормативи і вимоги обов’язкові для включення Спортсмена у склад збірної команди України.
4.2.План індивідуальної підготовки Спортсмена, у разі потреби, складається відповідно до плану, затверджених Федерацією вимог із урахуванням тренерської програми і плану.
4.3. План індивідуальної підготовки підписують спортсмен і старший тренер по відповідній дисципліні риболовного спорту. Копія плану надається до Федерації.
5. УМОВИ І ПОРЯДОК ВИСТУПУ СПОРТСМЕНА У СКЛАДІ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ.
5.1 Федерація має виняткове право представляти офіційну спортивну делегацію України на міжнародних змаганнях.
5.2.Федерація може встановлювати єдину спортивну форму для збірної команди України .
5.3. В цілях популяризації риболовного спорту, Федерація має право безоплатно обробляти та поширювати необмеженому колу осіб дані спортсмена у тому числі ім’я, зображення, на сторінках друкованих ЗМІ, в мережі інтернет, на радіо і телебаченні.
5.4. Федерація має право усунути Спортсмена від участі у міжнародних змаганнях на строк до чотирьох років у разі порушення Спортсменом положень встановлених цім Статутом.
5.5. Спортсмен - член збірної команди України може бути відрахований зі збірної команди за поданням старшого тренера, керівника спортивної делегації або керівництва Федерації, за систематичне невиконання індивідуального плану, встановлених нормативів, за низькі спортивні результати, за застосування заборонених препаратів і за порушення дисциплінарного характеру.
6. ЗАКЛЮЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ
6.1. Справжній Статут набуває чинності з моменту його затвердження Президією Федерації, і спортсмени зобов’язані його дотримуватись.


Додаток №1
До Статуту Спортсмена.

Я______________________________________________________________(ПІБ)
Зобов’язуюся неухильно дотримуватись і виконувати положення Статуту Спортсмена, рішення і інші регламентуючі документи, правила і регламенти проведення міжнародних змагань, вимоги та зобов’язання перед Міністерством молоді та спорту, умовами договорів укладених між Федерацією та спонсорами. Згоден на те що спори між мною з одного боку, і ВГО ФРСУ, з іншого боку що виникають у зв’язку з моєю участю у змаганнях і тренувальному процесі, або стосунки що мають відношення до них, а також спори, витікаючи з правовідносин регульованих статутом спортсмена підлягають розгляду шляхом переговорів в порядку встановленому Федерацією. У разі невиконання або неналежного виконання покладених на мене зобов’язань, відповідно до Статуту Спортсмена, готовий нести відповідне стягнення, що накладається Федерацією риболовного спорту України.


Дата «____»________201 р. _____________(підпис)
Максим Аманов
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 10 жовтня 2018, 13:12

Протокол голосування Президії ФРСУ. 09.10.2018.
Питання про зміну дати, місця, та кількості етапів проведення відборів до лав збірної України з берегового спінінгу.
Голосували: ЗА -----Левченко В, Ручкін А, Петраш Ю, Коноваленко О, Зайко О, Сендега Т, Даценко В, Аманов М. Зелінський Ю.Бабунов А.
Ухвалили: У зв’язку з різким погіршенням погодних умов. Перенести відбори до лав збірної України з берегового спінінгу . Дозволити проведення відборів у Румунії або Словаччині осінню 2018 року, крайній термін - весна 2019р. Дозволити участь у відборах 12 спортсменам учасникам обох змагань УФЛ 2018р, та 10 перших спортсменів згідно рейтингу берегового спінінгу за 2018р, а також Боженко Назарію за вхід у 20 кращих на минулому Чемпіонаті світу. Для об’єктивності визначення результатів відборів провести змагання у два етапи. На першому етапі визначається 8 кращих спортсменів, на другому етапі 5 спортсменів.
Відповідальним за організацію та проведення змагань покласти на Погостінського К.Б.
Контроль за виконанням залишаю за собою.
Востаннє редагувалось Максим Аманов в 22 жовтня 2018, 09:09, всього редагувалось 1 раз.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Усков Валентин » 10 жовтня 2018, 15:27

Я вибачаюсь, а де можна подивитись протоколи 1 та 2 ліги?
Усков Валентин
 
Повідомлень: 67
З нами з: 02 червня 2013, 08:24
Прізвище та Ім'я: Усков Валентин
Федерація: Івано-Франківськ

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 02 листопада 2018, 11:06

Доводимо до відома членів Федерації риболовного спорту України.
31 жовтня 2018 року, керівник фідерного напрямку Машковський С., склав свої повноваження, оголосивши про це під час телефонної розмови.
Внаслідок цього Президіум ФРСУ оголошує конкурс на заміщення посади ВО керівника фідерного напрямку.
Просимо кандидатів надсилати свої програми, анкети, та відповіді на запитання на ел.адресу pofrs@ukr.net
Просимо кандидатів відповісти на запитання:

1. Скільки етапів національних змагань повинно проводитись в Україні , і на яких водоймах?
2. В якому розмірі повинен бути внесок для участі в національних змаганнях?
3. Чи потрібен національний фідерний рейтинг спортсменів і як його рахувати?
4. Чи потрібні зміни в національних правилах з фідерної ловлі?
5. Як Ви бачите формування збірної України для участі в Чемпіонатах Світу?
6. Чи потрібні відбори до збірної України і в якому форматі?
7. Чи потрібен внесок на відборах і в якому розмірі?
8. Як Ви бачите формування команди на клубний Чемпіонат Світу?
9. Чи потрібні відбори для участі в клубному Чемпіонаті Світу?
10. Чи потрібен збірній України тренер з числа спортсменів з інших напрямків?

Заявки приймаються до 7 листопада 2018 року.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Boev » 06 листопада 2018, 20:22

Интересно было бы увидеть список кандидатов и их резюме.
Boev
 
Повідомлень: 24
З нами з: 24 травня 2013, 16:12
Прізвище та Ім'я: Боев Олег
Федерація: Днепропетровская

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Максим Аманов » 08 листопада 2018, 10:18

До Президії ФРСУ надійшли анкети двох кандидатів.
1.Чергавий Віталій.
2.Ріпка Сергій.
Рішення Президії ФРСУ буде оприлюднено після обговорення та голосування.

Чергавий Віталій.
На сучасному етапі розвитку риболовного спорту, зокрема фідерного напрямку, перед українськими спортсменами-рибалками постають нові виклики, які потребують нового, вмотивованого, кваліфікованого керівника, котрий буде здійснювати свою діяльність керуючись верховенством спортивних принципів, не порушуючи етичні норми, зберігаючи прозорість та розуміння діяльності фідерного напрямку.
У 2015 році, я вперше в складі команди Flagman Ukraine прийняв участь у Кубку України з ловлі риби фідером. Участь у цих змаганнях стали поштовхом працювати над вдосконаленням своїх знань в риболовному спорті, як практичних так і теоретичних, включаючи організаційні питання підготовки команди до змагань.
Ось вже протягом 2 років я займаюсь риболовним спортом. Участь у багатьох змаганнях, місцевого, обласного, національного та міжнародного характеру загартувало мене як професіонала, дало можливість вирости та здобути нові навички на знання.
Моє непереборне бажання йти далі, самовдосконалюватися та застосовувати свої навички в риболовній діяльності для досягнення нових вершин та відновлення авторитету українського фідеру на міжнародній арені, лежить в основі мого рішення прийняти участь у виборах керівника фідерного напрямку ВГО «Федерації риболовного спорту України».
Вважаю, що мій рівень професійної компетентності дозволить якісно виконувати свої обов'язки на посаді керівника фідерного напрямку та брати активну участь у створенні справді нової, ефективної та чесної системи функціонування фідерного напрямку, яка здатна відповідати викликам сьогодення та майбутнього.
Впевнений, що маю достатньо знань, вмінь, та натхнення гідно обіймати посаду керівника фідерного напрямку ВГО «Федерації риболовного спорту України» та розвивати фідерний напрямок.

Ріпка Сергій.
Починаючи з 2009 року приймав участь у змаганнях з ловлі риби фідером, був неодноразовим призером у командному та особистому заліку змагань різних рівнів (Кубок України 2009 та 2010 року, Міжнародний Фідерний кубок 2009 та 2010 року, Кубок Дружби Білорусь, Кубок Федерації 2011), в тому числі і міжнародних (Чемпіонат Світу 2011 та 2017 року в якості тренера).

У 2011 році приймав участь у Чемпіонаті світу з ловлі риби фідером в якості тренера команди. Саме тоді, вперше збірна команда України завоювала срібло командного заліку та золото і бронзу – особистого.

З 2012 року до 2017 року участь у змаганнях не приймав.

В 2017 році був запрошений спортсменами в якості тренера до участі у першому клубному Чемпіонаті світу з ловлі риби фідером, де команда з України завоювала бронзові медалі.

Починаючи з 2017 року приймав участь у всеукраїнських змаганнях з ловлі риби фідером у якості тренера. Нажаль, змушений був констатувати, що рівень організації змагань не підвищився порівняно з 2010 – ми роками. Також, ватро відзначити, що фідерна ловля як спортивна дисципліна потребує видозмінення системи проведення всеукраїнських змагань, формування збірної команди України та підготовки команди до міжнародних змагань.

Враховуючи відсутність станом на сьогодні особи – відповідальної за розвиток дисципліни риболовного спорту, вважаю за необхідне зареєструвати свою кандидатуру.
Максим Аманов
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 січня 2017, 12:39
Прізвище та Ім'я: Максим Аманов
Федерація: Полтавська

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Усков Валентин » 08 листопада 2018, 14:05

Ух, як швидко Олегу відповідь дали, а по УФЛ буде?
Усков Валентин
 
Повідомлень: 67
З нами з: 02 червня 2013, 08:24
Прізвище та Ім'я: Усков Валентин
Федерація: Івано-Франківськ

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Усков Валентин » 08 листопада 2018, 14:12

Протокол 2 ліги.
Зведений 1 та 2 ліги.
Чому давали на голосування Президії 12 чол. коли мало бути згідно правил УФЛ 8 ?
Усков Валентин
 
Повідомлень: 67
З нами з: 02 червня 2013, 08:24
Прізвище та Ім'я: Усков Валентин
Федерація: Івано-Франківськ

Re: Протоколи засідання Президії ФРСУ

Повідомлення Усков Валентин » 08 листопада 2018, 14:21

Максим Аманов написав:Протокол голосування Президії ФРСУ. 09.10.2018.
Питання про зміну дати, місця, та кількості етапів проведення відборів до лав збірної України з берегового спінінгу.
Голосували: ЗА -----Левченко В, Ручкін А, Петраш Ю, Коноваленко О, Зайко О, Сендега Т, Даценко В, Аманов М. Зелінський Ю.Бабунов А.
Ухвалили: У зв’язку з різким погіршенням погодних умов. Перенести відбори до лав збірної України з берегового спінінгу . Дозволити проведення відборів у Румунії або Словаччині осінню 2018 року, крайній термін - весна 2019р. Дозволити участь у відборах 12 спортсменам учасникам обох змагань УФЛ 2018р, та 10 перших спортсменів згідно рейтингу берегового спінінгу за 2018р, а також Боженко Назарію за вхід у 20 кращих на минулому Чемпіонаті світу. Для об’єктивності визначення результатів відборів провести змагання у два етапи. На першому етапі визначається 8 кращих спортсменів, на другому етапі 5 спортсменів.
Відповідальним за організацію та проведення змагань покласти на Погостінського К.Б.
Контроль за виконанням залишаю за собою.

Куди дівся з протоколу голосувань Мельник Андрій?
Усков Валентин
 
Повідомлень: 67
З нами з: 02 червня 2013, 08:24
Прізвище та Ім'я: Усков Валентин
Федерація: Івано-Франківськ

Поперед.Далі

Повернутись до FSFU - ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron