Вопросы

Збори, нагальні питання та їх обговорення...

Re: Вопросы

Повідомлення FSFUpress » 16 травня 2017, 03:29

TheBestRiba написав:Добрый день, мой вопрос заключается в следующем, скажите пожалуйста когда будет выделяться нормальное финансирование на развитие федерации по рыболовному спорту? Надо привлекать побольше детей, чтобы они тоже знали о рыбалке уже в школах.

Великолепный вопрос. Думаю, его стоит адресовать Министерству молодежи и спорта.
На сегодняшний день государственное финансирование составляет несколько десятков тысяч гривен в год. На все-все.
Спортсмены сборной Украины ездят на международные соревнования в основном за свой счет. Это несмотря на успехи украинских спортсменов.

Поэтому вопрос привлечения детей - полностью в ваших руках, лично ваших. Ищите энтузиастов, единомышленников, спонсоров, бессребренников ...
FSFUpress

Прізвище та Ім'я: Євген Гридько
Федерація: Секретар ФРСУ

Повідомлення Kihney » 05 грудня 2017, 14:13

Допоможіть у такому питанні. Хто має право організовувати змагання зі спортивної ловлі хижака спінінгом з берега? У рибацькому товаристві виникла ідея проведення районних змагань. Що для цього треба?
Kihney

Прізвище та Ім'я: Кихней Андрей
Федерація: Не спортсмен

Повідомлення O.Sizon » 08 грудня 2017, 12:51

Kihney написав:Допоможіть у такому питанні. Хто має право організовувати змагання зі спортивної ловлі хижака спінінгом з берега? У рибацькому товаристві виникла ідея проведення районних змагань. Що для цього треба?

хто хоче, той має всі права.
треба мати бажання, нічого більше.
почитайте будь-яку гілку на форумах про змагання чи фести.
наприклад:
http://kharkov-fishing.org/forum/berego ... ica-2015'/ (офіційний турнір)
або
http://kharkov-fishing.org/forum/neofic ... maja-2014/ (фестиваль)
таких гілок дуже багато.
Оберіть за допомогою цієї інформації існуючий формат чи вигадайте свій власний. Напишіть Положення, Правила.
домовтеся з рибінспекцією, якщо плануєте провести на водоймі загального користвування, або з орендаторами - якщо на орендованому.
пошукайте спонсорів.
відкрийте реєстрацію, наберіть суддівську бригаду. Замовте медалі та кубки, надрукуйте грамоти.
не забудьте заборонити алкоголь )

все це стосується аматорських змагань. Офіційні турніри, на яких виборюють спортивні звання та титули чемпіонів області або України, проводять виключно Федерації рибальского спорту: обласні та національна.
O.Sizon

Прізвище та Ім'я: Олег Сизон
Федерація: ФРСХО (Харьков)

Поперед.

Повернутись до FSFU - ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість