www.fsfu.org.ua

Середа, 09 26th

Last updateвт., 22 трав. 2018 12pm

    EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianUkrainian

Протокол президії 21.10.10

Протокол №

засідання Президії ФРСУ

 21.10.10 м. Київ

 Голова засідання: Терещук О.В.

Секретар: Строкаль О.В.

 Присутні: члени Президії – Терещук О.В., Двірний Я.А., Щевич І.П., Вірченко С.А., Мельничук В.О., керівники напрямків та ін.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. СЛУХАЛИ: президент ФРСУ Терещук О.В. відкрив засідання Президії, наголосивши на тому, що потрібно затвердити календарний план на 2011 рік. У зв’язку з тим, що наш графік змагань накладається на графік міжнародних змагань, оскільки наступний рік особливий – це Всесвітні риболовні ігри, які пройдуть в кінці серпня – на початку вересня. Президія повинна вислухати керівників напрямків і вирішити, які змагання, коли і якій федерації доручити іх проведення. До керівників напрямків будуть поставлені такі питання:

– щодо календарного плану;

– відбір збірних на Всесвітні риболовні ігри. Принципи відбору в збірну вже зафіксовані, але можливі якісь уточнення. На початку червня бажано, щоб всі збірні були сформовані. Це важливо знати всім керівникам напрямків, щоб потім уникнути проблем з оформленням віз.

Також Терещук О.В. привітав усіх з перемогою українських спортсменів на ЧС, що пройшов у Латвії (завоювали 2 срібні медалі в командному і особистому заліках).

2. СЛУХАЛИ: керівник спінінгового напрямку Мельник А.Л. розповів, як пройшов сезон, а також торкнувся питання складання рейтингів спортсменів.

В цьому році з берегового спінінгу було проведено ЧУ і КУ, рейтинг спортсменів складений, кандидати у збірну практично визначені. Але ще буде один етап Лігі форелевої і ще три спортсмени будуть допущені до відборів. Всього ж до відборів допущено 18 чоловік, з них буде обрано «п’ятірку» сильніших, які поїдуть до Італії на Всесвітні риболовні ігри.

В цьому році збірна України взяла участь в ЧС з ловлі спінінгом з берега у Хорватії (10 місце із 13).

Щодо календарного плану: на проведення ЧУ і КУ на 2011 рік подано 4 заявки від 4 обласних федерацій: Вінницької, Харківської, Донецької і Луганської.

ВИСТУПИЛИ: Терещук О.В. виніс на голосування таке питання: доручити проведення ЧУ з ловлі спінінгом з берега Вінницькій або Харківській обласній федерації, а КУ – Донецькій або Луганській.

УХВАЛИЛИ: більшістю голосів ухвалили проведення ЧУ Вінницькою обласною федерацією на початку червня 2011 року, а КУ – Луганською обласною федерацією.

3. СЛУХАЛИ: Терещук О.В. висловив пропозицію внести деякі уточнення щодо питання складання рейтингів спортсменів у випадку, коли на одне й те ж місце з однаковою сумою балів претендують декілька спортсменів. Повинна бути ясність в цьому питанні, тому за всіма правилами з усіх дисциплін рейтинг спортсменів підраховується так: береться визначена кількість кращих результатів кращих етапів, сумується і визначається на основі суми рейтинг. Якщо ж ця сума однакова, то логічно було б дивитися наступний етап, який не ввійшов в число кращих. Якщо на наступному етапі рівно, то переходимо до наступного показника. Якщо один спортсмен має у своєму активі 1-е місце на одному з етапів, а другий – ні, перевага надається першому спортсмену.

УХВАЛИЛИ: одностайно проголосували за вищевказану пропозицію щодо складання рейтингу спортсменів.

4. СЛУХАЛИ: керівник напрямку з зимової ловлі Левченко Віталій звітував про проведені у цьому році заходи і про те, що планується на наступний рік.

5-6 лютого 2011 року на території України буде проведено ЧС. З-за раннього проведення ЧС (причина – погодні умови) ми не встигаємо провести ЧУ і КУ. Складна ситуація з відборів у збірну України. Є сенс провести відбори у спортивному режимі приблизно з 8 по 20 січня 2011 року. Вже складено рейтинг спортсменів цього року (15 чол., збірники сюди теж увійшли).

ЧУ планується провести 19-20 лютого 2011р. (м. Київ).

КУ – 5-6 березня 2011р. (м. Рівно).

5. СЛУХАЛИ: керівника фідерного напрямку Дубину Анатолія. В цьому році було проведено ЧУ (завдяки організації Запорізької обласної федерації) на водоймі Білянський та КУ (Дністровське водосховище). Загальна кількість спортсменів, що взяла участь у цих змаганнях – 100 чоловік.

За результатами змагань (сума чотирьох турів) сформовано попередній склад збірної України. Всі спортсмени готові взяти участь у світових іграх. Додаткових відборів не планується проводити. Сформована збірна: 5 чол. основних + 1 запасний + тренер збірної. Всі інші, хто хоче поїхати, можуть зробити це власним коштом.

ВИСТУПИЛИ: Терещук О.В. виніс на голосування питання: затвердити уже сформований склад збірної України з фідерної ловлі: Олександр Таранов, Олег Боярцев, Євген Буглак, Олексій Страшний, Володимир Ісько, очолює збірну діючий чемпіон України Ігор Веселовський.

УХВАЛИЛИ: за таке рішення проголосували одностайно.

6. СЛУХАЛИ: керівник фідерного напрямку Дубина Анатолій звітував щодо календарного плану на наступний рік.

ЧУ (м. Українка) – 27-29 травня 2011р.

КУ (Харківська обл.., Артемівська дамба) – 24-26 червня 2011р.

11-12 червня 2011р. – заплановано відкритий Кубок, який дасть змогу попередньо ознайомитися з водоймою (Артемівська дамба).

5-7 серпня 2011р. – Кубок федерації (р. Десна в районі Чернігова).

УХВАЛИЛИ: за таке рішення проголосували одностайно.

7. СЛУХАЛИ: Терещук О.В., вислухавши різні думки і питання присутніх на засіданні, висловився з приводу такого важливого питання, як спонсорство.

Керівникам напрямків надаються широкі вповноваження щодо роботи зі спонсорами.

Що ми можемо запропонувати нашими зусиллями спонсору?

1. Провідні риболовні видання: «Современная рыбалка», «Рыболов – Украина», «Світ рибалки», «Рыболовный мир». Всі вони на випадок серйозної спонсорської підтримки наших команд висловлюють подяку спонсорам у своїх звітах.

2. Інтернет-ресурси.

Також ми повинні не плутатись у поняттях «спонсор» і «партнер» змагань. Спонсор – фінансує змагання, а партнер допомагає одягом, снастями і т.д. Основна мета керівників напрямків – шукати спонсорів збірної.

8. СЛУХАЛИ: Терещук О.В. повідомив присутнім про створення нової обласної федерації – Чернігівської і виніс пропозицію проголосувати за включення її до складу ФРСУ.

УХВАЛИЛИ: одностайно проголосували за вищевказану пропозицію.

9. СЛУХАЛИ: Терещук О.В. підняв питання щодо Житомирської обласної федерації, членство якої було тимчасово призупинено з-за не виплати внесків, і запропонував відновити членство з виплатою поточних внесків. Для тих, хто проштрафився – 5 років дискваліфікації, якщо ж борг буде виплачено, тоді буде поновлено їхнє членство у федерації.

УХВАЛИЛИ: більшість членів Президії проголосували за перераховані вище пропозиції.

10. СЛУХАЛИ: керівник напрямку спортивної риболовлі серед людей з обмеженими фізичними можливостями Анатолій Кислов організував Федерацію риболовного спорту серед інвалідів «Рыси» і звернувся з проханням зарахувати її до складу ФРСУ. Анатолій Кислов доповів про стан розвитку напрямку і про заходи, які були проведені в цьому році. Постійно проводяться змагання для людей с обмеженими фізичними можливостями (всього в цьому році проведено 16 змагань). Провели V фестиваль для дітей-інвалідів на колясках, який зібрав 50 чоловік.

Календарний план на наступний рік готується. Скоро з’явиться сайт федерації. Поки ж на сайті ФРСУ будуть розміщені телефон і електронна адреса Анатолія Кислова, куди можна надсилати пропозиції щодо проведення змагань. Також керівник напрямку висловив подяку всім, хто допомагає розвитку риболовного спорту серед інвалідів.

ВИСТУПИЛИ: Терещук О.В. виніс на голосування питання: прийняти Федерацію риболовного спорту серед інвалідів «Рыси» до складу ФРСУ.

УХВАЛИЛИ: одностайно.

ВИСТУПИЛИ: член Президії Щевич І.П. виніс пропозицію звільнити Федерацію риболовного спорту серед інвалідів «Рыси» від сплати внесків.

УХВАЛИЛИ: одностайно.

11. СЛУХАЛИ: керівника нахлистового напрямку Дмитра Петруняка. В цьому році було проведено перший неофіційний ЧУ з нахлисту (27-29 серпня 2010р. в Івано-Франківській області, 10 учасників і 10 гостей). Про відбори говорити ще рано. Наступного року є бажання поїхати на ЧС. В 2011році планується провести: 3-5 червня на р. Бистриця с. Гута Івано-Франківської області КУ; 26-28 серпня – ЧУ (місце ще остаточно не визначено).

ВИСТУПИЛИ: Терещук О.В. виніс на голосування питання: проголосувати за внесення до офіційного календарного плану проведення в 2011 році вже офіційних і ЧУ і КУ з нахлисту.

УХВАЛИЛИ: одностайно.

12. СЛУХАЛИ: керівник морського напрямку Мельничук В.О. звітував про проведені у цьому році заходи і про те, що планується на наступний рік.

В 2011 році планується проведення таких заходів:

1. І етап – офіційний КУ (квітень – травень, Запоріжжя).

2. ІІ етап – офіційний ЧУ (17-18 вересня, АР Крим).

3. ІІІ етап – «Кримський сарган» (17-18 жовтня).

УХВАЛИЛИ: одностайно проголосували за внесення до офіційного календарного плану проведення в 2011 році перерахованих заходів з морської ловлі.

13. СЛУХАЛИ: Терещук О.В. висловився з приводу коропового напрямку: всі питання щодо цього напрямку будуть вирішуватися у телефонному режимі, оскільки Кронік Я.З. відсутній на засіданні Президії. В цьому році наша збірна з коропової ловлі не поїхала на ЧС до Великобританії (британське посольство не відкрило візи більшості спортсменам збірної). У листопаді цього року відбудеться засідання виконкому FIPS – президент ФРСУ Терещук О.В. готує листа на ім’я президента FIPS, розкриваючи ситуацію, що склалася в цьому році з візами, з проханням в подальшому надавати нам офіційну підтримку.

14. СЛУХАЛИ: вислухали Терещука О.В. з приводу затвердження календарного плану змагань з ловлі спінінгом з човна. Надійшли дві пропозиції: КУ – м. Харків, останній тиждень червня – початок липня; ЧУ – друга половина жовтня, дельта Дніпра, організатор – Херсонська обласна федерація.

УХВАЛИЛИ: одностайно проголосували за внесення до офіційного календарного плану проведення в 2011 році перерахованих змагань з ловлі спінінгом з човна.

15. СЛУХАЛИ: Терещук О.В. вніс пропозицію: якщо на змаганнях з човнами використовуються двигуни, щоб було жеребкування стартів за двома турами.

УХВАЛИЛИ: більшістю голосів ухвалили жеребкування стартів.

16. СЛУХАЛИ: Терещук О.В. виніс на голосування таку пропозицію: якщо спортсмен має два попередження в одній дисципліні (за ЧУ і КУ), то наступний сезон він пропускає. Всі попередження заносяться в залікову книжку.

УХВАЛИЛИ: одностайно.

Ви тут: Головна Документи Документи ФРСУ Протокол президії 21.10.10