www.fsfu.org.ua

Середа, 09 26th

Last updateвт., 22 трав. 2018 12pm

    EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianUkrainian

Протокол президії 02.03.13

Протокол
засідання Президії всеукраїнської громадської організації
«Федерація риболовного спорту України»


м. Київ                                «02» березня 2013 року.

Присутні:
Президент Федерації Левченко В. та
члени Президії  : Терещук О, Карпенко Ю, Петраш Ю, Волынец І, Зелінський Ю, Блескун С, Щевич І, Демидко О.
Присутні 9 із 12 членів Президії. Засідання правомочне.

Засідання Президії всеукраїнської громадської організації «Федерація риболовного спорту України» відкрив президент ФРСУ  Левченко В.


Головуючий  запропонував такий порядок денний:
Розгляд пропозиції дисциплінарної комісії по питанню статті Страшного Олексія.
Розгляд пропозицій керівника напрямку лову риби фідером Буглака Евгена.
Розгляд питань по напрямку лову коропа.
Розгляд питань по напрямку лову риби поплавковою вудкою.
Розгляд питань по напрямку лову риби спінінгом з човна.
Різне.


Ухвалили: затвердити порядок денний.
Голосували:одноголосно «за».
Рішення прийнято.


З першого питання заслухали:
Членів дисциплінарної комісії Терещука Олександра та Щевича Івана щодо ситуації з написанням статті Олексієм Страшним, в якій він звинувачує членів збірної по фідеру та особисто капітана збірної України Веселовського Ігоря в невдалому виступі на ЧМ. Після засідання дисциплінарної комісії з участю сторін конфлікту дисциплінарна комісія одноголосно затвердила думку про неможливість вирішення конфліктів в збірній України такими методами.
На обговорення винесена пропозиція – винести попередження Олексію Страшному за неспортивну поведінку. Звинувачення не підтверджуються фактами. У разі повторної спроби вирішення проблем подібним шляхом (засоби масової інформації) – дискваліфікувати.
Оскільки образа членам команди та капітану збірної України з лову риби фідером 2012 року Веселовському Ігорю була нанесена публічно, то і вибачення повинні бути принесені публічно.

Ухвалили: затвердити пропозицію дисциплінарної комісії в даній редакції.
Голосували:
«за» - Левченко В, Терещук О, Петраш Ю, Зелінський Ю, Блескун С, Карпенко Ю, Волинець І, Демидко О.
«утримались». – Щевич І.
Рішення прийняте

Також враховуючи ситуацію, що склалася
Ухвалили: розробити договір конфіденційності, який буде регулювати права про розголошення інформації членами та кандидатами в члени збірної України з любого виду риболовного спорту. Після затвердження форми договору Президією, він має підписуватись кожним спортсменом перед відбірними змаганнями в збірну команду України.
Голосували:  одноголосно «за»
Рішення прийняте

З другого питання заслухали:
Керівника напрямку лову риби фідером Буглака Євгена щодо змін в регламент проведення змагань національного рівня. Він розповів, що зміни, які були внесені рішенням Президії, весною минулого року, щодо складу фідерної команди в 2 спортсмена, яке мало на меті залучення до змагань національної першості спортсменів з більшої кількості областей, не дали очікуваний результат.
Ухвалили: повернутись до складу команди з лову риби фідером , що складається з 4-ьох спортсменів. Виходячи з цього повернути схему квот, яка була при командах в 4 спортсмена.
Голосували:
«за» Левченко В, Терещук О, Петраш Ю, Зелінський Ю, Блескун С, Щевич І, Демидко О.
«утримались». – Карпенко Ю, Волинець І.
Рішення прийняте

Також була розглянута ситуація з проведенням, організаторами змагань національного рівня, попередніх змагань на місці проведення ЧУ або КУ.

Виходячи з обговорення -
Ухвалили:рекомендувати організаторам ЧУ або КУ сезону 2013 року провести попередні змагання на місці проведення національних змагань з внеском не більше внеску на національні змагання.
Надалі включити вимоги по проведенню попередніх змагань на місці проведення ЧУ або КУ, з внесками не вище ніж внески на національні змагання, в пакет вимог до організаторів змагань національного рівня при одержанні права на проведення національних змагань

Голосували:одноголосно «за».
Рішення прийняте

Наступним обговорювалося питання нагородного пакету, який на деяких змаганнях національного рівня не відповідає рівню змагань.
Ухвалили:
В найкоротші терміни розробити та узгодити з Президією нагородний пакет єдиний для всіх видів риболовного спорту, який буде в себе включати  набір медалей та кубків.

Голосували:одноголосно «за».
Рішення прийняте.


По третьому питанню заслухали:
Машковского Сергія Івановича, представника Львівської обласної федерації риболовного спорту, який розповів про бачення багатьох спортсменів - короповиків в проведенні національних змагань та відбору в збірну команду України з лову коропа. Він наголосів про необхідність переходу змагань національного рівня на особистий залік. Збірну України формувати з двійок, які завоювали перші місця в особистому заліку.
В противагу цьому виступу свої аргументи виклав ведучий напрямку лову коропа Бугай Владислав Юрійович.
Оскільки аргументи і однієї і іншої сторони дуже вагомі, а календарний план та схема проведення змагань на сезон 2013 року затверджений Президією ФРСУ та Міністерством молоді та спорту
Ухвалили: відкласти рішення по схемі проведення національних змагань з лову коропа на наступну Президію, яка відбудеться восени 2013 року та буде розглядати питання календарного плану на 2014 рік. Ведучому напрямку лову коропа Бугаю Владиславу доручити проаналізувати дані, зібрані Машковським Сергієм та доповісти на наступній Президії.


З четвертого питання розглянули:
доповнення  до положення про формування Збірної України по лову риби поплавковою вудкою, подані  ведучим напрямком Зайко Олексійом. (доповнення виділені червоним текстом)
Положение о формировании Сборной Украины по ловле рыбы поплавочной удочкой (общее).
Сборная Украины формируется путем отборов:
1) Лучшие 15 спортсменов по результатам ЧУ и КУ приглашаются на отборы. Взнос на отборы 100 ЕВРО, которые идут на расходы сборной (решение президиума ФРСУ), вне рейтинга на отборы приглашаются члены действующей сборной.
2) Место, количество туров и виды ловли определяется за месяц до проведения отборочный соревнования и описывается в регламенте.
3) Без отборов в состав сборной проходят спортсмены, занявшие призовые места в личном зачете на ЧМ или ЧЕ. Если отборы на следующий год проводятся до участия действующей сборной в ЧЕ или ЧМ в текущем году, то призеры ЧМ или ЧЕ занимают первые места в турнирной таблице отборов вытесняя тем самым спортсменов на последних местах.
4) На отборах отбирается  6 спортсменов, запасной определяется путем отборов непосредственно перед ЧМ и ЧЕ на водоеме проведения. Запасной выходит на замену спортсмена выступившего хуже всех в команде, если он показал результат хуже 10 места в зоне.
5) Все накопленные средства для Сборной использовать для участия в одном из турниров (ЧЕ или ЧМ).
6) На какой именно из турниров (основной) следующего года Федерация направит Сборную, определятся на осеннем Президиуме текущего года. Предложение по приоритетному турниру вносит руководитель направления, после консультаций с командой.
7) На отборах Сборная отбирается в первую очередь для участия в этом турнире (основном).
8) Право войти во второй состав Сборной для участия во втором турнире (не основном) имеют в порядке очередности: 1- члены действующей сборной, 2- спортсмены принимавшие участие в отборах и занявшие соответствующие места, 3- остальные спортсмены по рейтингу.
9) Если спортсмен Сборной отказался от участия в основном турнире, он теряет право участвовать в следующих отборах вне рейтинга. А его место в Сборной занимает спортсмен, принимавший участие в отборах и занявший соответствующее место. Если такого спортсмена нет, то место отказавшегося спортсмена занимает спортсмен следующий по рейтингу.
10) Лучший клуб Украины по итогам ЧУ и КУ получает право представлять Украину на Клубном ЧМ.
Ухвалили: затвердити доповнення до положення про формування Збірної України по лову риби поплавковою вудкою.
Голосували: одноголосно «за».
Рішення прийняте.

З п’ятого питання розглянули:
Пропозицію ведучого напрямку лову риби спінінгом з човна Коноваленко Олега –
 до заліку в змаганнях приймаються наступні види риби: • щука – не менше 45 см. для р. Дніпро та водосховищ Дніпровського басейну , та – 40 см. для всіх інших водойм; • окунь - не більше 20 шт. на один човен, без обмеження в розмірі; • сом – не менше 75 см.; • судак – не менше 47 см.; • головень – 29 см.; • жерех – 35 см.; • берш – 33 см.; • в’язь – 33 см. Вся риба вимірюється від початку голови до закінчення хвостового плавця.
Ухвалили: затвердити пропозицію Коноваленко Олега.
Голосували: одноголосно «за».
Рішення прийняте.

Також була розглянута ситуація коли під час змагань по лову риби спінінгом з човна судді повідомляли спортсменам ситуацію з рибою по зоні змагань. Після обговорень –
 
Ухвалили: в човен до судді команда може посадити представника своєї команди.
Голосували: одноголосно «за».
Рішення прийняте.

По шостому питанню заслухали:
Президента Федерації риболовного спорту Ровенської області Щевича Івана Павловича, який розповів про суть конфлікту між Ровенською та Волинською Федерацією риболовного спорту. Після довгих обговорень –
Ухвалили: оскільки основною метою ФРСУ є розвиток риболовного спорту в Україні, то в разі перешкод, безпосередньо або побічно, проведенню змагань або нанесенню шкоди іншій Федерації ставити питання про виключення Федерації або конкретної людини, що винна в цих діях, з членів ФРСУ.
Голосували: одноголосно «за».
Рішення прийняте.


Президент ФРСУ                                В.В. Левченко

 

Ви тут: Головна Документи Документи ФРСУ Протокол президії 02.03.13